[ul.Kwiatkowskiego] Panorama Kwiatkowskiego (NG Development)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Panorama Kwiatkowskiego (NG Developm

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: MateuszKK » 27 kwie 2024, 19:04

Lekka aktualizacja.
Wg mnie to osiedle naprawdę robi wrażenie.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
W pierwszych dwóch blokach chyba już odbiory są/były bo można normalnie na parking wjechać i prywatne auta stoją.
MateuszKK
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 12
Na forum od: 19 lip 2022, 11:27

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Panorama Kwiatkowskiego (NG Developm

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 28 kwie 2024, 0:01

Jeżeli 9 kwietnia przekazali pierwsze klucze pewnie pierwsze rodziny już mieszkają? Albo końcówka prac wykończeniowych.


Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8626
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Panorama Kwiatkowskiego (NG Developm

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 15 maja 2024, 20:07

Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8626
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Panorama Kwiatkowskiego (NG Developm

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: a1chemik » 16 maja 2024, 9:03

Byłem ostatnio na żwirowni i to co mnie załamało to że mieszkańcy na balkonach wiercą i montują samodzielnie klimatyzatory. czy w takiej inwestycji nie można było stworzyć centralnego systemu klimatyzacji? wszystkie balkony albo zdecydowana większość, będą za jakiś czas zapchane agregatami jak na przedmieściach Kairu...
a1chemik
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 632
Na forum od: 29 cze 2018, 14:46
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Panorama Kwiatkowskiego (NG Developm

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: konradp » 16 maja 2024, 9:39

O tym samym pomyślałem jakiś czas temu.
Mieszkania są w większości na jedną stronę. Można przypuszczać, że prawie wszystkie będą miały klimatyzatory. No ciekawe, architekt znowu nie przewidział.
Awatar użytkownika
konradp
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 785
Na forum od: 24 sty 2018, 17:28

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Panorama Kwiatkowskiego (NG Developm

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Grazzty » 16 maja 2024, 21:13

O tym samym pomyślałem jakiś czas temu.
Mieszkania są w większości na jedną stronę. Można przypuszczać, że prawie wszystkie będą miały klimatyzatory. No ciekawe, architekt znowu nie przewidział.


Kupiłem tutaj mieszkanie i powiem tak - jest kilka rozwiązań które rzucają się w oczy właśnie pod kątem ich ominięcia (celowego bądź świadomego) i pójścia na skróty. Jednym z takich przykładów jest właśnie brak centralnego systemu klimatyzacji. Jeżeli ktoś dokonał zakupu odpowiednio wcześnie, to mógł zlecić deweloperowi przygotowanie i montaż klimatyzacji przez nich, bez dodatkowych przeróbek później ale ciągle ląduje się z jednostką na balkonie/tarasie.
Grazzty
Świeżak
 
Posty: 3
Na forum od: 16 maja 2024, 21:08

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Panorama Kwiatkowskiego (NG Developm

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 16 maja 2024, 22:25

Nie każdy chce mieć chłodno w lecie w domu. Zwłaszcza że ile tego lata u nas jest. Klima kosztuje. Taniej/zerowe koszty to zamontować zewnętrzne żaluzje na oknach.
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8626
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Panorama Kwiatkowskiego (NG Developm

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Grazzty » 16 maja 2024, 22:33

pisul pisze:Nie każdy chce mieć chłodno w lecie w domu. Zwłaszcza że ile tego lata u nas jest. Klima kosztuje. Taniej/zerowe koszty to zamontować zewnętrzne żaluzje na oknach.

Centralny system klimatyzacji nie skazuje każdego na chłód ;) przecież masz wtedy normalnie kontrolę nad temperaturą w mieszkaniu i włączaniem/wyłączaniem klimatyzacji a korzyść jest taka że nie ma jednostki na balkonie. Poza tym, klima to nie tylko chłodzenie.

Wiele rzeczy kosztuje ale warto je mieć/zrobić a nie tylko zasłaniając się ceną argumentować że się czegoś nie wykonało.
Grazzty
Świeżak
 
Posty: 3
Na forum od: 16 maja 2024, 21:08

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Panorama Kwiatkowskiego (NG Developm

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 16 maja 2024, 22:47

Oczywiście bez dwóch zdań klima ma sporo zalet ale niedługo kolejna podwyżka cen prądu ;) Sam mam problem z zatoka czy katarem po długim przebywaniu w pomieszczeniach z klimą.
Mi sprawia frajdę robienie eksperymentów. Z opuszczaniem rolet od stron nasłonecznionych czy uchylaniem okien i wywoływaniem mikro przeciągów. Jak dobrze dom ocieplony przy zerowych kosztach bez klimy z ocieplonymi pianką roletami można też sporo uzyskać.


Obrazek



Obrazek


Gdybym miał czas na zabawy myślę że dałbym radę zejść poniżej 20°C
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8626
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Panorama Kwiatkowskiego (NG Developm

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Grazzty » 16 maja 2024, 23:06

No tak ;) Chcący zrobi wszystko. Dobra off top nam się zrobił :)

Wracając do samego mieszkania to jestem zadowolony z rozkładu pomieszczeń, standardu wykończenia (poza lekkimi jak dla mnie niedoróbkami i takim "niechlujstwem" w detalach przez samych podwykonawców). No i same bloki dla mnie ładne. Mamy jako klienci wybór, pozostaje z niego korzystać a każdy znajdzie coś dla siebie.
Grazzty
Świeżak
 
Posty: 3
Na forum od: 16 maja 2024, 21:08

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Kognakus i 10 gości