[Boguchwała] Osiedle Koreja (TBS)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [Boguchwała] Osiedle Koreja (TBS)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Prevail » 13 lip 2017, 17:45

Pan z Metrohouse schował głowę w piasek ... Miej jaja człowieku! Teraz nie masz już nic do powiedzenia?
Prevail
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 10
Na forum od: 06 gru 2016, 20:53

Re: [Boguchwała] Osiedle Koreja (TBS)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: ŁukaszKorzeniowski » 14 lip 2017, 19:06

Prevail - rozumiem Twoją frustrację, ale gdybyś wszedł z ciekawości w mój profil to byś zobaczył, że nie było mnie na forum od początku czerwca...
Niemniej jednak jeżeli martwi Cię mój brak aktywności na forum, zawsze można zadzwonić pod ogólnodostępny numer, który podawałem we wcześniejszych postach (podaje jeszcze raz 883 334 770 lub 883 334 769) i zadzwonić. Jeżeli tylko będę dysponował sprawdzonymi informacjami, na prawdę chętnie się podzielę.

Co do sytuacji, po kilku kontaktach od Klientów, poprosiłem Pana Prezesa o jakąś oficjalną informację i zamieszczenie jej na stronie TBS'u, gdyż brak informacji generuje spekulacje, a każdy wie, że często zła wiadomość jest lepsza od braku wiadomości.
Niestety nie jestem rzecznikiem prasowym ani pracownikiem w biurze TBS'u, tym bardziej nie zamierzam publikować niesprawdzonych informacji i póki co, nie mam wystarczającej wiedzy na temat powodu przestoju prac i zmiany wykonawcy. Jeżeli tylko będę coś wiedział, na pewno napiszę.

Wiem za to, że Skanska realizowała rozbudowę szpitala MSWiA przy Krakowskiej i też zeszli z budowy a na stronie szpitala ogłoszono przetarg na dokończenie stanu surowego otwartego. Póki co wstrzymałbym się od przedwczesnych osądów.
Keep calm! - I'm Metrohouse Expert
Awatar użytkownika
ŁukaszKorzeniowski
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 87
Na forum od: 19 gru 2014, 17:16

Re: [Boguchwała] Osiedle Koreja (TBS)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Michu » 14 lip 2017, 21:45

A czy są jakieś informację dot. budowy szeregówek? Czy ta inwestycja nie będzie zagrożona? Widziałem, że dodano tam już tabliczki z nazwami ulic i utwardzono drogę.
Michu
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 10
Na forum od: 03 lut 2017, 1:02

Re: [Boguchwała] Osiedle Koreja (TBS)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: n51 » 18 lip 2017, 12:45

ŁukaszKorzeniowski pisze:Wiem za to, że Skanska realizowała rozbudowę szpitala MSWiA przy Krakowskiej i też zeszli z budowy a na stronie szpitala ogłoszono przetarg na dokończenie stanu surowego otwartego. Póki co wstrzymałbym się od przedwczesnych osądów.


Wiesz może, co było powodem zejścia z budowy?
n51
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 18
Na forum od: 02 lut 2016, 17:45

Re: [Boguchwała] Osiedle Koreja (TBS)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: owiecs » 18 lip 2017, 16:09

ŁukaszKorzeniowski pisze:Wiem za to, że Skanska realizowała rozbudowę szpitala MSWiA przy Krakowskiej i też zeszli z budowy a na stronie szpitala ogłoszono przetarg na dokończenie stanu surowego otwartego. Póki co wstrzymałbym się od przedwczesnych osądów.


Bzdura.

Popatrz jak są przetargi na MSW rozpisywane, obecnie jest przetarg na 3 etap, a będzie jeszczcze 4-ty albo i kolejne.

Osiedlu Koreja przyglądałem się od dawna z dużym zainteresowaniem, bo ma ogromny potencjał, ale patrząc jak TBS sobie tam radzi, mam spore wątpliwości czy w ogóle powstanie w takiej wielkości jak planowano, oraz przede wszystkim za ile to będzie lat, skoro wszystko się u nich opóźnia (poczynając od ogłaszania przetargów na kolejne bloki).
owiecs
Świeżak
 
Posty: 8
Na forum od: 31 maja 2017, 14:41

Re: [Boguchwała] Osiedle Koreja (TBS)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: ŁukaszKorzeniowski » 19 lip 2017, 14:00

owiecs pisze:Bzdura.
Popatrz jak są przetargi na MSW rozpisywane, obecnie jest przetarg na 3 etap, a będzie jeszczcze 4-ty albo i kolejne.


Sprawdzałem na stronie Szpitala MSW i przetarg na II Etap to była „BUDOWA BLOKU OPERACYJNEGO I ODDZIAŁU CHIRURGICZNEGO WRAZ Z ŁĄCZNIKIEM BIEGNACYM DO BUDYNKU SZPITALA MSW W RZESZOWIE” – ETAP II: BUDOWA STANU SUROWEGO OTWARTEGO BUDYNKU [2016/06]"

Natomiast teraz na stronie widnieje przetarg, nie na kolejny - III Etap, tylko na "DOKOŃCZENIE BUDOWY STANU SUROWEGO OTWARTEGO, ROBOTY WYKOŃCZENIOWE W ZAKRESIE ŁĄCZNIKA BUDYNKU [2017/14]", więc dedukcją etap II nie został zakończony.
Keep calm! - I'm Metrohouse Expert
Awatar użytkownika
ŁukaszKorzeniowski
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 87
Na forum od: 19 gru 2014, 17:16

Re: [Boguchwała] Osiedle Koreja (TBS)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Adamerio » 31 sie 2017, 10:27

Widzę że 2 bloki które miały ruszyć w tym roku chyba nie powstaną, na budowie aktualnego, trzeciego budynku nadal praktycznie się nic nie dzieje.
Awatar użytkownika
Adamerio
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 653
Na forum od: 30 sie 2016, 11:06
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [Boguchwała] Osiedle Koreja (TBS)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Kres » 31 sie 2017, 14:50

Co tutaj buduja?
Załączniki
received_1733519393339201.jpeg
received_1733519393339201.jpeg (202.33 KiB) Przeglądany 6931 razy
Kres
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 102
Na forum od: 17 lut 2016, 16:41

Re: [Boguchwała] Osiedle Koreja (TBS)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: z703 » 31 sie 2017, 19:34

Sklep
z703
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 18
Na forum od: 23 lis 2016, 19:01

Re: [Boguchwała] Osiedle Koreja (TBS)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Adamerio » 03 wrz 2017, 13:28

Dokładnie Delikatesy Centrum
Awatar użytkownika
Adamerio
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 653
Na forum od: 30 sie 2016, 11:06
Lokalizacja: Rzeszów

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: mykiell i 31 gości