[al. Powstańców W-wy] Bulwary Park (2x55m) (ApKlan)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [al. Powstańców W-wy] Bulwary Park (2x55m) (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 09 lut 2018, 18:12

Faktycznie te pompy mogą podawać do góry a potem w bok, nawet po kilka razy. Podobnie jak mówisz było podczas budowy mostu Mazowieckiego:


Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8535
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [al. Powstańców W-wy] Bulwary Park (2x55m) (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Sindus » 15 lut 2018, 17:55

Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Sindus
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 918
Na forum od: 02 wrz 2015, 9:24
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [al. Powstańców W-wy] Bulwary Park (2x55m) (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Adamerio » 15 lut 2018, 18:58

Najbardziej w tej inwestycji śmieszy to podkreślanie we wszelakich reklamach "74 metry z iglicą!!!" :lol: gdy sam budynek jak ktoś wyżej wspomniał ma mieć 55m....
Awatar użytkownika
Adamerio
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 653
Na forum od: 30 sie 2016, 11:06
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [al. Powstańców W-wy] Bulwary Park (2x55m) (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: hoophoop18 » 15 lut 2018, 19:08

reklama reklamą ale jeżeli jakimś cudem zostanie wybudowana druga wieża capital tower, a chyba jakaś szansa na to jest to już nie będą to "najwyższe" budynki na podkarpacku :D
hoophoop18
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 115
Na forum od: 22 mar 2017, 22:53

Re: [al. Powstańców W-wy] Bulwary Park (2x55m) (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Dwight_Schrute » 16 lut 2018, 12:45

Adamerio pisze:Najbardziej w tej inwestycji śmieszy to podkreślanie we wszelakich reklamach "74 metry z iglicą!!!" :lol: gdy sam budynek jak ktoś wyżej wspomniał ma mieć 55m....


Cena za metr zobowiązuje :) póki jest to najwyższy budynek z iglicą na podkarpaciu można śpiewać 7500/m
Dwight_Schrute
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 22
Na forum od: 13 lip 2017, 20:57

Re: [al. Powstańców W-wy] Bulwary Park (2x55m) (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: GregInv » 16 lut 2018, 13:21

Dalej nie rozumiem tego pędu do tzw. wieżowców. OK, penthouse na górze dla snobów. Ale dla normalnej rodziny? I jeszcze płacić za to extra?
Wieżowce były najtańsze w budowie to je na potęgę budowano za komuny....

Normalny budynek - 5,5 tys./m, tutaj 7,5tys. . Na 50m mieszkaniu 100 tys.
Naprawdę "widok" jest tyle wart? - zastrzegam, że pytam tych którzy kupili a nie forumowych ekspertów.

Ale tak czy owak, chwała developerowi, że w takiej cenie znajduje klientów. Kolejny dowód, że ludzi majętnych w naszym mieście nie brakuje.
GregInv
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 184
Na forum od: 03 sty 2018, 15:22

Re: [al. Powstańców W-wy] Bulwary Park (2x55m) (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Dwight_Schrute » 16 lut 2018, 13:49

Ja osobiście mogę się wypowiedzieć za siebie. Byłem oglądałem, otrzymałem ofertę mieszkania widokowego, ale zrezygnowałem i kupiłem mieszkanie w innej lokalizacji 20 metrów większe. Również z ładnym widokiem i w takiej samej (a nawet mniejszej) odległości od centrum i bez tego zgiełku stadionowo-przychodniowo-zakładowo-mcdonaldowego.
Jeżeli chodzi o Bulwary Park deweloper nie zagwarantował mi , że moje mieszkanie widokowe za 7500 zł/m nie zostanie przesłonięte jeszcze wyższym budynkiem za kilka lat. A biorąc pod uwagę jak deweloper buduje (chociażby Grabskiego) no to wnioski można sobie samemu wyciągnąć.
Dla mnie osobiście jakimś żartem jest, że kupując mieszkanie za 7500/m mam jeszcze płacić 6-7 tyś za to, że deweloper zrobi mi przyłącza.
Chętnych jak widać nie brakuje, oczywiście - jak jest ssanie to się ciągnie, nikt nie będzie pracował charytatywnie. Wydaję mi się tylko, że duża część mieszkań w tej inwestycji jest brana w pakietach przez ludzi, którzy nie chcą trzymać milionów na kontach i w skarpetach bo pożytku z tego żadnego, a na takim mieszkaniu można mieć stopę zwrotu na poziomie 5-6%. Zwykłe rodziny z dziećmi raczej nie szukają mieszkań na 15 czy 16 kondygnacji w stylu akademicko-hotelowym. Bo ja osobiście tak postrzegam te układy mieszkań.
Dwight_Schrute
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 22
Na forum od: 13 lip 2017, 20:57

Re: [al. Powstańców W-wy] Bulwary Park (2x55m) (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Kamilwiju » 16 lut 2018, 14:13

Po pierwsze, ceny zaczynały się tutaj od 5200/ m2 i w zależności od strony i powierzchni mieszkania szły o 50zł do góry z każdym piętrem. Moim zdaniem była to bardzo atrakcyjna cena.
Przywołane przez Ciebie 7500 to cena na najwyższym piętrze w budynku B (bliżej Wisłoka)

Po drugie, widok na Wisłok. Moim zdaniem był warty tej ceny. Uwierz mi, że za kilka lat Rzeszów zabuduje się na tyle gęsto, że mieszania, z których nie będziesz musiał widzieć wszystkiego, co robi Twój sąsiad z naprzeciwka będą rozchwytywane. Zobacz co dzieje się w Krakowie. Mieszkania przy Wiśle mimo kosmicznych jak dla nas cen sprzedają się znakomicie.

Po trzecie, kto powiedział, że te mieszkania są przeznaczone dla "normalniej rodziny" i co oznacza to stwierdzenie? Wydaje mi się, że większość z mieszkań została kupiona pod inwestycję, ze względu na genialną lokalizację blisko Politechniki, centrum miasta i bardzo dobrym połączeniu komunikacyjnym, mieszkania będą świetną ofertą dla wynajmujących. Poza tym w okolicach nie ma za dużo innych, nowych budynków i w tak ciekawym miejscu.

Poza tym powiem Ci GregInv, że już nie rozumiem Twojego stanowiska. Tutaj pytasz się, czy widok był na prawdę tyle wart, a w innym temacie- Osiedla Grabskiego, gdzie mieszkania były stosunkowo niedrogie, krytykujesz zagęszczenie budynków. Wydaje mi się, że nigdy nie dogodzi :D
Kamilwiju
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 50
Na forum od: 11 sty 2018, 10:11

Re: [al. Powstańców W-wy] Bulwary Park (2x55m) (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: GregInv » 16 lut 2018, 14:34

Kamilwiju pisze:Po pierwsze, ceny zaczynały się tutaj od 5200/ m2 i w zależności od strony i powierzchni mieszkania szły o 50zł do góry z każdym piętrem. Moim zdaniem była to bardzo atrakcyjna cena.
Przywołane przez Ciebie 7500 to cena na najwyższym piętrze w budynku B (bliżej Wisłoka)

Po drugie, widok na Wisłok. Moim zdaniem był warty tej ceny. Uwierz mi, że za kilka lat Rzeszów zabuduje się na tyle gęsto, że mieszania, z których nie będziesz musiał widzieć wszystkiego, co robi Twój sąsiad z naprzeciwka będą rozchwytywane. Zobacz co dzieje się w Krakowie. Mieszkania przy Wiśle mimo kosmicznych jak dla nas cen sprzedają się znakomicie.

Po trzecie, kto powiedział, że te mieszkania są przeznaczone dla "normalniej rodziny" i co oznacza to stwierdzenie? Wydaje mi się, że większość z mieszkań została kupiona pod inwestycję, ze względu na genialną lokalizację blisko Politechniki, centrum miasta i bardzo dobrym połączeniu komunikacyjnym, mieszkania będą świetną ofertą dla wynajmujących. Poza tym w okolicach nie ma za dużo innych, nowych budynków i w tak ciekawym miejscu.

Poza tym powiem Ci GregInv, że już nie rozumiem Twojego stanowiska. Tutaj pytasz się, czy widok był na prawdę tyle wart, a w innym temacie- Osiedla Grabskiego, gdzie mieszkania były stosunkowo niedrogie, krytykujesz zagęszczenie budynków. Wydaje mi się, że nigdy nie dogodzi :D


Dzięki za wypowiedzi ale pytałem osoby, które tam kupiły czy pod własne potrzeby czy też pod inwestycję.
Ja rozumiem milionerów , którzy lokując kasę chcąc mieć pewność wynajmu i nie interesuje ich czy zwrot będzie 3 czy 5%.
Ja nie mam aż takich pieniędzy i mnie interesuje czy to będzie 3 czy 5% czy więcej. Dlatego dla mnie ta inwestycja odpada.
Chodzi mi o nie-inwestorów. Całkiem po prostu - czy "widok" jest wart 100 tys. zł.
PS Kamilwiju
Dolicz jeszcze miejsce parkingowe i opłatę przyłączeniową i zobacz ile kosztuje m2. Na pewno nie 5200.
GregInv
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 184
Na forum od: 03 sty 2018, 15:22

Re: [al. Powstańców W-wy] Bulwary Park (2x55m) (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Kamilwiju » 16 lut 2018, 17:14

Jasne, 6744,09zł podniosło o niecałą stówkę na metrze, ale co do miejsca postojowego, to wcześniej jego zakup nie był wymagany ;)
Pozdrawiam i dzięki za odpowiedz :D Powiem Ci szczerze GregInv że lubie Twoje wpisy, bo dzięki nim można podyskutować ;)
Kamilwiju
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 50
Na forum od: 11 sty 2018, 10:11

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości

cron