[ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 08 wrz 2017, 12:21

videl pisze:... Czy dałoby się jakoś funkcjonalnie oddzielić kuchnię od salonu? Niekoniecznie osobnym pomieszczeniem, ale chociaż ścianą, tak by kuchnia była czymś więcej niż szafkami przy ścianie? :D Czy to w ogóle dobry pomysł?

grizli pisze:... My się przyzwyczailiśmy, mimo ciemności nie było to złe rozwiązanie, ale szukając nowego mieszkania jako kryterium obowiązkowe przyjęliśmy już oddzielną kuchnię z oknem lub możliwość jej wydzielenia. To fakt, że trudno teraz kupić takie mieszkanie. Wg mnie deweloperowi i projektantowi ze względów kosztowych łatwiej jest wcisnąć w dowolny kąt salonu instalacje, niż zrobić to w sensownym miejscu i obok przewidzieć okno...

anna.nowakowska pisze:Z tym odgrodzeniem kuchni, to koniecznie! Jedna ścianka, a zrobi naprawdę dużą robotę. Wiem z własnego doświadczenia i od razu na dobudowanej sciance polecam dołożyć sobie szafki lub półki, które na pewno się przydadzą :)

Brak okna w kuchni to jedyny minus, ale wystarczą mocne światła i powinno byc dobrze :)


________________________________________________________________________________


Da radę i mieć ścianę pod kolejne szafki kuchenne i nie tracić światła słonecznego w kuchni. Można postawić lekką ściankę z płyt kartonowych z otworem. Z jednej strony podświetlony lampkami blat i stołki barowe a z drugiej strony od kuchni pod blatem szafki z dużą ilością miejsca roboczego.


Zamiast:
Obrazek

Można:
Obrazek



U moich znajomych lubią gotować i chcieli mieć otwór na pokój dzienny z TV to tak im wyszło:

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Lepszy fajny blat niż ciemna kuchnia.
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8573
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 09 wrz 2017, 18:50

Wyszli z ziemi i pojawiła się pierwsze ściany parteru. Teraz już murów będzie szybko przybywać:


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Parking podziemny już z ociepleniem:


Obrazek


Obrazek


Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8573
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Mobilee » 10 wrz 2017, 7:33

No super. Teraz będzie bardZiej widać postęp prac. Ściany mają byc wylewane z betonu wszędzie?
Mobilee
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 21
Na forum od: 25 mar 2017, 22:31

Re: [ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Mike » 10 wrz 2017, 12:55

Wracam do mojego poprzedniego pytania.

Wprowadzał ktoś z Was zmiany w projekcie. Wiecie z czym to się wiążę?? Jednorazowa opłata czy potem wzrost czynszu za dodatkowe gniazdka??

Zgodnie z umową możemy wnosić zapytania o zmiany do końca tego miesiąca.

Mnie interesowałoby przeniesienie gniazdka z siłą na podłogę bo chciałbym mieć kuchenkę w wyspie, ;).

Z góry dzięki za jakiekolwiek informacje.
Mike
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 29
Na forum od: 03 lip 2017, 11:24

Re: [ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: django » 13 wrz 2017, 20:39

W większości przypadków na innych inwestycjach jest to jednorazowa opłata, z tym że śpiesz się z tym zanim instalacja zostanie wykonana zgodnie z projektem bo później zapłacisz podwójne
django
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 485
Na forum od: 23 lip 2014, 19:38

Re: [ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: tomiczek » 17 wrz 2017, 14:11

Witam
Jestem zainteresowany kupnem mieszkania w tym nowym bloku ale mam pytania. Jakby ktoś wiedział proszę o pomoc.
1.Czy ściany wszystkie są żelbetonowe, czy to jest płyta , czy oni to wylewają?
2. czy wiadomo czym będzie to ocieplone?
dziękuje pozdrawiam
tomiczek
Świeżak
 
Posty: 6
Na forum od: 17 wrz 2017, 13:58

Re: [ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bulaa90 » 18 wrz 2017, 8:05

tomiczek pisze:Witam
Jestem zainteresowany kupnem mieszkania w tym nowym bloku ale mam pytania. Jakby ktoś wiedział proszę o pomoc.
1.Czy ściany wszystkie są żelbetonowe, czy to jest płyta , czy oni to wylewają?
2. czy wiadomo czym będzie to ocieplone?
dziękuje pozdrawiam


Hej,
Z tego co ja sie dowiadywalem to:
1. Wszystkie sciany sa żelbetonowe wylewane - oprócz ścian działowych - tam będzie użyty silikat
2. Bedzie to ocieplone styropianem 20 cm.
bulaa90
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 89
Na forum od: 14 maja 2017, 11:00

Re: [ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: videl » 18 wrz 2017, 14:47

Mam jeszcze jedno pytanie, na który miesiąc 2018 planowane jest zakończenie inwestycji? Spółdzielnia ma jakąś obsuwę, czy wszystko idzie w terminie?
videl
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 17
Na forum od: 03 wrz 2017, 12:16

Re: [ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: buńczuczny dzidek » 18 wrz 2017, 15:48

Szanowni sąsiedzi z Zacisznej 11 jak i przyszli sąsiedzi. Informuję Was, że ng development w niedługim czasie rozpocznie budowę 4 piętrowego bloku przy ul. Uroczej. Rzeczywiście blok usytuowany będzie pomiędzy ul. Zaciszną a ul. Uroczą tuż naprzeciwko bloku 11 jak i nowo budowanego bloku Energetyka. Wysokie 1 piętro sprawi, że blok będzie miał wysokość zbliżoną do 5 piętrowego. Pod nim garaż na 50 samochodów, na zewnątrz parking na 21 samochodów. Ilość mieszkań w bloku to 55. Blok usytuowany północ/południe. Tak więc jeśli ktoś cieszy się widokiem na południe i podziwia sobie górki na Zalesiu czy Przylasku to bardzo mi przykro. I czar zacisznej prysł.
buńczuczny dzidek
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 31
Na forum od: 18 wrz 2017, 15:11

Re: [ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Mobilee » 18 wrz 2017, 16:30

Z tego co wiem ng development planuje budowę mieszkań ale lokalizacja jest bardziej na wysokości i sąsiedztwie developresu - urocze nowe miasto.

videl - wg umowy planowane oddanie inwestycji to grudzień 2018.
Mobilee
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 21
Na forum od: 25 mar 2017, 22:31

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości

cron