[os. Pobitno] Nowoczesne Pobitno I-II etap (2x55m) (Hartbex)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [os. Pobitno] Nowoczesne Pobitno - (2x55m) (Hartbex)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 13 gru 2018, 17:43

... i więcej zdjęć w zimowej scenerii:



Obrazek




Obrazek




Obrazek




Obrazek



Zbliżenie tego samego kadru, końcówka prac przy elewacji:



Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8535
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [os. Pobitno] Nowoczesne Pobitno - (2x55m) (Hartbex)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: swiety » 17 gru 2018, 23:25

Kilka zdjęć z bliska :

Obrazek




Obrazek




Obrazek




Obrazek




Obrazek




Obrazek




Obrazek




Obrazek




Obrazek




Obrazek




Obrazek
swiety
Moderator
Moderator
 
Posty: 2941
Na forum od: 22 cze 2014, 19:11
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [os. Pobitno] Nowoczesne Pobitno - (2x55m) (Hartbex)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bystry » 18 gru 2018, 14:34

Budynek wygląda jak wygląda, szału jeśli chodzi o kształt i wygląd nie robi ale jakość wykończenia wydaje się przynajmniej dobra :)
bystry
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 913
Na forum od: 24 sty 2016, 11:34

Re: [os. Pobitno] Nowoczesne Pobitno - (2x55m) (Hartbex)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: 56jurass » 18 gru 2018, 20:33

Tak się zastanawiam jak te budynki mają się do prawa budowlanego. Według mnie wyraźnie widać że od dołu do góry są to balkony, no chyba że się mylę.
A tak o tym mówią nowe warunki techniczne 2018. Dział VII. Bezpieczeństwo użytkowania:
§ 303. 1. W budynku na kondygnacjach położonych powyżej 25 m nad terenem zabrania się stosowania balkonów. Nie dotyczy to balkonów o przeznaczeniu technologicznym.
2. W budynku na kondygnacjach położonych powyżej 25 m nad terenem można stosować loggie wyłącznie z balustradami pełnymi. Stosowanie loggi powyżej 55 m nad terenem jest zabronione.
Wyjaśnienie loggi, balkon,taras w orzeczeniu sądowym:
https://www.prawo.pl/biznes/balkon-logg ... 51367.html
Patrząc na wizualizację Capital Towers od 17 piętra jest brak loggi, powyżej są już tylko zaszklone piętra, a w SKAY RES na ostatnich pietrach tylko loggie.
56jurass
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 66
Na forum od: 22 kwie 2015, 20:10

Re: [os. Pobitno] Nowoczesne Pobitno - (2x55m) (Hartbex)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 20 sty 2019, 19:40

Prawie wszystkie wejścia do klatek schodowych już obłożone w kamieniu, chyba jeszcze jedna klatka została?
Zaczęto też od głównej ulicy pracę nad parkingiem:


Jeden wieżowiec:


Obrazek


Drugi wieżowiec:


Obrazek



I początki parkingów:



Obrazek



Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8535
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [os. Pobitno] Nowoczesne Pobitno - (2x55m) (Hartbex)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: jashsk » 22 sty 2019, 10:50

Słabo coś im ta sprzedaż idzie. Jeszcze 137 wolnych mieszkań a budynek na ukończeniu. Jestem ciekawy czy ludzi odstrasza cena, układ mieszkań (nie zagłębiałem się w rzuty i nie wiem jak są ustawne), tragiczny dojazd czy widok na cmentarz ;)
jashsk
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 93
Na forum od: 13 cze 2018, 17:17

Re: [os. Pobitno] Nowoczesne Pobitno - (2x55m) (Hartbex)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: GregInv » 22 sty 2019, 15:11

Rynek wyhamowuje. Po prostu. Mniejsze pójdą jeszcze pod wynajem, trochę ludzi kupi może jeszcze dla siebie ale z takimi cenami to i pod wynajem i dla siebie traci sens.
Zarobki w Rzeszowie nędzne, ceny prawie jak w Krakowie. To po jakiego grzyba mieszkać w grajdole (Rzeszowie)?
GregInv
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 184
Na forum od: 03 sty 2018, 15:22

Re: [os. Pobitno] Nowoczesne Pobitno - (2x55m) (Hartbex)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: flyRZE » 22 sty 2019, 15:34

W grajdole jak to nazwałeś mieszka się wygodniej szczególnie jak ma się małe dzieci. Nie wyprowadziłbym się z tego miasta ani do KRK, ani WAW, nie ma co ukrywać, że najlepiej sprzedają sie mieszkania, albo tanie w dowolnej lokalizacji, albo drogie ale zlokalizowane jak najbliżej centrum, ta inwestycja będzie się po prostu sprzedawała trochę dłużej, ale Hartbex widocznie obrał taka strategię i woli sprzedawać mieszkania droższe w dłuższym okresie czasu niż zejść z ceny.
flyRZE
Maniak
Maniak
 
Posty: 1315
Na forum od: 15 lip 2014, 11:42

Re: [os. Pobitno] Nowoczesne Pobitno - (2x55m) (Hartbex)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: GregInv » 23 sty 2019, 7:39

Tylko dlaczego te dzieci pojadą na studia do KR czy Wawy..? Przecież w Rzeszowie tak wygodnie się mieszka...
Grajdół i tyle.
Żeby nie było - ja też mieszkam w Rzeszowie ale nie ma co dopisywać do naszego miasta jakiejś ideologii. Fajnie się mieszka , ok - ale miasto ma mizerną ofertę dla mieszkańców. Chyba, że ktoś uważa galerie, ściek Wisłokiem zwany za jakieś atrakcje.
Aha, zapomniałbym o... A nie, żaden inne atrakcje nie przychodzą mi do głowy.
GregInv
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 184
Na forum od: 03 sty 2018, 15:22

Re: [os. Pobitno] Nowoczesne Pobitno - (2x55m) (Hartbex)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Arrival » 23 sty 2019, 9:30

Nie wszystkie wyjadą na studia. Ale nawet jeśli to co w tym dziwnego? Każdy wiek ma swoje potrzeby. Inne miejsce jest dobre kiedy masz 20 lat, inne kiedy 30 a inne kiedy 50. Ja Rzeszowa nie gloryfikuję. Po prostu na obecnym etapie życia spełnia moje potrzeby najlepiej ze wszystkich miast na świecie. Za 15 lat to się zmieni i sie stąd wyniosę bo przestanie je spełniać.

A wśród ludzkich potrzeb najmniej istotne są te związane z rozrywką dla mieszkańców. Nie mówię, że nie są ważne, ale na to patrzy się na końcu. Zwłaszcza w XXI wieku kiedy bez wychodzenia z domu mamy dostępną ofertę kulturalno/rozrywkowo/intelektualną na poziomie jaki był niedostępny 30 lat temu nawet dla najbardziej głodnych świata jednostek.
Awatar użytkownika
Arrival
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 720
Na forum od: 16 lis 2014, 13:59
Lokalizacja: Rzeszów

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości