[al. Powstańców W-wy] Bulwary Park (2x55m) (ApKlan)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [al. Powstańców W-wy] Bulwary Park (2x55m) (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Jacek » 13 mar 2017, 22:25

PzD91 pisze:
Jacek pisze:Witam.
Jest już ktoś kto może się pochwalić (na razie na papierze)mieszkankiem w tych wieżach?
ciekaw jestem też jak się sprzedają.ma ktoś info na ten temat?

http://www.bulwarypark.pl/wyszukiwarka/ ... =BUDYNEK+B

302 wolne mieszkania z 330
jak to możliwe skoro na wyszukiwarce tydzień temu A i B dostępnych było 286 na 330 wszystkich
Jacek
Świeżak
 
Posty: 4
Na forum od: 13 mar 2017, 20:00

Re: [al. Powstańców W-wy] Bulwary Park (2x55m) (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 13 mar 2017, 23:00

PzD91 pisze:
Pewnie tak, bo zasada "w Rzeszowie sprzeda się wszystko" nadal chyba obowiązuje i ma się dobrze..


"W Rzeszowie sprzeda się wszystko", bo jest spory deficyt mieszkaniowy, wg. moich autorskich wyliczeń ok 10 tyś mieszkań rynek rzeszowski wchłonie jeszcze, czyli jakieś 4 lata budowania w prosperity w tym tempie co teraz buduje się.



Dziś Izba Gmin w Anglii (ichni sejm) odrzuciła poprawkę gwarantującą prawa imigrantom z UE po Brexicie. Jakiś czas temu pojawił się artykuł prognozujący skalę powrotów Polaków z emigracji właśnie z Anglii - http://next.gazeta.pl/next/7,151003,214 ... xBizImgZ30 Nie chodzi mi tu o wywołanie burzy forumowiczów o różnych poglądach politycznych którzy pewnie zaraz będą się spierać o liczbę... ale o zauważenie potencjału. Wracający nieważne ile ich będzie swoje już zdążyli zarobić a najlepszą lokatą są działki i właśnie mieszkania. Więc nie tylko ten deweloper swoje zarobi. I pomału już mnie nie dziwi że deweloperzy nie budują już jeden blok na sezon ale już działają z większą odwagą.
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8565
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [al. Powstańców W-wy] Bulwary Park (2x55m) (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 14 mar 2017, 18:04

My tu odchodzimy od tematu a dziś przejeżdżając obok widziałem że już na miejscu inwestycji koparka działa.
W licznych zapowiedziach prasowych palowanie mają zacząć 20 tego miesiąca.
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8565
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [al. Powstańców W-wy] Bulwary Park (2x55m) (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Lolek » 15 mar 2017, 1:53

pisul pisze:
PzD91 pisze:
Pewnie tak, bo zasada "w Rzeszowie sprzeda się wszystko" nadal chyba obowiązuje i ma się dobrze..


"W Rzeszowie sprzeda się wszystko", bo jest spory deficyt mieszkaniowy, wg. moich autorskich wyliczeń ok 10 tyś mieszkań rynek rzeszowski wchłonie jeszcze, czyli jakieś 4 lata budowania w prosperity w tym tempie co teraz buduje się.



Dziś Izba Gmin w Anglii (ichni sejm) odrzuciła poprawkę gwarantującą prawa imigrantom z UE po Brexicie. Jakiś czas temu pojawił się artykuł prognozujący skalę powrotów Polaków z emigracji właśnie z Anglii - http://next.gazeta.pl/next/7,151003,214 ... xBizImgZ30 Nie chodzi mi tu o wywołanie burzy forumowiczów o różnych poglądach politycznych którzy pewnie zaraz będą się spierać o liczbę... ale o zauważenie potencjału. Wracający nieważne ile ich będzie swoje już zdążyli zarobić a najlepszą lokatą są działki i właśnie mieszkania. Więc nie tylko ten deweloper swoje zarobi. I pomału już mnie nie dziwi że deweloperzy nie budują już jeden blok na sezon ale już działają z większą odwagą.

Dzięki temu to prędzej potencjał wzrośnie w Norwegii, Francji, Hollandi, Niemczech, Irlandii. Emigranci nie chcą i nie lubią Polski (komentarze pod artykułem). Przeniosą się do tych wymienionych krajów.
Lolek
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 88
Na forum od: 06 lis 2016, 14:45

Re: [al. Powstańców W-wy] Bulwary Park (2x55m) (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: riko » 15 mar 2017, 19:50

Tak jak pisul wczoraj pisał koparka działa ja też dzisiaj widziałem.Jutro może za focę.
riko
Moderator
Moderator
 
Posty: 5374
Na forum od: 04 lut 2015, 14:42
Lokalizacja: Głogów Małopolski

Re: [al. Powstańców W-wy] Bulwary Park (2x55m) (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Rze-NM » 16 mar 2017, 12:40

Awatar użytkownika
Rze-NM
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 319
Na forum od: 25 mar 2015, 18:08
Lokalizacja: Nowe Miasto

Re: [al. Powstańców W-wy] Bulwary Park (2x55m) (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: lukasz.crw » 16 mar 2017, 13:15

Ktoś się orientuje jaka cena za metr?
lukasz.crw
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 17
Na forum od: 30 sty 2017, 12:57

Re: [al. Powstańców W-wy] Bulwary Park (2x55m) (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: swiety » 16 mar 2017, 13:18

Mniejsze mieszkania dobijają do 6000-6300 zł/m2. :lol: Większe poniżej 6000 - cena zależna od piętra (im wyżej tym drożej).
swiety
Moderator
Moderator
 
Posty: 2950
Na forum od: 22 cze 2014, 19:11
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [al. Powstańców W-wy] Bulwary Park (2x55m) (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: WoJa » 16 mar 2017, 13:42

swiety pisze:Mniejsze mieszkania dobijają do 6000-6300 zł/m2. :lol: Większe poniżej 6000 - cena zależna od piętra (im wyżej tym drożej).


To już pułap Warszawy (oczywiście nie centrum, chociaż to też nie centrum Rzeszowa)- trochę nasz rynek mieszkaniowy pogięło :-)
WJ
WoJa
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 455
Na forum od: 01 gru 2016, 12:05

Re: [al. Powstańców W-wy] Bulwary Park (2x55m) (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: icetruck » 16 mar 2017, 13:44

czy to wina ludzi że mają tyle pieniędzy?
icetruck
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 401
Na forum od: 29 maja 2015, 11:33

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości