[ul. Solidarności] Osiedle Architektów (ARCH-Dom)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Solidarności] Osiedle Architektów (ARCH-Dom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: kielar » 25 sty 2024, 15:06

mam wrazenie, ze cos przyspieszyli na budowie
kielar
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 69
Na forum od: 11 maja 2015, 11:10

Re: [ul. Solidarności] Osiedle Architektów (ARCH-Dom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bianconeri » 25 sty 2024, 17:43

Mnie ta inwestycja od początku nie przekonywała i dlatego zrezygnowałem. Mieszkania kupowane hurtowo, jedna osoba po kilkanaście mieszkań co widać po KW. Budowa nie idzie do przodu, na facebooku tylko cały czas nowe reklamy a nic na temat postępu prac. Taki deweloper. Nie budował nigdy mieszkań więc jest jak jest.
bianconeri
Świeżak
 
Posty: 8
Na forum od: 25 sty 2024, 17:38

Re: [ul. Solidarności] Osiedle Architektów (ARCH-Dom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Ada » 25 sty 2024, 18:03

Mieszkania ma prawie wysprzedane kasa na rachunku powierniczym generalny wykonawca Ok czyli buduje beż wkładu własnego i napewno wybuduje tylko pytanie wkiedy ?
Ada
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 20
Na forum od: 01 gru 2023, 12:32

Re: [ul. Solidarności] Osiedle Architektów (ARCH-Dom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: blajer » 25 sty 2024, 18:07

MarcinS pisze:przed zakupem (jest to moje pierwsze mieszkanie) zleciłem analize prawnikom przez #####

Dzięki za podzielenie się swoimi spostrzeżeniami, możesz zdradzić co znalazło się w analizie od ###### i jaka była ich opinia na temat tej inwestycji?
blajer
Świeżak
 
Posty: 3
Na forum od: 06 sty 2024, 20:19

Re: [ul. Solidarności] Osiedle Architektów (ARCH-Dom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: MarcinS » 25 sty 2024, 19:03

Aby rozwiać jak najwięcej wątpliwości i zamienić spekulacje na konkrety możemy zaprosić przedstawicieli dewelopera na to forum i w ten sposób zadawać konkretne pytania. Co do pewnylokal i podobnych serwisów sprawdzili mi umowę bez większych zastrzezeń poza brakiem kar umownych za opóźnienia sprawdzili wszystkie załączniki prawa własności gruntu ważność pozwoleń, weryfikacja kondycji finansowej dewelopera itd w opcji rozszerzonej jest opieka prawników oraz audyt techników podczas odbioru mieszkania. @Bianconeri a konkretnie co cię nie przekonuje w rej inwestycji ? Możesz podać więcej informacji?
MarcinS
Świeżak
 
Posty: 3
Na forum od: 25 sty 2024, 11:41

Re: [ul. Solidarności] Osiedle Architektów (ARCH-Dom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: kielar » 25 sty 2024, 23:16

nie oni jedni mają obsuwę...,a zdaje sie, ze maja termin oddania II kwartal 2025...to sporo czasu jeszcze.
kielar
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 69
Na forum od: 11 maja 2015, 11:10

Re: [ul. Solidarności] Osiedle Architektów (ARCH-Dom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: MarcinS » 26 sty 2024, 12:03

Faktem jest że prace ziemne to głównie beton, a przy pewnej temperaturze poniżej 0 najzwyczajniej w świecie betonu się nie leje bo kończy się jak się kończy, nie chcę usprawiedliwiać opóźnienia dewelopera - bo bierze za to kasę i odpowiedzialność ale rozumiem też czynniki zewnętrzne.
MarcinS
Świeżak
 
Posty: 3
Na forum od: 25 sty 2024, 11:41

Re: [ul. Solidarności] Osiedle Architektów (ARCH-Dom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: zoe » 26 sty 2024, 12:46

Czy ktoś z Państwa posiada aktualne zdjęcia z budowy? Czy zaczęli już budowę parteru? Z góry dzięki za odpowiedź..
zoe
Świeżak
 
Posty: 3
Na forum od: 14 paź 2023, 18:47

Re: [ul. Solidarności] Osiedle Architektów (ARCH-Dom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bianconeri » 29 sty 2024, 12:47

Najbardziej rzetelnych informacji udzieli deweloper. :)
bianconeri
Świeżak
 
Posty: 8
Na forum od: 25 sty 2024, 17:38

Re: [ul. Solidarności] Osiedle Architektów (ARCH-Dom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: loretka » 30 sty 2024, 0:29

Chyba najbardziej rzetelnych informacji na temat marketingu internetowego na fb, bo na temat postępów na budowie to nabrał wody w usta!
Chociaż jak teraz spojrzałam, to kilka osób na fb też wyraziło w komentarzach swoje rozczarowanie poziomem przekazywanych informacji w postach jak i postępem prac na budowie, a nawet pojawiło się jedno zdjęcie! Chyba wyszli ponad poziom 0?
loretka
Świeżak
 
Posty: 5
Na forum od: 07 sty 2024, 19:16

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 98 gości