[ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: gragar » 19 lut 2018, 20:10

Też uważam, że budynki w kształcie podkowy czy studni(Nad Wisłokiem) przyniosą ze sobą trochę nieoczekiwanych sytuacji w życiu mieszkańców.Klasyka budowlana zawsze zmniejsza ryzyko komplikacji takich jak,,, podgłos ,echo,brak intymności,podglądanie sąsiadów czy inne smrodki :P .Ale obok na osiedlu buduje się fajne bloki, więc każdy może mieć co chce do wyboru i koloru.
gaga
gragar
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 204
Na forum od: 16 lut 2016, 20:21

Re: [ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: marrok » 19 lut 2018, 20:59

gragar pisze:Też uważam, że budynki w kształcie podkowy czy studni(Nad Wisłokiem) przyniosą ze sobą trochę nieoczekiwanych sytuacji w życiu mieszkańców.Klasyka budowlana zawsze zmniejsza ryzyko komplikacji takich jak,,, podgłos ,echo,brak intymności,podglądanie sąsiadów czy inne smrodki :P .Ale obok na osiedlu buduje się fajne bloki, więc każdy może mieć co chce do wyboru i koloru.

jesli ktos urodził sie w blokowiskach to raczej to nie będzie przeszkadzał blok typu getto, jak ja na to mowie ;) jest masa otwartych inwestycji (ponad 20) każdy może sobie wybrać blok jak mu sie wymarzy ;P, a poza tym ...widziały gały co brały ;)
marrok
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 43
Na forum od: 24 mar 2017, 15:08

Re: [ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: adek01 » 20 lut 2018, 7:39

marrok pisze:
gragar pisze:Też uważam, że budynki w kształcie podkowy czy studni(Nad Wisłokiem) przyniosą ze sobą trochę nieoczekiwanych sytuacji w życiu mieszkańców.Klasyka budowlana zawsze zmniejsza ryzyko komplikacji takich jak,,, podgłos ,echo,brak intymności,podglądanie sąsiadów czy inne smrodki :P .Ale obok na osiedlu buduje się fajne bloki, więc każdy może mieć co chce do wyboru i koloru.

jesli ktos urodził sie w blokowiskach to raczej to nie będzie przeszkadzał blok typu getto, jak ja na to mowie ;) jest masa otwartych inwestycji (ponad 20) każdy może sobie wybrać blok jak mu sie wymarzy ;P, a poza tym ...widziały gały co brały ;)


Dokładnie nawet kolorek można sobie wybrac :D
adek01
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 166
Na forum od: 26 paź 2014, 20:36

Re: [ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Miro » 20 lut 2018, 12:34

marrok pisze:
gragar pisze:Też uważam, że budynki w kształcie podkowy czy studni(Nad Wisłokiem) przyniosą ze sobą trochę nieoczekiwanych sytuacji w życiu mieszkańców.Klasyka budowlana zawsze zmniejsza ryzyko komplikacji takich jak,,, podgłos ,echo,brak intymności,podglądanie sąsiadów czy inne smrodki :P .Ale obok na osiedlu buduje się fajne bloki, więc każdy może mieć co chce do wyboru i koloru.

jesli ktos urodził sie w blokowiskach to raczej to nie będzie przeszkadzał blok typu getto, jak ja na to mowie ;) jest masa otwartych inwestycji (ponad 20) każdy może sobie wybrać blok jak mu sie wymarzy ;P, a poza tym ...widziały gały co brały ;)




Posłuchaj człowieku, który pewnie o willi może pomarzyć, a nawet jeśli ją masz to nie dyskryminuj ludzi, którzy mieszkają w blokach po pierwsze nie każdy chce mieszkać w domu, po drugie niektórych na to nie stać, a poza tym wiesz w ogóle co to jest getto? więc nie używaj na forum takich porównań. A propo bloku energetyka jest całkiem fajny w stonowanych kolorach i super wykonany z dobrych materiałów w porównaniu do niektórych inwestycji deweloperskich nawet obok. ja nie urodziłem się w blokowiskach mieszkałem długo w domu i się wyleczyłem i powiem ci że wolę ładne duże mieszkanie i mieć swięty spokój. Oczywiście każdy ma wybór ale z tym gettem to przesadziłeś
Miro
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 35
Na forum od: 27 kwie 2016, 14:25

Re: [ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: marrok » 20 lut 2018, 15:16

Miro pisze:
marrok pisze:
gragar pisze:Też uważam, że budynki w kształcie podkowy czy studni(Nad Wisłokiem) przyniosą ze sobą trochę nieoczekiwanych sytuacji w życiu mieszkańców.Klasyka budowlana zawsze zmniejsza ryzyko komplikacji takich jak,,, podgłos ,echo,brak intymności,podglądanie sąsiadów czy inne smrodki :P .Ale obok na osiedlu buduje się fajne bloki, więc każdy może mieć co chce do wyboru i koloru.

jesli ktos urodził sie w blokowiskach to raczej to nie będzie przeszkadzał blok typu getto, jak ja na to mowie ;) jest masa otwartych inwestycji (ponad 20) każdy może sobie wybrać blok jak mu sie wymarzy ;P, a poza tym ...widziały gały co brały ;)




Posłuchaj człowieku, który pewnie o willi może pomarzyć, a nawet jeśli ją masz to nie dyskryminuj ludzi, którzy mieszkają w blokach po pierwsze nie każdy chce mieszkać w domu, po drugie niektórych na to nie stać, a poza tym wiesz w ogóle co to jest getto? więc nie używaj na forum takich porównań. A propo bloku energetyka jest całkiem fajny w stonowanych kolorach i super wykonany z dobrych materiałów w porównaniu do niektórych inwestycji deweloperskich nawet obok. ja nie urodziłem się w blokowiskach mieszkałem długo w domu i się wyleczyłem i powiem ci że wolę ładne duże mieszkanie i mieć swięty spokój. Oczywiście każdy ma wybór ale z tym gettem to przesadziłeś

panie twoim tokiem myślenia sam siebie dyskryminuje :D zachęcam do uważniejszego czytania postów.

Panie i panowie, drogie sorry za offtopik. bez odbioru.
marrok
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 43
Na forum od: 24 mar 2017, 15:08

Re: [ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bulaa90 » 23 lut 2018, 11:00

doczekalismy sie nowej wizualizacji :)

Chyba dobrze ze poszli w elementy drewniane.. bedzie pasowalo do 1 inwestycji energetyka + do Uroczej 10 :)
Załączniki
3jpg7937.jpg
3jpg7937.jpg (486.29 KiB) Przeglądany 3581 razy
2jpg515.jpg
2jpg515.jpg (456.57 KiB) Przeglądany 3581 razy
1jpg2535.jpg
1jpg2535.jpg (472.07 KiB) Przeglądany 3581 razy
bulaa90
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 89
Na forum od: 14 maja 2017, 11:00

Re: [ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bulaa90 » 23 lut 2018, 11:01

c.d.
Załączniki
5jpg9145.jpg
5jpg9145.jpg (390.57 KiB) Przeglądany 3581 razy
4jpg1443.jpg
4jpg1443.jpg (418.19 KiB) Przeglądany 3581 razy
bulaa90
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 89
Na forum od: 14 maja 2017, 11:00

Re: [ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pogodynka » 23 lut 2018, 12:59

Będzie śliczne, eleganckie osiedle z wesołym akcentem w postaci uroczego nowego miasta. Z racji tego, iż jest tam już tak dużo bloków to dobrze by było aby mieszkańcy np. ze wsparciem spółdzielni postarali się o oświetlenie zacisznej i uroczej. Na zacisznej nie ma chodnika więc chodzenie po ciemku może być niebezpieczne przy tej ilości samochodów, która niedługo się tam pojawi.
pogodynka
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 317
Na forum od: 07 lut 2017, 0:15

Re: [ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: PawełzRzeszowa » 23 lut 2018, 14:02

Nowe wizualizację naprawdę robią wrażenie. Szkoda ,że wyszły dopiero teraz ... Brakowało mi właśnie nawiązania do wcześniejszego bloku. Budynek od razu nabrał charakteru.
PawełzRzeszowa
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 71
Na forum od: 21 paź 2017, 23:29

Re: [ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pan inspektor » 23 lut 2018, 14:40

Nie jest źle, ale szału wg mnie to nie ma... BTW ten chłopiec z piłką to chyba po działce NG Development chasa? :lol:
pan inspektor
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 12
Na forum od: 11 mar 2017, 22:53

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości