[ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: riko » 21 maja 2017, 20:19

Kolego bulaa90 rozbudowę do ul.Nowowieskiej miał przebudować deweloper N.G.Development.A co do ul.Zacisznej to mieszkańcy tej ulicy jeszcze trochę sobie poczekają chyba że SM Energetyk oraz Developres się złożą i wspólnie to przebudują,ale w to wątpię.
riko
Moderator
Moderator
 
Posty: 5356
Na forum od: 04 lut 2015, 14:42
Lokalizacja: Głogów Małopolski

Re: [ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bulaa90 » 23 maja 2017, 13:11

Witam,
Proszę o poradę i Wasze opinie. Co sądzicie na temat parteru jak i ostatniego pietra w tej inwestycji ?

Co prawda jest to wysoki parter tak wiec na zewnatrz budynku powinno byc ok ? Jesli chodzi o srodek osiedla to okna beda na wysokosci ludzi chodzacych po podworku. Jak sie mieszka w takim mieszkaniu ?

Jesli chodzi o ostatnie pietro... nie bedzie tak ze zimą bedzie zimno a latem gorąco ? Izolacje od dachu są robione porządnie w takich blokach ? Czy jednak ma to jakis wplyw na mieszkanie na ostatnim pietrze ?

Z góry dziekuje za odpowiedzi i czekam na Wasze opinie :)
bulaa90
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 89
Na forum od: 14 maja 2017, 11:00

Re: [ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Mobilee » 24 maja 2017, 19:39

Wg mnie parter jest ok ale tylko dla małych mieszkań, gdzie okna wychodzą na zewnątrz. Od strony podwórka jest tak jak piszesz na równo z terenem. Podejdź, zobacz jak to wygląda w pierwszym bloku. Osobiście nigdy bym nie kupił takiego.
Co do czwartego piętra to już lepszą opcją. To czy będzie robione porządnie to się okaże. Jeśli chodzi o gorąco to zawsze można założyć klimatyzację.
Zimno może być zarówno na parterze (od garażu) jak i na ost. Piętrze.
Jeśli będzie zgodnie z projektem to będzie ok. Chyba ktoś nad tym czuwa? :-)
Mobilee
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 21
Na forum od: 25 mar 2017, 22:31

Re: [ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bulaa90 » 26 maja 2017, 10:58

Witam,
Dzieki za odpowiedzi i zaangazowanie wszystkich.

Tak dla informacji, zdecydowalem sie jednak na 2 pietro :). Nie moge sie doczekac na oddanie bloku. Ktos ma juz doswiadczenie w sprawach zakupu nowego mieszkania ? mozecie napisac na co zwracac szczegolna uwage i co na tym etapie moge zrobic zeby wszystko poszlo w dobrym kierunku ? Czy nie da sie nic dopilnowac i teraz nalezy tylko czekac i liczyc na to ze wszystko bedzie OK ?

Dzieki !
bulaa90
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 89
Na forum od: 14 maja 2017, 11:00

Re: [ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: marrok » 26 maja 2017, 14:00

bulaa90 pisze:Witam,
Dzieki za odpowiedzi i zaangazowanie wszystkich.

Tak dla informacji, zdecydowalem sie jednak na 2 pietro :). Nie moge sie doczekac na oddanie bloku. Ktos ma juz doswiadczenie w sprawach zakupu nowego mieszkania ? mozecie napisac na co zwracac szczegolna uwage i co na tym etapie moge zrobic zeby wszystko poszlo w dobrym kierunku ? Czy nie da sie nic dopilnowac i teraz nalezy tylko czekac i liczyc na to ze wszystko bedzie OK ?

Dzieki !


Nic tam nie dopilnujesz :) jak wybudują tak będzie to jest loteria, tak to jest jak kupujesz mieszkanie na etapie dziury w ziemi :)

z ostatniego infa, inwestycja będzie oddana wcześniej czyli październik 2018, jak pogoda nie da ciała.
marrok
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 43
Na forum od: 24 mar 2017, 15:08

Re: [ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Sindus » 27 maja 2017, 13:57

Obrazek
Awatar użytkownika
Sindus
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 918
Na forum od: 02 wrz 2015, 9:24
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 27 maja 2017, 17:06

Na inwestycji pojawił się żuraw:


Obrazek


Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8535
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bulaa90 » 27 maja 2017, 17:51

A jeszcze jedno pytanko.

Jak decydowaliście się na mieszkanie, które znajduje się w układzie wschód-zachód to na co zwracaliście uwagę ?

Wolicie mieć np. balkon / kuchnie / salon / sypialnie od wschodu czy zachodu ?

Pozdrawiam Wszystkich :)
bulaa90
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 89
Na forum od: 14 maja 2017, 11:00

Re: [ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: flyRZE » 27 maja 2017, 18:18

Kwestia gustu, ale ja mam balkony z obydwu stron. Sypialnie od wschodu, a kuchnia i salon od zachodu.
Chciałem by rano budziło mnie Słońce, a później w ciągu dnia było go jak najwięcej w sensie najdłużej w salonie.
flyRZE
Maniak
Maniak
 
Posty: 1315
Na forum od: 15 lip 2014, 11:42

Re: [ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bulaa90 » 27 maja 2017, 19:43

flyRZE pisze:Kwestia gustu, ale ja mam balkony z obydwu stron. Sypialnie od wschodu, a kuchnia i salon od zachodu.
Chciałem by rano budziło mnie Słońce, a później w ciągu dnia było go jak najwięcej w sensie najdłużej w salonie.


Mowisz o nowej inwestycji ze masz balkony ze wschodu i zachodu ? nie widze takiego mieszkania w projekcie ktory jest na stronie.
bulaa90
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 89
Na forum od: 14 maja 2017, 11:00

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości