[os. Pobitno] Nowoczesne Pobitno I-II etap (2x55m) (Hartbex)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [os. Pobitno] Nowoczesne Pobitno - (2x55m) (Hartbex)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: porteño » 14 sie 2017, 20:48

Do metropolii to jeszcze droga daleeeeeka :lol:
porteño
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 1022
Na forum od: 24 lip 2014, 18:02

Re: [os. Pobitno] Nowoczesne Pobitno - (2x55m) (Hartbex)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 15 sie 2017, 10:25

Już wiadomo dlaczego takie wysokie te ściany parkingów. Wczoraj opisywali w rzeszowskim oddziale GW co się wysokiego w Rzeszowie buduje i wspomniano i o NP:


Nowoczesne Pobitno ma się wyróżniać szklanymi balustradami, nowatorską strukturą elewacji wentylowanej i światłami LED jako dekoracją.
Wewnątrz osiedla znajdzie się zagospodarowany dziedziniec. Dodatkowo powstanie podziemny garaż z platformami,
które umożliwią parkowanie dwóch samochodów na jednym miejscu parkingowym.


źródło: http://rzeszow.wyborcza.pl/rzeszow/56,3 ... ex,,2.html

Systemów takiego parkowania jest kilka, ciekawe jaki tu zastosują?





... a może coś jeszcze innego?
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8535
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [os. Pobitno] Nowoczesne Pobitno - (2x55m) (Hartbex)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: gustawtrzmiel » 15 sie 2017, 12:26

Na tym pierwszym filmiku jak jeden samochód jest na górze, a na dole zaparkował sąsiad to musisz zadzwonić do sąsiada, żeby ten przyszedł i wyjechał, dopiero opuszczasz swój, ciekawe rozwiązanie, chyba że zupełnie czegoś nie zrozumiałem.
gustawtrzmiel
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 337
Na forum od: 16 paź 2014, 16:06
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [os. Pobitno] Nowoczesne Pobitno - (2x55m) (Hartbex)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: leirion » 15 sie 2017, 14:12

gustawtrzmiel pisze:Na tym pierwszym filmiku jak jeden samochód jest na górze, a na dole zaparkował sąsiad to musisz zadzwonić do sąsiada, żeby ten przyszedł i wyjechał, dopiero opuszczasz swój, ciekawe rozwiązanie, chyba że zupełnie czegoś nie zrozumiałem.


Jak dzwoniłam w sprawie cen mieszkań, to Pani poinformowała mnie, że miejsce postojowe w garażu kosztuje 39,500 i są w tym 2 miejsca postojowe, czyli na 2 samochody (dzięki zastosowaniu platform). Więc jeśli już to musisz przestawić samochód np. żony żeby wyjechać.

Oczywiście wykupienie miejsca w garażu nie jest obowiązkowe, ale co z sytuacją, gdy potrzebujesz tylko jednego miejsca ? musisz zapłacić za oba.
Zadzwoniłam z ciekawości, bo jestem zainteresowana zdecydowanie mieszkaniem w niskim budownictwie, poza tym mieszkania w tym bloku są bliżej jednak 70 m niż 60m, układy są takie sobie, nie byłyby złe, bo nawet 4 mieszkania na parterze mają osobne kuchnie całkowicie oddzielone od pokoju dziennego, co jest obecnie niespotykane (dla mnie na duży plus) i w tych mieszkaniach na ogródek wychodzi się w pokoju dziennego (to te większe prawie 70m2), a nie jak z pozostałych z sypialni i pokoju dziecka.
Na minus jest lokalizacja, odległość od centrum jak najbardziej atrakcyjna, ale sąsiedztwo, byłam tam kiedyś na spacerze i według mnie otoczenie jest paskudne, czyli bloki budowane w różnym czasie zupełnie bez jakiegoś sensownego planu i projektu, zagospodarowanie osiedla też nieciekawe, jest po prostu brzydko. Moja córka zapowiedziała, że nie wyjdzie tam wieczorem na spacer z psem bo się będzie bała, bo tam jest niebezpiecznie (ma koleżankę w domkach za osiedlem).
leirion
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 104
Na forum od: 15 cze 2017, 12:12

Re: [os. Pobitno] Nowoczesne Pobitno - (2x55m) (Hartbex)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 15 sie 2017, 15:49

Chwile temu czytałem że są plany żeby narzucić obowiązek deweloperom montowania gniazdek do ładowania aut elektrycznych i hybrydowych w garażach podziemnych :shock: Ale to pewnie nastąpi u nas za dekadę? Narzucanie takiego prawa oczywiście zwiększa niepotrzebnie koszty za które zapłaci niestety właściciel mieszkania. I jest to niepotrzebne.

https://moto.wp.pl/ladowarki-do-samocho ... 631453825a


Na razie u nas mało elektryków ale nie byłoby to takie głupie zareklamować swoją inwestycję jako pierwszą w której po oczywiście dopłacie można będzie ładować auto w wykupionym przez siebie miejscu postojowym. W Norwegii już 39% sprzedawanych nowych aut to elektryki a po moim osiedlu jeżdżą już dwa a oferta deweloperów żadna. Budynek ma być ukończony w marcu 2019 a kto wie czy przez ten czas kilku już chętnych na taką opcję nie będzie? I zawsze to lepiej oferować coś więcej niż ma konkurencja.
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8535
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [os. Pobitno] Nowoczesne Pobitno - (2x55m) (Hartbex)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 27 sie 2017, 15:14

Pierwsze ściany parteru:


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Wieżowce z racji swojej wysokości i białej elewacji powinny być dobrze widoczne nawet z Mostu Zamkowego:


Obrazek


Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8535
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [os. Pobitno] Nowoczesne Pobitno - (2x55m) (Hartbex)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 10 wrz 2017, 20:12

Obrazek


Obrazek


Obrazek





Jeszcze wrzucę zdjęcie z bardzo daleka, za rok porównam gdy znikną żurawie a pojawią się wieżowce ;)


Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8535
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [os. Pobitno] Nowoczesne Pobitno - (2x55m) (Hartbex)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: regotek » 26 wrz 2017, 15:04

będziemy mieli miasto na dwóch poziomach

Obrazek
regotek
Świeżak
 
Posty: 6
Na forum od: 26 wrz 2017, 13:22

Re: [os. Pobitno] Nowoczesne Pobitno - (2x55m) (Hartbex)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: swiety » 28 wrz 2017, 9:10

Nie wiem czy była o tym mowa, ale na działkach pomiędzy NP a obwodnicą mają powstać 2 zbiorniki wody pitnej. Trochę szkoda ta dobrych działek na taką inwestycje.

Obrazek
swiety
Moderator
Moderator
 
Posty: 2941
Na forum od: 22 cze 2014, 19:11
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [os. Pobitno] Nowoczesne Pobitno - (2x55m) (Hartbex)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: strit000 » 28 wrz 2017, 13:34

Mówisz o miejscu w którym obecnie są ogródki działkowe ??
strit000
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 91
Na forum od: 06 kwie 2017, 16:07
Lokalizacja: Rzeszów

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości