[ul. Grabskiego] Osiedle Grabskiego (Apklan)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul. Grabskiego] Osiedle Grabskiego (Apklan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pavlo101 » 11 paź 2018, 8:54

Hahahaha, przecież to absurd, to co widać na zdjęciu, plus kolejna zabudowa przed oknami w przyszłości, czy ktokolwiek o zdrowych zmysłach kupuje takie mieszkania ?
pavlo101
Świeżak
 
Posty: 7
Na forum od: 09 paź 2018, 21:08

Re: [ul. Grabskiego] Osiedle Grabskiego (Apklan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pogodynka » 11 paź 2018, 9:15

bartek86 pisze:Rozumiem chęć zysku dewelopera, ale to jest przegięcie. Mieszkania pewnie kosztują minimum 250k. Porażka, byłem tam jakiś czas temu i inne budynki nie lepiej, pomiędzy budynkami przejedzie jedno auto i już jest ciasno. Dziwie się, że są na to chętni, kto normalny chciałby wyjść na balkon w takiej sytuacji? sąsiad będzie się przed sąsiadem chować, rolety 365dni w roku zasunięte. Lepiej już było połączyć te 2 budynki w 1 i z tych mieszkań narożnych zrobić środkowe :) tak właśnie zaczyna wyglądać zabudowa w Rzeszowie. Deweloperzy mogą wszystko, sprzeciwy na nic nie pomogą, jak będą chcieli to i wybudują za kilka lat na wyspie na środku rzeki, albo centralnie przy plaży na Żwirowni. Nic mnie już nie zaskoczy, smutne to wszystko i niech mi ktoś teraz powie, że w Rzeszowie buduje się z głową? 3/4 inwestycji to zapchanie wolnej dziury i liczenie zysku z metra.


Zysk na dzis, a problem na zawsze. W przyszlosci juz sie nie da przywrocic zdewastowanych terenow zielonych, ktore zamiast zabudowywac moznaby pieknie zagospodarowac i zrobic w Rzeszowie godne miejsce do wypoczynku dla mieszkancow. Prawda jest taka, ze jak w Rzeszowie nie ma sie swojego domu, to w sloneczny dzien nie ma sie co tu ze soba zrobic. Trzeba wyjezdzac i to daleko poza, bo okolica tez nie obfituje w atrakcje. Lokalnym decydentom chyba wydaje sie, ze wiekszosc mieszkancow Rz ma rodziny na wsi, do ktorych na weekendy wyjezdza. Moze i obecnie tak w duzej mierze jest, ale to sie z latami bedzie zmieniac i Rzeszow zostanie zabetonowana sypalnia... Przykre
Ostatnio zmieniony 11 paź 2018, 22:30 przez pogodynka, łącznie zmieniany 1 raz
pogodynka
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 317
Na forum od: 07 lut 2017, 0:15

Re: [ul. Grabskiego] Osiedle Grabskiego (Apklan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Tomek1991 » 11 paź 2018, 10:39

Mam podobne przemyslenia jak Pogodynka
Tomek1991
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 335
Na forum od: 06 lut 2018, 19:39

Re: [ul. Grabskiego] Osiedle Grabskiego (Apklan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: icetruck » 11 paź 2018, 18:20

to było do przewidzenia, że jeżeli ktoś ma iść na rekord ciasnoty to będzie to Apklan, z jednej strony współczuję mieszkańcom, a z drugiej nie rozumiem jak można tam kupić mieszkanie...
icetruck
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 400
Na forum od: 29 maja 2015, 11:33

Re: [ul. Grabskiego] Osiedle Grabskiego (Apklan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: hlasco » 11 paź 2018, 18:29

Mieszkania chyba nie są jeszcze na sprzedaż wszak Wojewoda unieważniła pozwolenie na budowę. Zwróćcie uwagę na to, że tarasy i balkony są skierowane w stronę Kwiatkowskiego, a nie w stronę zalewu. Dziwne to wszystko.
hlasco
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 176
Na forum od: 07 cze 2016, 20:59
Lokalizacja: Drabinianka

Re: [ul. Grabskiego] Osiedle Grabskiego (Apklan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: gstudio » 11 paź 2018, 19:02

Dziwne ? W przypadku tego dewelopera nic nie jest "dziwne" - unieważnione pozwolenie a budowa trwa nadal ile już czasu ? Ktoś liczy się czy to z postanowieniem czy to z mieszkańcami którym wybudowano budynek w takiej odległości od okien ?
Jak sądzicie, ile jest miejsca między budynkami ?

Obrazek

Obrazek

Dlaczego balkony są skierowane w balkony sąsiadów a działka od zalewu jest wolna ? Będzie tam ogród ? :D :D :D - na pewno...
Te mieszkania zarówno po prawej jak i lewej nadają się pod usługi a nie zamieszkanie gdzie można każdemu przez balkon do mieszkania wejść.

Inwestycji tego typu od tego dewelopera jest co najmniej kilka i wcale nie zdziwił bym się gdyby ten sam schemat został zastosowany przy budowie "bulwary park" - kupcie sobie mieszkania z ładnym widokiem na zalew, zapłaćcie po 6 lub 7 tyś/m2 po czym postawią Ci kolejnego kloca przed oknem ... chore ale prawdziwe.

Długi czas szukałem mieszkania, i zastanawiałem się również nad tymi oferowanymi przez apklan ale przez pryzmat poprzednich inwestycji w jakiej sytuacji zostali postawieni ich mieszkańcy - omijam szerokim łukiem i jak widzę dobrze zrobiłem.
gstudio
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 33
Na forum od: 23 gru 2016, 18:48

Re: [ul. Grabskiego] Osiedle Grabskiego (Apklan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pogodynka » 11 paź 2018, 20:25

Widziałam to dziś "na zywo" i robi wrażenie. Jeszcze nie widziałam budynków w tak bliskiej odleglosci od siebie. Nie wiem czy to spełnia normy dotyczące zacienienia...ta lokalizacja była bardzo atrakcyjna ale przy takiej zabudowie to jest po prostu masakra
pogodynka
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 317
Na forum od: 07 lut 2017, 0:15

Re: [ul. Grabskiego] Osiedle Grabskiego (Apklan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Dwight_Schrute » 11 paź 2018, 20:40

Jak dla mnie rewelacja. Można z sąsiadem browarka wypić nie opuszczając swoich balkonów.
Dwight_Schrute
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 22
Na forum od: 13 lip 2017, 20:57

Re: [ul. Grabskiego] Osiedle Grabskiego (Apklan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pogodynka » 11 paź 2018, 20:56

Nie tylko browarka... można się nawet stuknac kieliszkiem :lol: nie trzeba też kupować telewizora bo można oglądać przez okno u sąsiada
pogodynka
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 317
Na forum od: 07 lut 2017, 0:15

Re: [ul. Grabskiego] Osiedle Grabskiego (Apklan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bezczas » 12 paź 2018, 9:20

Nie tylko można stuknąć się kieliszkiem... można będzie jeszcze stuknąć sąsiadkę :D
bezczas
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 75
Na forum od: 26 kwie 2016, 8:37

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości