[ul. Szopena] Olszynki Park 220m - 41p (ApKlan)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [Olszynki] Wieżowiec 160m - 36p (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: swiety » 27 lis 2016, 22:15

^^ Słupy są bardzo solidne i dosyć wysokie (na oko ~3m). Wątpię, żeby budowali tak solidne ogrodzenie tylko z tego powodu. Pewnie będzie reklama, oby planowanej inwestycji w tym miejscu + start budowy.
swiety
Moderator
Moderator
 
Posty: 2957
Na forum od: 22 cze 2014, 19:11
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [Olszynki] Wieżowiec 160m - 36p (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Lolek » 27 lis 2016, 23:34

swiety pisze:^^ Słupy są bardzo solidne i dosyć wysokie (na oko ~3m). Wątpię, żeby budowali tak solidne ogrodzenie tylko z tego powodu. Pewnie będzie reklama, oby planowanej inwestycji w tym miejscu + start budowy.


Ale bym chciał żeby tak było... ale nie wierzę w to.
Lolek
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 88
Na forum od: 06 lis 2016, 14:45

Re: [Olszynki] Wieżowiec 160m - 36p (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: flyRZE » 28 lis 2016, 0:03

Myślę, że walna taki sam baner jak od strony parkingu.
Z tego co wiem (może sie coś zmienilo i oby) mają problem z kredytowaniem inwestycji, dlatego do tej pory nie ruszyła.
Tak więc, albo znajdzie się bank, który zaryzykuje, albo zmieni się projekt i wysokość, ale to pewnie potrwa.
flyRZE
Maniak
Maniak
 
Posty: 1335
Na forum od: 15 lip 2014, 11:42

Re: [Olszynki] Wieżowiec 160m - 36p (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Lolek » 28 lis 2016, 0:32

flyRZE pisze:Myślę, że walna taki sam baner jak od strony parkingu.
Z tego co wiem (może sie coś zmienilo i oby) mają problem z kredytowaniem inwestycji, dlatego do tej pory nie ruszyła.
Tak więc, albo znajdzie się bank, który zaryzykuje, albo zmieni się projekt i wysokość, ale to pewnie potrwa.

Albo budowę podzielą na etapy. Najpierw powstanie mniejszy budynek, a później (być może) większy, o ile ktoś lubi ryzyko i to sfinansuje. Bo jak nie sfinansuje to jeden taki budynek będzie wyglądał.... wiecie jak.
Lolek
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 88
Na forum od: 06 lis 2016, 14:45

Re: [Olszynki] Wieżowiec 160m - 36p (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: PzD91 » 28 lis 2016, 0:47

Obecnie w realizacji jest kolejny etap osiedla Wieniawskiego, budynki „m” i „n”, 36 mieszkań. W przygotowaniu mamy 3 inwestycje mieszkaniowe w 3 różnych lokalizacjach w sumie 563 mieszkania, których realizacja rozpocznie się w IV kwartale 2016 roku.


Ze strony dewelopera, wiec może to budowa rusza.
Awatar użytkownika
PzD91
Maniak
Maniak
 
Posty: 1593
Na forum od: 16 lut 2015, 22:04
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [Olszynki] Wieżowiec 160m - 36p (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: kokobi » 28 lis 2016, 0:53

Lolek pisze:
flyRZE pisze:Myślę, że walna taki sam baner jak od strony parkingu.
Z tego co wiem (może sie coś zmienilo i oby) mają problem z kredytowaniem inwestycji, dlatego do tej pory nie ruszyła.
Tak więc, albo znajdzie się bank, który zaryzykuje, albo zmieni się projekt i wysokość, ale to pewnie potrwa.

Albo budowę podzielą na etapy. Najpierw powstanie mniejszy budynek, a później (być może) większy, o ile ktoś lubi ryzyko i to sfinansuje. Bo jak nie sfinansuje to jeden taki budynek będzie wyglądał.... wiecie jak.



Apklan to jest solidna firma i wydaje mi sie, ze nic nie bedzie dzielil na etapy. W koncu uda im sie zdobyc pelny kredyt na cala inwestycje i zaufanie w konkretnym banku po nowym roku :D
Awatar użytkownika
kokobi
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 126
Na forum od: 17 lut 2016, 10:31

Re: [Olszynki] Wieżowiec 160m - 36p (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: peter » 28 lis 2016, 9:08

Przypomnijmy tylko ze apklan grabskiego kleji juz kilka dobrych lat wiec z tym optymizmem ze moga wystartowac z cala budowa odrazu troche bym ochlonal :)
peter
Maniak
Maniak
 
Posty: 1308
Na forum od: 04 paź 2014, 18:21

Re: [Olszynki] Wieżowiec 160m - 36p (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: JanzRzeszowa » 28 lis 2016, 10:17

Apklan nie zbuduje żadnego wysokościowca wg tych wizek. A jak się za to weźmie to plajta firmy murowana. Skończy się to zapewne tak, że odsprzeda ten teren komuś, albo zmieni projekt.
JanzRzeszowa
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 980
Na forum od: 24 lis 2015, 13:29

Re: [Olszynki] Wieżowiec 160m - 36p (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: coyot » 28 lis 2016, 11:59

na olszynkach zaczęli odgradzać teren, czyżby coś się miało zacząć tam budować
Awatar użytkownika
coyot
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 23
Na forum od: 28 lis 2016, 11:49

Re: [Olszynki] Wieżowiec 160m - 36p (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Kristoff » 28 lis 2016, 17:57

Jechałem tamtędy dzisiaj i rzeczywiście nie są to typowe słupki pod reklamę, ale porządne słupy pod ogrodzenie. Jest ich już kilkanaście wzdłuż całej części działki od ul. Szopena. Budowa rusza?? :shock: Ale tak bez żadnej większej zapowiedzi? Chociaż w sumie zapowiedzi to było całkiem sporo jakby nie patrzeć.
Awatar użytkownika
Kristoff
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 255
Na forum od: 01 lip 2014, 22:35
Lokalizacja: Rzeszów

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 104 gości