[al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: etka2 » 31 mar 2017, 15:04

Vicomte,myśle,ze mama o dorosłego człowieka w ogóle nie musi sie martwic,nawet o 9.Nie wspomne o tym,ze tu działa stary czas i pomine to,ze fani psów mają inny rytm życia.
etka2
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 34
Na forum od: 20 mar 2016, 15:59

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: vicomte » 31 mar 2017, 17:39

Etka2 Twoje wyjasnienia nie byly konieczne, ale dzieki ;-) Po prostu ciagle trudno mi sie przyzwyczaic do faktu, ze na forum poswieconym NG poruszane sa tez sprawy jakiegos vicomte...

Bez wzgledu na to, jak dlugo bedziemy czekac na klucze, komunikacja osiedla z Powstancow juz funkcjonuje, chociaz pasy nie maja jeszcze namalowanych znakow poziomych.

Obrazek

Na enklawach, ktore maja byc zielone trwaja nasadzenia.

Obrazek
Obrazek
vicomte
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 487
Na forum od: 23 lis 2015, 9:14

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: letowniak » 01 kwie 2017, 13:32

A drzewa jakieś tam sadzą, bo miał byc Gaj a jest... wykarczowane dziesiątki drzew pod barak i parking. Od drogi wycięto podwójny szpaler drzew zastępstwa jakoś nie widać
Hardkloc - developer oferujący mieszkania w najwyższej jakości klocach
letowniak
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 374
Na forum od: 21 lip 2014, 1:55

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 01 kwie 2017, 16:52

Jak na złość Letowiaku dziś zaczęli sadzić:


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8535
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 01 kwie 2017, 17:02

Kto inny też tu zapowiadał chaos komunikacyjny i wieścił armagedon po otwarciu Agaty a dziś już się unormowało i jest tyle miejsca że Ci co nie wykupili miejsca w parkingu podziemnym w NG będą mogli parkować auta i w poprzek :D

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Ten pusty plac między jezdnią a parkingiem też długo nie będzie tylko trawnikiem. Nasz prezydent pewnie niedługo zarządzi niskie kolorowe nasadzenia jak przy ogrodach bernardyńskich/Galerii Rzeszów. Pusty plac aż się prosi o coś podobnego jak ze zdjęcia z Tour de Pologne z Rzeszowa:

Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8535
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: vicomte » 01 kwie 2017, 20:24

Uzupelniajac wpis kolegi Pisula, na przekor malkontentom - ciagle mamy szanse na to, by osiedle bylo zielone.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Zgoda, w przeszlosci bylo tu zielono, pytanie tylko, czy ladniej? Watpie. Nie bede juz wklejal zdjec z przeszlosci, bo to i tak nic nie zmieni.

Obrazek
Obrazek
vicomte
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 487
Na forum od: 23 lis 2015, 9:14

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: vicomte » 03 kwie 2017, 19:32

Doczekalismy sie juz tez znakow poziomych.

Obrazek
vicomte
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 487
Na forum od: 23 lis 2015, 9:14

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: kira » 04 kwie 2017, 16:20

Dzień dobry,

Z przykrością muszę poinformować Państwa, iż nastąpi kolejne przesunięcie terminu przekazania kluczy w Państwa budynkach.
Niestety wykonawca nie wykonał wszystkich niezbędnych do tego prac i nie będziemy w stanie tego zrobić we wstępnie ustalonym wcześniej terminie. Ostatecznie ustalony i realny termin na przekazywanie kluczy w II etapie to druga połowa maja 2017 r.
Akty notarialne i przeniesienia prawa własności rozpoczęłyby się w czerwcu i pewnie kontynuowane byłyby częściowo w lipcu.

Za wszelkie utrudnienia z tym związane najmocniej Państwa przepraszam. Mam nadzieję, że w przypadku zarezerwowanych ekip będzie możliwość zmiany terminu, choć zdaję sobie sprawę, że nie będzie to z pewnością łatwe przedsięwzięcie.
Ze swojej strony mogę jedynie zapewnić, że jeżeli termin ten ulegnie skróceniu niezwłocznie Państwa o tym poinformuję. Mam nadzieję, że kolejnych wydłużeń już nie będzie i termin podany powyżej będzie terminem ostatecznie OSTATECZNYM.

Myślę, że Pan Prezes prześle Państwu oficjalnego maila w powyższej sprawie. Tego proszę traktować bardziej jako informację, ponieważ przy odbiorach technicznych każdy z Państwa nastawiał się na odbiór kluczy tuż po Świętach. Niestety w dniu wczorajszym okazało się, że będzie to niemożliwe, stąd ta wiadomość.

Z poważaniem,
Ewelina Kucab
Dyrektor ds. sprzedaży
Mobile: 695-002-003

Biuro Sprzedaży Osiedla
Nasz Gaj i Dzielnica Parkowa
ul. 3-go Maja 13
35-030 Rzeszów
II piętro

Telefon: 17 250 00 55

http://www.ngdevelopment.pl

30 marca 2017


Czy ktoś dostał taką informację oprócz mnie? Byłem na budowie i w drugim etapie nie dzieje się nic poza przeciągami! Wiadomość odnalazłem dzisiaj w spamie, bo tak ciężko jest o tak ważnych sprawach informować telefonicznie. W sumie też bym się obawiał reakcji ludzi... Tylko, że to ja poraz kolejny wychodzę na idiotę przed ekipą budowlaną i meblową, przekładając terminy od początku marca prosząc o ustawienie go poraz kolejny pod fikcyjny odbiór!!! Żenada

Dzwoniłem do biura, ale Pani Ewelina jest na urlopie, a kierownicy nie udzielają informacji na temat swoich opóźnień budowy, każą dzwonić do biura w którym nikt nic nie wie...
kira
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 13
Na forum od: 06 sty 2016, 17:06

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: kubaf » 04 kwie 2017, 17:42

A jaki byl termin podawany podczas zakupu mieszkania? Bo tak czytam to sie pogubilem bo mam wrazenie ze ludzie umawiali ekipy na ppdstawie obietnic o wczesniejszym oddaniu, ale moze sie myle
kubaf
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 56
Na forum od: 05 wrz 2014, 12:20

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: krzysbylozajete » 04 kwie 2017, 18:41

@Kira, miałem to samo. Termin z ekipą przestawiałem trzy razy (mam nadzieję, ze już ostatni) Aczkolwiek byli bardzo wyrozumiali, tak jakby już znali temat z autopsji :)

@Kubaf, wiem tylko, że przeniesienie aktu własności miało sie odbyć max do końca kwietnia. Pierwszy termin jaki dostałem to luty, był to termin słowny, od Pana B. (mowa oczywiście o przekazaniu kluczy). Drugi od kier. budowy, że kluczę będą wydawane zaraz po świętach wielkanocnych, no a teraz to już sam wiesz.

Nie spinam sie, czekam cierpliwie, nie szukam zwady, więc jak coś, to nie krzyczcie ;)

pozdrawiam
krzysbylozajete
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 20
Na forum od: 10 paź 2016, 19:29

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości