[ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: buńczuczny dzidek » 18 wrz 2017, 17:55

Tak, tam będzie z kolei ich drugi blok przy ul. Uroczej. Inwestycja o której pisałem widziałem sam naocznie w ich biurze. Projekt bloku, posadowienie na działce, plany mieszkań, garaży i piwnic itd. Sam nie dowierzałem. Można sobie już rezerwować poszczególne mieszkania. Tej drugiej inwestycji obok Developresu jeszcze nie pokazują.
buńczuczny dzidek
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 31
Na forum od: 18 wrz 2017, 15:11

Re: [ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Mobilee » 18 wrz 2017, 18:29

No cóż należało się tego spodziewać. Miejsca w około jest jeszcze sporo więc na pewno coś jeszcze powstanie...
Mobilee
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 21
Na forum od: 25 mar 2017, 22:31

Re: [ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bulaa90 » 18 wrz 2017, 20:22

Witam.

Jak tak dokladnie widziales projekt to prosimy o zaznaczenie na mapie google gdzie to dokladnie ma byc (obie inwestycje jesli wiadomo)

Z gory dzieki :)
bulaa90
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 89
Na forum od: 14 maja 2017, 11:00

Re: [ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Mobilee » 18 wrz 2017, 20:52

Ta, o której ja pisałem jest w temacie:
viewtopic.php?f=16&t=493
Mobilee
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 21
Na forum od: 25 mar 2017, 22:31

Re: [ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bulaa90 » 18 wrz 2017, 22:42

Z tego co ja sie orientowalem i sie dowiedzialem to dzialka ktora znajduje sie obok 2 blokow Spoldzielni Energetyk rowniez nalezy do NG Development. Jakby ktos mial jakis projekt lub wiedze na ten temat to czekamy na info.
bulaa90
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 89
Na forum od: 14 maja 2017, 11:00

Re: [ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: buńczuczny dzidek » 18 wrz 2017, 22:54

Proszę.
[img]zapodaj.net/1cb1c37ed9279.jpg.html[/img]
buńczuczny dzidek
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 31
Na forum od: 18 wrz 2017, 15:11

Re: [ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: buńczuczny dzidek » 18 wrz 2017, 23:10

Mam w domu ich ofertę mieszkań w tym bloku. Poważnie to nie fikcja. Przy Uroczej jest już skrawek asfaltu na drogę dojazdową do ich nowej inwestycji. Drugiego bloku przy Developresie nie pokazali. Natomiast to co będą budować możecie sobie szczegółowo pooglądać w ich biurze na 3go maja. Na Uroczej jest jeszcze kilka działek do zagospodarowania lub pewnie już wykupionych. Cały Rzeszów zabudują bez ładu i składu. Dziadek prezydent F pewnie cieszy i sprzyja laniu betonu na lewo i prawo. Architektonicznie niszczą Rzeszów bezpowrotnie.
buńczuczny dzidek
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 31
Na forum od: 18 wrz 2017, 15:11

Re: [ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Mike » 19 wrz 2017, 11:08

W sumie ten blok nowy z tyłu tak bardzo nie przeszkadza, przynajmniej z mojej perspektywy patrząc. Pewnie gorzej to będzie dla mieszkańców pierwszej i ostatniej klatki.

Myślę, że gorzej będzie jeśli powstanie coś wysokiego od wschodniej strony, po drugiej stronie nowo wylanego asfaltu na Uroczej, a tam też są niezagospodarowane działki. Prędzej czy później pewnie i tam coś wybudują.

Ja osobiście bardziej się martwię o te ściany żelbetowe, :(. Czytałem niezbyt przychylne opinie co do takich konstrukcji. Podajże Apartamenty Zamkowe i nowe wieżowce na SkyRes są też robione w takiej technologii. Ciekawe jak to będzie się zachowywać akustycznie i jeśli chodzi o trzymacie ciepła. Wiertarką bez porządnego udaru pewnie też dziury w nich nie wywierci, :D.
Mike
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 29
Na forum od: 03 lip 2017, 11:24

Re: [ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: kubaf » 19 wrz 2017, 11:21

Mike pisze:W sumie ten blok nowy z tyłu tak bardzo nie przeszkadza, przynajmniej z mojej perspektywy patrząc. Pewnie gorzej to będzie dla mieszkańców pierwszej i ostatniej klatki.

Myślę, że gorzej będzie jeśli powstanie coś wysokiego od wschodniej strony, po drugiej stronie nowo wylanego asfaltu na Uroczej, a tam też są niezagospodarowane działki. Prędzej czy później pewnie i tam coś wybudują.

Ja osobiście bardziej się martwię o te ściany żelbetowe, :(. Czytałem niezbyt przychylne opinie co do takich konstrukcji. Podajże Apartamenty Zamkowe i nowe wieżowce na SkyRes są też robione w takiej technologii. Ciekawe jak to będzie się zachowywać akustycznie i jeśli chodzi o trzymacie ciepła. Wiertarką bez porządnego udaru pewnie też dziury w nich nie wywierci, :D.


Mieszkam na niższym piętrze I etapu Skyres, gdzie właśnie ściany są żelbetowe. Mieszkanie narożne, zero problemów z ciepłem. Co do wiercenia to się zgodze że wiertarka z bazaru może nie dać rady.
kubaf
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 56
Na forum od: 05 wrz 2014, 12:20

Re: [ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Mike » 19 wrz 2017, 11:27

@kubaf, a jak z odgłosami sąsiadów??
Mike
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 29
Na forum od: 03 lip 2017, 11:24

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości