[al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: grizli » 28 kwie 2017, 10:24

Vicomte, ja ani przez moment nie uważałem, że nie masz racji albo że masz rację - szczerze pisząc, dyskusja na temat wiechci i wiechy mnie po prostu nie interesuje. :) Chodziło mi tylko o to, że http://jsp.pl, nie jest źródłem, na które można się bezpiecznie powołać, bo nie sądzę żeby za pseudonimem futrega stał np. prof. Miodek, nie wiadomo zresztą czy stoi za nim jakikolwiek polonista.

Tak na marginesie, ciekawe, że nawet nazwa pęku badyli na budynku w Naszym Gaju potrafi wzbudzić tyle kontrowersji. :)
grizli
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 150
Na forum od: 14 maja 2016, 12:48

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: kubaf » 28 kwie 2017, 10:44

grizli pisze:Vicomte, ja ani przez moment nie uważałem, że nie masz racji albo że masz rację - szczerze pisząc, dyskusja na temat wiechci i wiechy mnie po prostu nie interesuje. :) Chodziło mi tylko o to, że http://jsp.pl, nie jest źródłem, na które można się bezpiecznie powołać, bo nie sądzę żeby za pseudonimem futrega stał np. prof. Miodek, nie wiadomo zresztą czy stoi za nim jakikolwiek polonista.

Tak na marginesie, ciekawe, że nawet nazwa pęku badyli na budynku w Naszym Gaju potrafi wzbudzić tyle kontrowersji. :)


To nie nazwa pęku badyli generuje tyle postów tylko ciągłe ostatnie zdanie użytkownika "Vicomte".
Jest to dział budowa więc :
Kod: Zaznacz cały
2. w budownictwie: pęk zieleni lub wieniec zatykany na dachu budującego się domu na znak, że budowa jest na ukończeniu;


jak by to był dział flora to poprawnym by było napisanie "o jaki piękny pęk zieleni"
kubaf
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 56
Na forum od: 05 wrz 2014, 12:20

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: vicomte » 28 kwie 2017, 18:14

Ryzykujac, ze "moje ostatnie zdanie" (jak to brzmi :D ) wygeneruje rowniez "tyle postow" melduje, ze "pek zieleni lub wieniec" raczej juz zniknal z F :D

Obrazek
vicomte
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 487
Na forum od: 23 lis 2015, 9:14

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: vicomte » 29 kwie 2017, 12:09

Przed paroma dniami potwierdzila sie takze plotka kursujaca od jakiegos czasu, ze wlasciciel dzialek na zachod od naszego osiedla odpuscil jednak plany budowy hipermarketu, co potwierdza jego wniosek sprzed paru dni w sprawie wydania decyzji o warunkach dla budowy szesciu budynkow wielorodzinnych. Podobnie, jak w NG z uslugami na parterze i parkingiem podziemnym.
vicomte
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 487
Na forum od: 23 lis 2015, 9:14

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 29 kwie 2017, 20:16

vicomte pisze:... wydania decyzji o warunkach dla budowy szesciu budynkow wielorodzinnych. Podobnie, jak w NG z uslugami na parterze i parkingiem podziemnym.


Chyba nie ma lepszych wiadomości dla moderatora forum budowlanego ;)
Trzymam kciuki za jak najszybszy start i liczę że może ktoś uchyli rąbek tajemnicy i napisze coś więcej?
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8564
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Pieczarkowy » 30 kwie 2017, 0:18

pisul pisze:Chyba nie ma lepszych wiadomości dla moderatora forum budowlanego ;)
Trzymam kciuki za jak najszybszy start i liczę że może ktoś uchyli rąbek tajemnicy i napisze coś więcej?


iamRZE pisze:Jest szansa, że obok Naszego Gaju nie powstanie kolejny market. Na stronie BIP pojawiło się obwieszczenie, a w nim „Budowa zespołu sześciu budynków wielorodzinnych z usługami w parterze oraz parkingiem podziemnym”.

Obrazek
Pieczarkowy
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 958
Na forum od: 27 lut 2015, 18:25

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: emi » 05 maja 2017, 10:02

Vicomte zapraszam do garazu problem mokrego garażu wraca jak bumerang a sniegu nie było. Było spotkanie z wykonawca i przedstawicielem spółdzielni miał być jeszcze architekt ale pewnie się przestraszył i nie przyszedł. przedstawiciel stojąc w wodzie twierdzi ze problemu nie ma. od spotkania już miesiąc minął i cisza. Przyszli sąsiedzi zorientujcie się w sytuacji już dziś bo za rok tez będziecie mieli taki sam problem bo pierwszy etap wchodzi już na drogę sądową
emi
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 179
Na forum od: 02 mar 2016, 4:01

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Valmar » 06 maja 2017, 20:38

Niestety potwierdzam. W garażu cała cała podłoga mokra, wszędzie są kałuże. I to nie tylko przy samochodach, ale po prostu wszędzie - przy ścianach, w rogach (czyli nie jest to woda spływająca z samochodów). Nie ma szans żeby wentylacja to osuszyła (zresztą wg. mnie i tak ta wentylacja jakoś słabo działa).

Nie jestem ekspertem, ale albo zrobiło się trochę cieplej i przez różnice temperatur woda z powietrza się skropliła i efekt jest jaki jest. Albo źle została zrobiona izolacja, trochę popadało i woda przedostała się do środka. Ma być ponoć robiona jakaś ekspertyza, zobaczymy co wykaże.

Ponadto uważam, że jednak kratka odpływowa powinna biec przez całą długość garażu, i powinny być zrobione delikatne spadki z miejsc postojowych, tak żeby woda mogła sobie swobodnie spływać - teraz zbiera się gdzie chce.


PS. To mój pierwszy wpis, dlatego witam wszystkich obecnych na tym forum, a zwłaszcza sąsiadów :)
Valmar
Świeżak
 
Posty: 3
Na forum od: 06 maja 2017, 20:17

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: vicomte » 09 maja 2017, 22:34

Na budynku o adresie Al. Powstancow Warszawy 38 - oznaczenie inwestycyjne D- rozpoczal sie juz demontaz rusztowan. Sciana "polnocna".

Obrazek
vicomte
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 487
Na forum od: 23 lis 2015, 9:14

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: paweu » 10 maja 2017, 9:49

Nie wiedziałem gdzie zapytać więc napiszę tutaj. Mam możliwość wynajęcia mieszkania w tym pierwszym bloku lub w apratamentach zamkowych.
Metraż podobny, cena też. Co byście wybrali :D? Nie patrząc na kwestie lokalizacji itp. same kwestie mieszkaniowe, niestety nie śledzę tutaj tak wątków więc nic nie wiem o jakiś niedogodnościach itp.

I drugie pytanie, jacy dostawcy internetu są tutaj doprowadzeni?
paweu
Świeżak
 
Posty: 8
Na forum od: 01 mar 2016, 15:02

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości