[ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: riko » 14 paź 2017, 18:57

Wie ktoś może czy SM Energetyk będzie stawiał ten następny blok? Czy to ktoś inny?
riko
Moderator
Moderator
 
Posty: 5356
Na forum od: 04 lut 2015, 14:42
Lokalizacja: Głogów Małopolski

Re: [ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bulaa90 » 16 paź 2017, 10:15

gragar pisze:A zna ktoś plany na rozbudowę tej dużej działki ,która komunikuje się od strony południowej z tym nowym projektem NG Dewelopmentna na Uroczej.I jeszcze jedno pytanko. Co może oznaczać zaznaczenie na kolor zielony działek, znajdujących w bezpośrednim sąsiedztwie bloku 1 etapu Spółdzielni Energetyk.Taki obrys (zaznaczenie) widnieje na mapce ewidencyjnej działek UM Rzeszów.Czy ktoś mądry zaplanował może w tym miejscu jakiś skrawek zielonych terenów? ktokolwiek wie ,,ktokolwiek zna,, temat, niech napisze :)



Jesli chodzi Ci o to samo co mi - czyli teren na dol od I inwstycji Energetyka i na lewo od Inwestycji NG - bedzie to plac zabaw dla dzieci.
bulaa90
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 89
Na forum od: 14 maja 2017, 11:00

Re: [ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bulaa90 » 16 paź 2017, 10:19

riko pisze:Wie ktoś może czy SM Energetyk będzie stawiał ten następny blok? Czy to ktoś inny?


Z tego co mi wiadomo to Energetyk mial "tylko" te dzialki na ktorych wlasnie buduje sie druga inwestycja - oznaczaloby to ze to tyle ich inwestycji.

Planowo mialo byc 3 bloki ale stwierdzili ze lepiej wybudowac 2 wieksze na tym samym terenie.
bulaa90
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 89
Na forum od: 14 maja 2017, 11:00

Re: [ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Mike » 17 paź 2017, 14:28

Od ostatnich zdjęć użytkownika @pisul z 30 września, nie widzę żadnych postępów prac, :(.

Ktoś coś wie o co z tym wszystkim chodzi?? Czemu budowa stoi jak pogoda dopisuje od paru dni.

Stan surowy otwarty do końca miesiąca moim zdaniem nierealny. Zaczyna mnie to wszystko martwić...
Mike
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 29
Na forum od: 03 lip 2017, 11:24

Re: [ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Miro » 17 paź 2017, 15:37

Mike pisze:Od ostatnich zdjęć użytkownika @pisul z 30 września, nie widzę żadnych postępów prac, :(.

Ktoś coś wie o co z tym wszystkim chodzi?? Czemu budowa stoi jak pogoda dopisuje od paru dni.

Stan surowy otwarty do końca miesiąca moim zdaniem nierealny. Zaczyna mnie to wszystko martwić...


Wydaje mi się że powinno się skontaktować z spółdzielnią i zapytać dlaczego takie opóźnienie przecież mają obowiązek odpowiedzieć na to pytanie, fakt trochę to mozolnie idzie w stosunku do pierwszego bloku. Żeby nie było tak że NG development szybciej postawi ten obok. Z doświadczenia to może chodzić jak to w życiu o kasę. Obym się mylił. pozdrawiam
Miro
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 35
Na forum od: 27 kwie 2016, 14:25

Re: [ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 20 paź 2017, 17:57

swiety pisze:Chodzi o budynek oznaczony żółtą strzałką?

Obrazek

riko pisze:Wie ktoś może czy SM Energetyk będzie stawiał ten następny blok? Czy to ktoś inny?

Czyli jednak Energetyk będzie miał sąsiada!
Pojawił się żuraw i dziś przy mnie :D wbijali tablice początku nowej inwestycji NG Development
Beton się leje, wywrotki jedna za drugą. I to co mi się bardzo podoba wjazd pod tą nową inwestycję od strony wyremontowanej tej szerokiej drogi z ścieżką rowerową. Gdy będę wiedział coś więcej założę nowy temat.

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8538
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: yreks » 21 paź 2017, 9:59

Jest na forum temat inwestycji NG na Uroczej aczkolwiek nie wiem czy może chodzić o to samo
viewtopic.php?f=16&t=493
yreks
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 130
Na forum od: 16 sie 2017, 8:39

Re: [ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: anna.nowakowska » 21 paź 2017, 11:40

yreks pisze:Jest na forum temat inwestycji NG na Uroczej aczkolwiek nie wiem czy może chodzić o to samo
viewtopic.php?f=16&t=493


Też o tym słyszałam i widziałam jakąś wzmiankę na FB. Wiadomo już kiedy ruszy ta inwestycja?
anna.nowakowska
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 36
Na forum od: 02 wrz 2017, 15:48

Re: [ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pawelpq » 21 paź 2017, 16:14

Anna, najlepiej zadzwoń sobie do NG. Myślę że dużo się dowiesz zwłaszcza że interesujesz się Parkową, o czym pisałaś w innym wątku.
pawelpq
Świeżak
 
Posty: 3
Na forum od: 21 paź 2017, 16:12

Re: [ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Mike » 26 paź 2017, 20:33

Dla zainteresowanych:

Budowa nie pięła się do góry w ostatnich dniach bo jest problem z pojawiającą się wodą, dlatego też musieli wykonać dodatkowe palowanie. Mimo to wykonawca nie przewiduje większych opóźnień.

Informacja pochodzi ze spółdzielni.

Jednym słowem lipa...
Mike
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 29
Na forum od: 03 lip 2017, 11:24

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości