[al. Powstańców W-wy] Bulwary Park (2x55m) (ApKlan)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [al. Powstańców W-wy] Bulwary Park (2x55m) (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: peter » 21 lis 2018, 7:29

Pytanie na ktorej inwestycji w Rzeszowie mieszkancy nie susza ubran na balkonach :lol:
peter
Maniak
Maniak
 
Posty: 1304
Na forum od: 04 paź 2014, 18:21

Re: [al. Powstańców W-wy] Bulwary Park (2x55m) (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pogodynka » 21 lis 2018, 9:51

Suszą, ale miasto powinno narzucić deweloperom, aby w takich inwestycjach w centrum były takie rozwiązania aby tego nie było widać...m.in. matowe szkło na balkonach powoduje, że mieszkańcy we własnym zakresie nie będą ich przysłaniac, stworzenie rowerownii itp. Jak widzę, że w jednej z nowych inwestycji w centrum nie ma komórek lokatorskich, to się zastanawiam jak będą wyglądać te balkony. Moim zdaniem będą to w dużej mierze skladziki, bo ludzie się muszą jakoś pomieścić sie w tych mikro mieszkankach
pogodynka
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 317
Na forum od: 07 lut 2017, 0:15

Re: [al. Powstańców W-wy] Bulwary Park (2x55m) (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Maja » 21 lis 2018, 11:10

rzeszowiak23 pisze:Nie przesadzajmy, że w CT jest z tym problem. Bardzo rzadko zdarza się, żeby pranie wisiało na balkonie. Z suszarek wiszących też nie ma. Nie wyobrażam sobie, żeby mi wisiało pranie na balkonie, ale z drugiej strony mam do tego pełne prawo :D


Ludzie, nie przesadzajcie... czyli pranie ma się kisić w mieszkaniu, bo zaburza wasze poczucie estetyki? Bez przesady, to budynek mieszkalny, a nie muzeum... oczywiście ja też nie jestem za graciarnią na balkonach i wiadomo że najładniej wyglądają krzewiki w pięknych doniczkach i kwiaty, ale dajcie żyć. Osobiście chyba zaśmiałabym się komuś w twarz gdyby powiedział mi, że mam zabrać suszarkę z praniem z mojego balkonu bo komuś się to nie podoba wizualnie :D
Maja
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 10
Na forum od: 29 paź 2018, 9:58

Re: [al. Powstańców W-wy] Bulwary Park (2x55m) (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Arrival » 21 lis 2018, 12:59

Też mi się to w CT rzuciło w oczy ;). Tam jest jakieś mocne nagromadzenie tego typu zachowań. W każdym bloku w mieście gdzieś się trafi pranie czy rower na balkonie, ale to może 5-10% balkonów. A patrząc na CT to się mocno rzuca w oczy.

Mi by to wadziło (chociaż pewnie bym się przyzwyczaił). W czasach kiedy ta wieża była w sprzedaży to były chyba jedyne u nas mieszkania "premium". Obecnie balkony kojarzą się bardziej z blokami socjalnymi.
Awatar użytkownika
Arrival
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 720
Na forum od: 16 lis 2014, 13:59
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [al. Powstańców W-wy] Bulwary Park (2x55m) (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pogodynka » 21 lis 2018, 14:06

No fakt, we Włoszech gatki wisza na sznurkach pomiędzy oknami i nikomu to nie przeszkadza bo się do tego przyzwyczaili i gdzieś muszą wieszać.... W sumie i u nas można takie standardy stosować...A tak na serio, nie chodzi o to, żeby ludzie sobie suszarki nie mogli na balkonie postawić ale o to, żeby w samym centrum miasta tak dostosować bryłę i wykończenie budynków, żeby tego widać nie było. Są tacy, którym widok bielizny trzepoczacej na wietrze nie przeszkadza ale są tacy, którym tak...A jak się buduje w ścisłym centrum to o estetykę powinno się dbać i zdawać sobie sprawę, że przejeżdża dziennie tamtendy tysiące ludzi, nie tylko miejscowych
pogodynka
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 317
Na forum od: 07 lut 2017, 0:15

Re: [al. Powstańców W-wy] Bulwary Park (2x55m) (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Nikoś » 21 lis 2018, 15:58

Elewacja nie powala, zwykły baranek tylko blok nie bryła ot taka różnica.
A gdzie ma się suszyć pranie jak widziałem na planach łazienki mikrusie ? reszta nie lepsza
Nikoś
Maniak
Maniak
 
Posty: 2328
Na forum od: 05 wrz 2015, 12:09

Re: [al. Powstańców W-wy] Bulwary Park (2x55m) (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Karrrramba » 21 lis 2018, 18:49

"pogodynka" ale o to, żeby w samym centrum miasta tak dostosować bryłę i wykończenie budynków, żeby tego widać nie było. Są tacy, którym widok bielizny trzepoczacej na wietrze nie przeszkadza ale są tacy, którym tak...A jak się buduje w ścisłym centrum to o estetykę powinno się dbać i zdawać sobie sprawę, że przejeżdża dziennie tamtendy tysiące ludzi, nie tylko miejscowych
Jakie to polskie.... bo "MIE TO PRZESZKADZA I MA BYĆ PO MOEJMU G...WNO MNIE OBCHODZI ŻE TO CAŁKOWICIE NORMALNA RZECZ'. Polskość w pełnej krasie.
A może by tak nie wkładać nosa w nie swoje sprawy?
Karrrramba
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 157
Na forum od: 04 cze 2018, 23:28

Re: [al. Powstańców W-wy] Bulwary Park (2x55m) (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 21 lis 2018, 19:03

pogodynka pisze:...we Włoszech gatki wisza na sznurkach pomiędzy oknami i nikomu to nie przeszkadza (...) A tak na serio, nie chodzi o to, żeby ludzie sobie suszarki nie mogli na balkonie postawić ale o to, żeby w samym centrum miasta tak dostosować bryłę i wykończenie budynków, żeby tego widać nie było ...


To żart?

Przecież to nie 18 wiek i nie Ukraina :lol: Zwłaszcza że w Polsce pół roku zimy. No i są komplety pralka + suszarka stawiane jedno nad drugim lub
i to i to w jednej kompaktowej obudowie i można mieć szybko suche ubrania a nie mieć nawet balkonu. I to nie jest aż tak drogie.


Obrazek



Obrazek



Moja znajoma jest architektem i od 10-15 lat komplety prala/suszala umieszcza w łazienkach we wnękach. Wełna akustyczna, drzwi z uszczelką i będąc w łazience nie wiecie że kończy się wirowanie. Płacisz wymagasz. Masz kaprys to i wannę ekipa od wykończenia ledami podświetli.


Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8563
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [al. Powstańców W-wy] Bulwary Park (2x55m) (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: harpun » 21 lis 2018, 19:18

A w przypadku gdy na balkonie staną dwa krzesła i stolik to powiecie graciarnia i że od tego jest mieszkanie?
harpun
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 378
Na forum od: 05 sie 2014, 22:00
Lokalizacja: Kraków

Re: [al. Powstańców W-wy] Bulwary Park (2x55m) (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Tomek1991 » 21 lis 2018, 19:35

Inna sprawa, że świeże i wilgotne pranie wystawione do schnięcia bezpośrednio nad aleją Powstańców Warszawy może się nadawać jedynie do kolejnego prania :P
Tomek1991
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 335
Na forum od: 06 lut 2018, 19:39

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości