[al. Powstańców W-wy] Bulwary Park (2x55m) (ApKlan)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [al. Powstańców W-wy] Bulwary Park (2x55m) (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Adamerio » 24 maja 2018, 19:34

Gdyby nie protesty ekologów południowa obwodnica byłaby już dawno w budowie, po oddaniu jej do użytku - ruch na Powstańców Warszawy na pewno wyglądałby nieco inaczej...
Awatar użytkownika
Adamerio
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 653
Na forum od: 30 sie 2016, 11:06
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [al. Powstańców W-wy] Bulwary Park (2x55m) (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: dStan » 25 maja 2018, 8:29

rysiek99 pisze:...nie mozna obarczac mieszkancow BP wina za to ze powstana jeszcze wieksze korki a tych co planujac inwestycje.

Czytanie ze zrozumieniem się kłania, przeczytaj jeszcze raz post Pieczarkowego, swój, a później mój i zauważ, że nikt nikogo nie obarcza winą. Pieczarkowy napisał jedynie "powodzenia dla przyszłych mieszkańców" a ja, że "sytuacja znacznie się może pogorszyć".
dStan
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 502
Na forum od: 30 cze 2014, 14:13

Re: [al. Powstańców W-wy] Bulwary Park (2x55m) (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: rysiek99 » 25 maja 2018, 12:16

dStan pisze:A no to spoko, jeśli inni będą odczuwali problemy mieszkańców na własnej skórze.

To prosze wytlumacz to zdanie bo moze faktycznie nie rozumiem go ? Jakie beda inni mieszkancy odczuwac problemy mieszkancow BP ?
rysiek99
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 18
Na forum od: 09 mar 2018, 16:17

Re: [al. Powstańców W-wy] Bulwary Park (2x55m) (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: dStan » 25 maja 2018, 15:47

Jeszcze raz powtarzam, czytanie ze zrozumieniem. I do słownika radziłbym również zajrzeć.
rysiek99 pisze:Jakie beda inni mieszkancy odczuwac problemy mieszkancow BP ?

rysiek99 pisze:Kazdy kto bedzie przejezdzac tym skrzyzowaniem bedzie miec takasama sytuacje , chyba nie myslisz ze w korku beda stac tylko mieszkancy a reszta bedzie sobie jechac ?
dStan
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 502
Na forum od: 30 cze 2014, 14:13

Re: [al. Powstańców W-wy] Bulwary Park (2x55m) (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: rzeszowiak23 » 25 maja 2018, 20:31

Myślę, że te dyskusje są zbędne. Chyba na raz wszyscy mieszkańcy nie będą wyjeżdżać o 15.30 na miasto, tylko ruch się rozłoży. Osoby wynajmujące niekoniecznie będą posiadać samochody. Większość będzie zamieszkała przez studentów, z uwagi na bliskość uczelni. Z tego właśnie powodu nie będą oni jeździć na uczelnie samochodami. Ale pożyjemy zobaczymy.

Lepiej skupić się, na fakcie że za niedługo (do miesiąca) na budynku B powinna pojawić się wiecha. Jeśli dobrze liczę na 16 piętrze murowane są ściany.
rzeszowiak23
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 141
Na forum od: 26 lut 2016, 11:54

Re: [al. Powstańców W-wy] Bulwary Park (2x55m) (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: rysiek99 » 25 maja 2018, 21:09

Co za cenzura , 20 lat mnie nie bylo w Pl a tu dalej komuna :D Nic sie nie zmienia .
rysiek99
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 18
Na forum od: 09 mar 2018, 16:17

Re: [al. Powstańców W-wy] Bulwary Park (2x55m) (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 26 maja 2018, 13:24

rzeszowiak23 pisze:... Lepiej skupić się, na fakcie że za niedługo (do miesiąca) na budynku B powinna pojawić się wiecha. Jeśli dobrze liczę na
16 piętrze murowane są ściany.



Obrazek


Zdjęcia z przed chwili:


Obrazek


...i podobny kadr z końca stycznia stycznia


Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8564
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [al. Powstańców W-wy] Bulwary Park (2x55m) (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: macko555 » 03 cze 2018, 16:38

Jak sprawa z cenami? Interesuje mnie mieszkanie do 40metrów, chciałbym za rok/dwa w nim zamieszkać. Jest to jedno spośród 2 osiedli których lokalizacja zdecydowanie mi odpowiada. Będzie jeszcze kilka lokali w takim metrażu do sprzedania? Co myślicie o samym osiedlu i zakupie celem zamieszkania (nie wynajmu)? Jedyne co mnie martwi w związku z położeniem to korki na al. Powstańców W-wy i ten wyjazd z hetmańskiej.. Te codzienne dojazdy do pracy. Poza tym wszystko na miejscu i ekstra miejsce do życia. Nigdy nie kupowałem mieszkania i stąd szukam porad ;) Drugie osiedle jakie mnie interesuje to Sky Res - nie szukam niczego na obrzeżach.
macko555
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 14
Na forum od: 03 cze 2018, 14:15

Re: [al. Powstańców W-wy] Bulwary Park (2x55m) (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: rzeszowiak23 » 03 cze 2018, 22:10

Raczej już nie z pierwszej ręki. Mieszkania z tym metrażem sprzedały się w pierwszej kolejności nim tak na dobrą sprawę wyszli z ziemi :D choć parę na ostatnich piętrach deweloper ma :D ale raczej nie liczyłbym na korzystną ofertę
rzeszowiak23
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 141
Na forum od: 26 lut 2016, 11:54

Re: [al. Powstańców W-wy] Bulwary Park (2x55m) (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: icetruck » 04 cze 2018, 2:53

macko555 pisze: Co myślicie o samym osiedlu i zakupie celem zamieszkania (nie wynajmu)?


ja bym nie polecał bo to będzie wielki akademik...
icetruck
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 401
Na forum od: 29 maja 2015, 11:33

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości