[al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: sewkol » 18 lip 2017, 10:07

złomek pisze:Co tak tu ucichło? Rozmowa przeszła na tor współpracy oraz wyboru nowego zarządcy, a nie na wylewanie pomyj i nagle cicho :D
Jak tam z garażami, udało się NG opanować sytuację?

Wszyscy boją się pism...
Garaże/komórki pozamykane, więc to też załatwione i jest spokój.
sewkol
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 37
Na forum od: 22 lut 2016, 19:47

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: OloB » 18 lip 2017, 10:19

Myślę sobie, że dwóch zarządców na jednym terytorium będzie wymagało wyjątkowo dobrej współpracy między wspólnotami, oraz między zarządcami. Jeśli będzie dobra wola każdej ze stron, wówczas jestem spokojny o porządek na naszym osiedlu.

Dwóch zarządców równocześnie ma też swoje dobre strony. Chodzi mi przede wszystkim o czynnik konkurencji. Koniec końców, mieszkańcy w ramach wspólnoty to klient dla zarządcy, a wiadomo przecież, że dobrze się dzieje gdy zarządca ma w głowie motto "Klient Nasz Pan!". Jeśli więc klient (całe osiedle NG) ma dwóch równorzędnych dostawców tej samej usługi, to nie musimy się martwić o brak starań ze strony tychże dostawców. Nie będą nam też groziły nieuzasadnione podwyżki opłat :idea: Możliwe przecież, że Metalowiec już od jakiegoś czasu miał podstawy by sądzić, że Deweloper będzie chciał zakończyć z nimi współpracę. Postanowił więc być zarządcą "do-rany-przyłóż", co potwierdzają sąsiedzi z I etapu. 8-)

Spróbujmy więc jako wspólnota działać spójnie, a jestem pewien, że wszyscy na tym skorzystamy (łącznie z zarządcami). :)
Ostatnio zmieniony 18 lip 2017, 14:33 przez OloB, łącznie zmieniany 1 raz
OloB
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 344
Na forum od: 01 wrz 2015, 11:12

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: icetruck » 18 lip 2017, 10:57

złomek pisze:Co tak tu ucichło? Rozmowa przeszła na tor współpracy oraz wyboru nowego zarządcy, a nie na wylewanie pomyj i nagle cicho :D


masz coś ciekawego do powiedzenia w temacie czy na siłę chcesz rozpętać kolejną burzę? sprawa garaży jest zamieciona pod dywan, otworzą drzwi to będziemy rozmawiać jak sprawy stoją
icetruck
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 404
Na forum od: 29 maja 2015, 11:33

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Szymon wawa » 18 lip 2017, 13:48

Mam pytanie do sasiadow z pierwszego etapu.
Jak wygladaja tapety na klatkoach schodowych, korytarzach. Pamietam zdjecia z klatek jeszcze w momencie kiedych jeszcze nie bylo tapety.Czy teraz jest duza roznica w wygladzie. Moze macie jakies zdjecia.

Dziekuje I pozdrawiam
Szymon wawa
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 43
Na forum od: 06 sty 2016, 17:39

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: grizli » 18 lip 2017, 14:30

Szymon wawa pisze:Jak wygladaja tapety na klatkoach schodowych, korytarzach.

Nie jestem z I etapu, ale odpowiem. :) Tapety są białe w pionowe cieniutkie i ciemne paseczki. To kwestia gustu, ale wg mnie wyglądają bardzo elegancko, bardzo delikatnie, przez co nie narzucają się, do tego pasują do koloru drzwi. Może uda mi się w weekend zrobić zdjęcie, to wrzucę.
grizli
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 150
Na forum od: 14 maja 2016, 12:48

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: paul202 » 18 lip 2017, 15:56

Nie ma to jak badać sprawę samemu na miejscu zamiast wierzyć temu co niektórzy piszą, ale postaram się naświetlić sprawę zainteresowanym. Gdy byłem na osiedlu garaż był czynny, można było przejść tam z bloku D, problem wody występuje nadal i jestem przekonany że z miejsca nie ustąpi, rogi i łączenia wyglądają na przemoczone, ściany gdzieniegdzie podziurawione z cieknącą wodą. Posadzka - niemal w całości sucha, brak kałuż. Komórki lokatorskie z wodą stojącą. Ściany podziemne, posadzki bardzo surowe, tanio wykończone, brzydkie. Posadzki wykończone żywicą czy tynki nie są oczywiście w standardzie dewelopera co nie znaczy że mieszkańcy we własnym zakresie nie mogą tego zmienić - jestem za tym. Prace wciąż trwają na całej rozpiętości bloku D, skrzynki pocztowe - wbudowane, ściany wewnętrzne mieszkania - gładkie i suche, bardzo dobrze wykonane. Gładsze i lepiej wykonane niż w mieszkaniach 1 etapu (na podstawie tego co widziałem). Skrzynki w holu mieszkania - wbudowane całkowicie w ścianę, wyglądają estetycznie. Kwestię skrzynek w holu w przeciwieństwie do wody w garażu każdy ma uwarunkowaną wpisem w standardzie wykończenia (natynkowe/podtynkowe). Dostęp do bloku dla właścicieli nie jest ograniczony, wystarczy poprosić. Według (trzech różnych) pracowników budowy - wszystkie murki zewnętrzne w tym mury wjazdów do garażu będą obkładane kamieniem. Ogródek pięknie się zieleni. Wygląd budynków po wykonaniu elewacji i oszkleniu jest dla mnie bezkonkurencyjny, tarasy są fantastyczne, ogromnie przestronne, do tego widok i cisza wokół mimo bliskości handlu i miasta. Oczywiście zachęcam zamiast tylko sugerować się innymi zobaczyć osiedle samemu.
paul202
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 26
Na forum od: 27 lis 2016, 15:52

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: nikanika » 18 lip 2017, 17:24

@szymon wawa- tapety wyglądają elegancko, robią dobre wrażenie. Jednak już ww miejscach łączenia, na drzwiach szaf liczników odklejają sie. Dodatkowo są bardzo delikatne . Np. w miejscu , gdzie sąsiedzi opierają rower , są przetarte.
Czyli- wygląd super, ale trzeba na nie chuchać i dmuchać :)
nikanika
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 45
Na forum od: 15 mar 2015, 23:21

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: giver » 18 lip 2017, 18:36

Postaram się trochę zaspokoić ciekawość osób które chciały się dostać do garaży i komórek lokatorskich w II etapie ale z powodu zamkniętych drzwi nie było im to dane. Dziś udało mi się do nich dostać i byłem mile zaskoczony. Żadnej lejącej się wody ze ścian, brak kałuż, nawet posadzka nie była wilgotna. Dwa pochłaniacze pracowały w garażu przy ścianach i dwa w komórkach lokatorskich.
giver
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 102
Na forum od: 10 paź 2015, 12:41

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: icetruck » 18 lip 2017, 19:08

w którym garażu byłeś? wilgotną podłogę obserwowałem przed zamknięciem w garażach pod C/D oraz H/E, parking G/F zawsze był w dużo lepszej "formie"
icetruck
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 404
Na forum od: 29 maja 2015, 11:33

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Toya » 18 lip 2017, 19:19

nikanika pisze:@szymon wawa- tapety wyglądają elegancko, robią dobre wrażenie. Jednak już ww miejscach łączenia, na drzwiach szaf liczników odklejają sie. Dodatkowo są bardzo delikatne . Np. w miejscu , gdzie sąsiedzi opierają rower , są przetarte.
Czyli- wygląd super, ale trzeba na nie chuchać i dmuchać :)

To nie macie rowerowni lub boksów na jednoślady, źe rowery trzymacie na korytarzach? Myślałam, że przy takim standardzie osiedla tego się już nie praktykuje ;)
Toya
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 269
Na forum od: 07 maja 2017, 4:54

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości