[al. Powstańców W-wy] Bulwary Park (2x55m) (ApKlan)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [al. Powstańców W-wy] Bulwary Park (2x55m) (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: GregInv » 12 mar 2018, 15:36

rzeszowiak23 pisze:Weź pod uwagę odległości minimalne od miejsc postojowych i od granicy działki. Nic dużego tam się nie zmieści.


Spokojnie ze dwa takie same budynki. Odległości się zmniejszy odstępstwami od warunków technicznych. To pryszcz dla dewelopera.
A jak tak dalej będzie cieniutko na innych inwestycjach tego dewelopera (Witolda, Karoliny) to na pewno szybko wystartują żeby natrzepać trochę kasy na pewniaku.
GregInv
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 184
Na forum od: 03 sty 2018, 15:22

Re: [al. Powstańców W-wy] Bulwary Park (2x55m) (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: rafik » 12 mar 2018, 18:07

Kolejne skrzyżowanie na Powstańców?? :lol:
rafik
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 1065
Na forum od: 04 sie 2014, 14:32

Re: [al. Powstańców W-wy] Bulwary Park (2x55m) (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: GregInv » 13 mar 2018, 9:48

Góra śmieci płynie przez Wisłok w Rzeszowie i straszy spacerowiczów.
http://www.nowiny24.pl/wiadomosci/rzesz ... ,13001040/

Ale co tam. Wisłok jest super.
GregInv
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 184
Na forum od: 03 sty 2018, 15:22

Re: [al. Powstańców W-wy] Bulwary Park (2x55m) (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: rysiek99 » 13 mar 2018, 12:56

GregInv pisze:Całkiem po prostu - czy "widok" jest wart 100 tys. zł.

Pytaj tych osob co kupily tam mieszkanie bez widoku na wislok . Nie rozumiem skad wzioles 100 tysiecy za widok , na moim pietrze sa mieszkania bez widoku na wislok ale nie widzialem by byly o 100 tysiecy taniej ?

Pytasz osoby ktore tam kupily mieszkanie to Ci odpowiadam , kupilem ze wzgledu na widok na ten sciek , wiec teoria ze bliskosc tego scieku uatrakcyjnia ta inwestycje jest jak najbardziej poprawna , a co tam po nim plynie i czy smierdzi to mnie kompletnie nie interesuje , mieszkam od wielu lat w Londynie nad tamiza i smierdzi tu tak samo i syf plynie tak samo a lokalizacje z widokiem na rzeke sa najdrozsze i, najbardziej porzadane i maja piekny widok. To samo jest tu , a ze w miescie mamy wislok a nie inne bardziej reprezentatywne rzeki to jest wislok .

GregInv pisze:No fakt . KAWAŁEK parometrowej rzeki a niektórzy czują się jak by zamieszkali nad Dunajem lub Sekwaną .Są całe osiedla nawet w Polsce, wybudowane nad pięknymi jeziorami a w naszym mizerniutkim jak chodzi o zieleń i rekreację Rzeszowku ludzie spragnieni natury.... łudzą się ,że to jest to :( i płacą.

Ludzi ktorzy tu kupili nie interesuja cale osiedla nad jeziorami , bardziej interesuje ich bulwary park nad sciekiem .

GregInv pisze:Spokojnie ze dwa takie same budynki. Odległości się zmniejszy odstępstwami od warunków technicznych. To pryszcz dla dewelopera.
A jak tak dalej będzie cieniutko na innych inwestycjach tego dewelopera (Witolda, Karoliny) to na pewno szybko wystartują żeby natrzepać trochę kasy na pewniaku.

Nagle wislok zrobil sie parometrowy , a ten parometrowy kawalek miejsca zrobil sie ogromny na kolejne osiedle ?
rysiek99
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 18
Na forum od: 09 mar 2018, 16:17

Re: [al. Powstańców W-wy] Bulwary Park (2x55m) (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: peter » 13 mar 2018, 13:35

GregInv jest użytkownikiem który krytykuje niemal każdą inwestycje tutaj nie podoba mu się widok na ściek, inne osiedle nazywa bunkrem a jeszcze inne krytykuje za indywidualne miejsca parkingowe :D . Gdyby ten "ściek" jak to nazwał był taki beznadziejny to nie przyciągał by tysiące osób w słoneczne dni do spędzania nad nim czasu. Na dzień dzisiejszy Bulwary Park to obok Capital Towers najlepsza lokalizacja budowanych mieszkań w mieście, Skyres może lokalizacji nie ma złej ale tam jest mega ciasno i pełno betonu. :D
peter
Maniak
Maniak
 
Posty: 1304
Na forum od: 04 paź 2014, 18:21

Re: [al. Powstańców W-wy] Bulwary Park (2x55m) (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: GregInv » 13 mar 2018, 13:42

peter pisze:GregInv jest użytkownikiem który krytykuje niemal każdą inwestycje tutaj nie podoba mu się widok na ściek, inne osiedle nazywa bunkrem a jeszcze inne krytykuje za indywidualne miejsca parkingowe :D . Gdyby ten "ściek" jak to nazwał był taki beznadziejny to nie przyciągał by tysiące osób w słoneczne dni do spędzania nad nim czasu. Na dzień dzisiejszy Bulwary Park to obok Capital Towers najlepsza lokalizacja budowanych mieszkań w mieście, Skyres może lokalizacji nie ma złej ale tam jest mega ciasno i pełno betonu. :D


Nie zgodzę się z tym. Krytykuję owszem, ale to co mi się w danej inwestycji nie podoba. I tak, nazywam rzeczy po imieniu. Wisłok to ściek.
A to, że przyciąga ludzi, to inna sprawa.
PS
Są forumowicze wychwalająca każdą inwestycję więc masz wybór. Mnie po prostu zbanuj.
GregInv
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 184
Na forum od: 03 sty 2018, 15:22

Re: [al. Powstańców W-wy] Bulwary Park (2x55m) (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: rysiek99 » 13 mar 2018, 14:29

GregInv pisze:OK rysiek99, czyli Wisłościek jest dla Ciebie atrakcyjny. Nie mam z tym problemu.

Tak , widok jest dla mnie bardzo atrakcyjny , wychowalem sie w okolicy , zamiast do szkoly to na labe nad wislok polowic uklejki :D Poprostu spedzilem w okolicy dziecinstwo i milo wspominam ta rzeke , a pamietam jak ludzie sie kapali zaraz za zapora .
To ze teraz wszystko zanieczyszczone i smieci wsypuja do wody to juz inna sprawa , na ktora nie mam prawie wcale wplywu , wiekszosc rzek teraz wyglada jak sciek , wiec o tym nie pisze .

GregInv pisze:Dla mnie nie jest. Masz z tym problem?

To ja mam miec problemy jakies ze Ci sie wislok nie podoba ? :D
rysiek99
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 18
Na forum od: 09 mar 2018, 16:17

Re: [al. Powstańców W-wy] Bulwary Park (2x55m) (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: GregInv » 13 mar 2018, 14:40

rysiek99 pisze:
GregInv pisze:OK rysiek99, czyli Wisłościek jest dla Ciebie atrakcyjny. Nie mam z tym problemu.

Tak , widok jest dla mnie bardzo atrakcyjny , wychowalem sie w okolicy , zamiast do szkoly to na labe nad wislok polowic uklejki :D Poprostu spedzilem w okolicy dziecinstwo i milo wspominam ta rzeke , a pamietam jak ludzie sie kapali zaraz za zapora .
To ze teraz wszystko zanieczyszczone i smieci wsypuja do wody to juz inna sprawa , na ktora nie mam prawie wcale wplywu , wiekszosc rzek teraz wyglada jak sciek , wiec o tym nie pisze .

GregInv pisze:Dla mnie nie jest. Masz z tym problem?

To ja mam miec problemy jakies ze Ci sie wislok nie podoba ? :D


Ty lubisz Wisłościek ja nie lubię. Mnie to nie przeszkadza i Tobie też. Mamy rozejm. 8-)
GregInv
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 184
Na forum od: 03 sty 2018, 15:22

Re: [al. Powstańców W-wy] Bulwary Park (2x55m) (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: flyRZE » 13 mar 2018, 14:47

Pisanie w taki sposób postów, deprecjonowanie pewnych inwestycji ma pewnie jakiś ukryty cel.
Wisłok jest rzeką, która jest zlewnią większości podkarpackich rzek o ile do wysokości Krosna jest w miarę czysta to później jest już gorzej, co nie zmienia faktu, że spełnia swoją rekreacyjną rolę. Uzywanie haseł Wisłościek, Ściek mnie osobiście irytuje, nic na to nie poradzę.
Budowa kolejnych oczyszczalni w przyszłości pomoże, być może osiągnie II stopień w klasyfikacji wód.
flyRZE
Maniak
Maniak
 
Posty: 1331
Na forum od: 15 lip 2014, 11:42

Re: [al. Powstańców W-wy] Bulwary Park (2x55m) (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: GregInv » 13 mar 2018, 15:14

flyRZE pisze:Pisanie w taki sposób postów, deprecjonowanie pewnych inwestycji ma pewnie jakiś ukryty cel.
Wisłok jest rzeką, która jest zlewnią większości podkarpackich rzek o ile do wysokości Krosna jest w miarę czysta to później jest już gorzej, co nie zmienia faktu, że spełnia swoją rekreacyjną rolę. Uzywanie haseł Wisłościek, Ściek mnie osobiście irytuje, nic na to nie poradzę.
Budowa kolejnych oczyszczalni w przyszłości pomoże, być może osiągnie II stopień w klasyfikacji wód.


Inwestycja nie ma związku z czystością Wisłoka. Nie wiem jakie miałbym ukryte cele w stwierdzeniu faktu, że Wisłok jest zanieczyszczony? Dzisiaj o tym piszą w Nowinach - oni też deprecjonują inwestycję?
PS
Też jestem tym poirytowany jako mieszkaniec Rzeszowa.
GregInv
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 184
Na forum od: 03 sty 2018, 15:22

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości