[al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Sindus » 22 lut 2017, 15:38

Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Sindus
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 918
Na forum od: 02 wrz 2015, 9:24
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: kira » 22 lut 2017, 17:48

Vicomte zawsze jak tylko jakaś osoba napisze jakieś niepochlebne uwagi o NG, to Ty za każdym razem momentalnie bronisz deweleopera i go tłumaczysz - jest to co najmniej dziwne i dla mnie osobiście irytujące. Mówisz ze Ty jesteś tam prawie codzienne ale Ci ludzie tam mieszkają na codzien 24h na dobe. Więc pozwól sie swobodnie wypowiedzieć osobą które już tam mieszkają. Bo przez Twoje posty podejrzewam że innym osobom nawet nie chce się pisac bo droczenie się z Tobą jest poprostu meczące i zwyczajnie woli się nie prowadzić z Tobą jałowej dyskusji. Sama wiem po sobie. A sugerowanie emi ze może sobie sprzedać to mieszkanie jest niestosowne.

Mnie osobiście martwi ta wilgoć. I nie zartowałabym na Twoim miejscu z tego, bo faktycznie za rok taki sam bedziemy mieli problem.
Bardzo proszę zeby ktoś z pierwszego etapu jeszcze się na ten temat wypowiedział, czy rzeczywiście jest się czym martwić.

I emi piszesz
a niestety same bloki maja również dużo niedociągnięć które teraz wychodza

Co masz na myśli? Jestem przed odbiorem i może te informacje się przydadzą.... .
kira
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 13
Na forum od: 06 sty 2016, 17:06

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: ireeek » 22 lut 2017, 18:37

...
Ostatnio zmieniony 23 lip 2018, 20:44 przez ireeek, łącznie zmieniany 1 raz
ireeek
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 44
Na forum od: 20 lis 2015, 18:44

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: emi » 22 lut 2017, 21:01

vicomnte niestety nie jezdze starym zęchem technika poszla do przodu i isnieje cos takiego jak auto hold czyli automatyczny hamulec zreszta garaz nie jest od tego zeby czyscic przed wiazdem auto z snuegi u zeby pamietac o nie zapciaganiu hamulca i co mamy jeszcze wycieraczki do gory podnosic? i o dziwo mylisz sie chce je sprzedac tylko wszystkich odstrasza to co sie tu dzieje i w garazu i na zewnatrz juz nie mowiac o pieknym koszu i transformatorze!
a jesli chodzi o usterki zapraszam na priv to wymienie na co zwrocic uwage bo znow bede posadzona o szykanowanie NG

i moze tak ktos dolaczy zdjecie od strony bloku A zeby dopelnik krajobraz a nie tylko z strony B gdzie hest ladnie i nikt nie stawia aut
emi
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 179
Na forum od: 02 mar 2016, 4:01

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Oliwka » 22 lut 2017, 22:33

Emi naprawdę współczuję Ci problemów... bo albo Ci się nudzi albo zwyczajnie szukasz zainteresowania swoją osobą na siłę...
mnie też już biorą mdłości od tego ciągłego narzekania o cokolwiek...
Nie wiem szczerze czego Ty oczekujesz o tej porze roku. Garaż masz posprzątany źle, nieposprzatany źle, drogę miejska robią źle, zrobiłby Ci ją deweloper wcześniej i oplacalabys prąd do latarni tez byłoby źle... jakby nie stanął to dupa z tyłu...
Tez mieszkam w 1 etapie i mieszka mi się zajebiście! Mam ciepło, mam posprzątane, mam niskie rachunki, mam wszędzie blisko i mam bardzo dobry kontakt z deweloperem jak mi czegoś potrzeba...
Może zamiast poświęcać tyle czasu w obsmarowywanie go na forum zacznij z nim normalnie rozmawiac bo to co tu przedstawiasz to mocno wyolbrzymione problemy...
Spokojnego wieczoru sasiadko!
Dobranoc
Oliwka
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 14
Na forum od: 13 sty 2016, 5:31

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: emi » 22 lut 2017, 22:54

droga sasiadko zapraszam na osiedle nad wislokiem jak wyglada okolica i samo osiedle podjedz tam i porownaj z naszym. jestes z bloku A czy B? bo jesli z B to wcale sie nie dziwie ze mieszka ci sie zajebiscie bo nie masz pod oknami takiego syfu i akurat o czystosci garazu to sie nie wypowisdalam
emi
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 179
Na forum od: 02 mar 2016, 4:01

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Oliwka » 22 lut 2017, 23:14

Wyobraź sobie ze żeby mi nawet dopłacali to na osiedle nad wislokiem bym się nie zamienila nigdy :D
Ojjj zdecydowanie wolę nasze Osiedle nawet w wersji brudnej i nie posprzątej dookoła jak teraz gdy jest w trakcie prac i droga i 2 i 3 etap. Wiesz dlaczego? Dlatego, że u nas jest szansa ze w drugiej połowie jeszcze tego roku całe zagospodarowanie zostanie wykonane i wszystko będzie pięknie i ładnie! A na wisloku nic nie pomoże bo moloch w którym jest połowa mieszkań co na naszym osiedlu w 8 blokach tam mieści się w 1 budynku.... Sorry ale to nie dla mnie... ale Ty narzekaj sobie dalej.
pozdrawiam

PS - wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma ;)
Oliwka
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 14
Na forum od: 13 sty 2016, 5:31

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: emi » 22 lut 2017, 23:30

tylko ze tam klienta sie szanuje cale osiedle jest zakonczone tak bylo rowniez na osiedlu hartbexu handlopexu i na wszystkich innych osiedlach
emi
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 179
Na forum od: 02 mar 2016, 4:01

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Oliwka » 22 lut 2017, 23:54

Zauważ że handlopex oddawał całą inwestycje w 1 terminie. Hartbex budował jeden blok jako całość a Ty kupiłaś mieszkanie na osiedlu podzielonym na 3 etapy w związku z powyższym chyba nie masz się co dziwić że budowa obok nadal trwa i teren nie jest uporządkowany. Bo to jest robione na samym końcu i uwierz ze ja tego nie odbieram jako braku szacunku ze strony dewelopera czyli w taki sposób w jaki o tym piszesz bo chyba każdy z nas miał świadomość że kupuje mieszkanie w 1 etapie a nie ostatnim... zwykła kolej rzeczy i ciężko o to obwiniać dewelopera ale to jest moje zdanie. Tobie wolno mieć inne.
Oliwka
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 14
Na forum od: 13 sty 2016, 5:31

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: emi » 22 lut 2017, 23:57

to po co developer obiecywal ze ciezarowki beda jedzuc inna droga i ciekawe jakiego zdania jest dwoch panow z bloku A ktorzy sie dzis zdezyli na wjezdzie do garazu
poza tym uwazam ze powinno to byc inaczej zorganizowane tak aby nie dopuścić do takich uciazliwosci dla mieszkancow
emi
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 179
Na forum od: 02 mar 2016, 4:01

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości

cron