[al. Powstańców W-wy] Bulwary Park (2x55m) (ApKlan)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [al. Powstańców W-wy] Bulwary Park (2x55m) (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bezczas » 09 mar 2018, 10:42

gragar pisze:
pogodynka pisze:Rzeszow jest tak ubogi w tereny rekreacyjne, że widok na Wisłok wydaje się tu tak atrakcyjny, że ludzie są w stanie płacić niemal warszawskie ceny za mieszkania w takiej lokalizacji. Jednak punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.....

No fakt . KAWAŁEK parometrowej rzeki a niektórzy czują się jak by zamieszkali nad Dunajem lub Sekwaną .Są całe osiedla nawet w Polsce, wybudowane nad pięknymi jeziorami a w naszym mizerniutkim jak chodzi o zieleń i rekreację Rzeszowku ludzie spragnieni natury.... łudzą się ,że to jest to :( i płacą. A ja miałam okazję oglądać ten kawałek rzeki z okna 4 piętra bloku na przeciwległym brzegu do tego budowanego osiedla i powiem wam ,,,,,wielkie zaskoczenie ,,,,słabiutko to wyglądało .Ale czas pokaże co jest co i jak .


Ja wiem czy tak słabiutko to wygląda? Ja mam przyjemność oglądać ten kawałek rzeki właśnie z przeciwległego brzegu owej inwestycji i bardzo mi się podoba.
bezczas
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 75
Na forum od: 26 kwie 2016, 8:37

Re: [al. Powstańców W-wy] Bulwary Park (2x55m) (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: GregInv » 09 mar 2018, 14:00

Ogarnijcie się ludziska.
To nie bliskość ścieku powoduje, że teren jest wielce atrakcyjny tylko fakt, że wokół tego ścieku budowało się miasto, żeby z wiadrem nie chodzić daleko. No i tak oto mamy tam centrum miasta. Nie ma co dopisywać ideologii, że widok i zapach Wisłoka to jakiś atut.
Chcesz przyrody to wyjdź z betonowego bunkra i wyjedź gdzieś.
GregInv
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 184
Na forum od: 03 sty 2018, 15:22

Re: [al. Powstańców W-wy] Bulwary Park (2x55m) (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: rysiek99 » 09 mar 2018, 16:32

Ja to mieszkanie kupilem ze wzgledu na widok i lokalizacje wiec prosze nie pisz ze bliskosc tego scieku nie powoduje ze teran jest atrakcyjny jesli powoduje . Piszac ze widok i zapach wisloka to nie atut - to tylko twoje nieobiektywne zdanie .
Lokalizacja jest super , widok na wislok tez super , zapach jak widac w letnie sloneczn dni sciaga duzo wiary nad wislok , a przeciez moga isc gdzieindziej , gdzie scieki nie smierdza ?

Jak najbardziej widok na ten sciek to ogromny atut tej inwestycji .
rysiek99
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 18
Na forum od: 09 mar 2018, 16:17

Re: [al. Powstańców W-wy] Bulwary Park (2x55m) (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: swiety » 09 mar 2018, 17:24

Każdy ma inny punkt widzenia. Ta lokalizacja jest dobra ale ma plusy i minusy (zależy jak kto patrzy).

Np. sąsiedztwo WSK jest minusem dla osób które chcą tam zamieszkać, ale dla takich które kupiły mieszkanie na wynajem to plus. Jedno z najbardziej ruchliwych skrzyżowań też raczej nie zachęca do kupna mieszkań na niższych piętrach.

Patrząc na plan pewnie powstanie jeszcze trzeci blok w stronę zapory.
swiety
Moderator
Moderator
 
Posty: 2941
Na forum od: 22 cze 2014, 19:11
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [al. Powstańców W-wy] Bulwary Park (2x55m) (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: rzeszowiak23 » 10 mar 2018, 14:45

Obrazek
Raczej nic już nie powstanie nic przy Wisłoku.
rzeszowiak23
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 141
Na forum od: 26 lut 2016, 11:54

Re: [al. Powstańców W-wy] Bulwary Park (2x55m) (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: swiety » 10 mar 2018, 14:59

Raczej? Tak patrząc na plan zagospodarowania wokół budowy to dziwnie to wygląda, po co wybudują tyle uliczek? Tak patrząc na to można wywnioskować, że kolejne bloki mogłyby powstać w tych miejscach :

Obrazek
swiety
Moderator
Moderator
 
Posty: 2941
Na forum od: 22 cze 2014, 19:11
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [al. Powstańców W-wy] Bulwary Park (2x55m) (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: rzeszowiak23 » 10 mar 2018, 15:18

Weź pod uwagę odległości minimalne od miejsc postojowych i od granicy działki. Nic dużego tam się nie zmieści.
rzeszowiak23
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 141
Na forum od: 26 lut 2016, 11:54

Re: [al. Powstańców W-wy] Bulwary Park (2x55m) (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: swiety » 10 mar 2018, 15:56

^^ To miejsce bliżej zalewu faktycznie nie, ale to wcześniejsze? Miejsca bardzo dużo. Po drugie powierzchniowo nie musi zajmować dużego terenu, wystarczy że będzie wysokie.
swiety
Moderator
Moderator
 
Posty: 2941
Na forum od: 22 cze 2014, 19:11
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [al. Powstańców W-wy] Bulwary Park (2x55m) (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: rzeszowiak23 » 10 mar 2018, 16:08

Budynku B nie zasłoni :D
rzeszowiak23
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 141
Na forum od: 26 lut 2016, 11:54

Re: [al. Powstańców W-wy] Bulwary Park (2x55m) (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: GregInv » 12 mar 2018, 15:32

rysiek99 pisze:Ja to mieszkanie kupilem ze wzgledu na widok i lokalizacje wiec prosze nie pisz ze bliskosc tego scieku nie powoduje ze teran jest atrakcyjny jesli powoduje . Piszac ze widok i zapach wisloka to nie atut - to tylko twoje nieobiektywne zdanie .
Lokalizacja jest super , widok na wislok tez super , zapach jak widac w letnie sloneczn dni sciaga duzo wiary nad wislok , a przeciez moga isc gdzieindziej , gdzie scieki nie smierdza ?

Jak najbardziej widok na ten sciek to ogromny atut tej inwestycji .


Masz rację moje opinie są w 100% subiektywne. :D
Miłego patrzenia na super Wisłok. Jest super.
GregInv
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 184
Na forum od: 03 sty 2018, 15:22

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości