[ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Rafullo » 09 gru 2018, 22:32

Deweloper budując mieszkania musi zgodnie z przepisami zapewnić 1,2 miejsca postojowego na każde mieszkanie. Więc liczcie sobie procenty. To że jest ich wiecej to tylko od niego zależy. Miało się zmienić na 1,5 miejsca ale niewiem czy już wprowadzili te zmiany.
Rafullo
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 43
Na forum od: 05 kwie 2018, 7:47

Re: [ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: mila » 09 gru 2018, 22:36

a ja gratuluje waszej kultury osobistej...proponuje cofnąć się parę postów wstecz i poczytać kto zaczął tą dyskusje...aha nie przeczytacie bo post o gaciach na płocie został usunięty( i znam się na żartach, ale potem nie było mi już do śmiechu)...a wcześniej poszło o plac zabaw i wielkie oburzenie że Urocza nie może z niego korzystać...Także wasza hipokryzja nie zna granic...Ale tu się zgodzę z gragar czas kończyć tą przepychankę, każdy niech się zajmie swoimi sprawami...a to forum niech służy do tego co miało- czyli zamieszczania informacji dot.postępu prac w inwestycji Spółdzielni Energetyk.
KONIEC.
mila
Świeżak
 
Posty: 9
Na forum od: 14 mar 2018, 20:07

Re: [ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: GRISZA » 09 gru 2018, 23:06

leirion
Szkoda czasu by opisać co ty w życiu przespałaś ,wystarczy przeczytać twoje posty i wszystko jasne)))))

misiek 2010
Na jakiej podstawie twierdzisz że kupiłem tu mieszkanie? No tak sorry, zapomniałem jak jesteś bystry, czytając twoje wcześniejsze wypociny przysnąłem po drodze z dwa razy.:)))

gstudio
Marudzisz o tych Januszach już z piąty raz ,chyba bardzo blisko Ci do nich 
I vice versa: kilka czarnych owiec psuje opinie normalnym mieszkańcom Uroczej 10

Przedstawiam nowo powstałą wspólnotę - Urocza 10
Prezes: misiek2010
Skarbnik: ( świetna z matematyki) leirion
I dwa członki : gragar i gstudio (oczywiście zarządu) 
GRISZA
Świeżak
 
Posty: 4
Na forum od: 09 gru 2018, 19:33

Re: [ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: leirion » 09 gru 2018, 23:38

"Argumentum ad personam (łac. „argument wymierzony w osobę”) – pozamerytoryczny sposób argumentowania, w którym dyskutant porzuca właściwy spór i zaczyna opisywać faktyczne lub rzekome cechy swego przeciwnika. W ten sposób unika stwierdzenia, że jego racjonalne argumenty zostały wyczerpane, a jednocześnie sugeruje audytorium, że poglądy oponenta są fałszywe. Dodatkowo obrażanie oponenta ma na celu wyprowadzenie go z równowagi, tak by utrudnić mu adekwatne reagowanie na przedstawiane argumenty. "

Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Argumentum_ad_personam
Ostatnio zmieniony 10 gru 2018, 0:24 przez leirion, łącznie zmieniany 1 raz
leirion
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 104
Na forum od: 15 cze 2017, 12:12

Re: [ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: GRISZA » 09 gru 2018, 23:59

leirion- zgadza się w 100 %
a to twój argument wymierzony w osobę:
"Grisza przespałeś lekcje z matematyki na etapie podstawówki, a może i później ;) "
nic dodać ,nic ująć
GRISZA
Świeżak
 
Posty: 4
Na forum od: 09 gru 2018, 19:33

Re: [ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: misiek2010 » 10 gru 2018, 2:28

GRISZA pisze:Przedstawiam nowo powstałą wspólnotę - Urocza 10
Prezes: misiek2010

Dziękuję za uznanie.
zapomniałem jak jesteś bystry

Również dziękuję. Przyda się w moim obecnym zawodzie, zanim zostanę tym prezesem.
czytając twoje wcześniejsze wypociny przysnąłem po drodze z dwa razy

Dziękuję za uznanie wobec mojego zaangażowania, potraktuję to jako komplement. Język polski bywa skomplikowany, dlatego starałem się wszystko wytłumaczyć dokładnie, żeby nie było niedomówień. Jeśli użyłem zbyt trudnych słów i długich wyrażeń- mea culpa, poprawię się.
misiek2010
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 27
Na forum od: 25 lip 2018, 22:30

Re: [ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: tommek » 10 gru 2018, 10:39

Na tym prosze skonczmy prywatne przytyki.
Wrocmy do zasadniczego tematu forum, jakim jest budowa bloku.
tommek
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 94
Na forum od: 27 maja 2016, 18:52

Re: [ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bartes_7 » 10 gru 2018, 21:44

Obalam tezę jakoby Spółdzielnia Energetyk zrobiła ogrodzenie na prośbę swoich mieszkańców. Jestem mieszkańcem zacisznej 11 i mnie się nikt nie pytał o zgodę na budowanie płotu. Uważam też, że to ogrodzenie to czysta głupota! Ma on niby chronić przed tym żeby mieszkańcy uroczej 10 nie przychodzili ze swoimi pociechami na plac zabaw? Niby jak ma chronić ? Przecież można sobie obejść naokoło.
bartes_7
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 187
Na forum od: 07 lut 2016, 16:45

Re: [ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Miro » 11 gru 2018, 11:15

Z 11-tki też trzeba iść dookoła bo nawet zejście nie jest zrobione z podwórka i my właściwie też jesteśmy odgrodzeni ale faktycznie nikt nie poinformował o tym płocie. Druga sprawą w 11 - tce są miejsca dla niepełnosprawnych pomalowane w tak dużym bloku jedno koło drugiego przecież powinny być pomalowane z każdej strony bloku po jednym (nadaje się to na absurd drogowy) podobno ktoś(uprzejmy) zadzwonił i przyjechała policja i spisywała ale i tak nie mogą wlepić mandatu bo to nie jest strefa ruchu, ale pomijając jak osoba niepełnosprawna(chociaż u nas chyba takich nie ma) postawi sobie tam auto a mieszka na drugim końcu to jaki sens malowania tych miejsc koło siebie, ktoś nie pomyślał i mam nadzieje że na wiosnę to przemalują i nie zrobią tak samo w bloku obok.
Miro
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 35
Na forum od: 27 kwie 2016, 14:25

Re: [ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: tommek » 15 gru 2018, 12:07

Cos? Ktos? :)
Jest ktos z szanownych forumowiczow w posiadaniu najnowszych zdjec?
Lub informacji jak sie rysuje zaawansowanie robot wewnatrz/na zewnatrz?
tommek
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 94
Na forum od: 27 maja 2016, 18:52

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 2 gości