[al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [al. Powstańców W-wy] Osiedle "Nasz Gaj"

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: michael149 » 22 sty 2015, 8:25

Dzień dobry wszystkim , jeśli tam będzie Kaufland to porażka , większego dziadostwa nie widziałem nigdy w PSSach jest o niebo lepiej i przynajmniej nie śmierdzi tak , w Bielsku byłem tylko raz w tej sieci i powiedziałem że nigdy więcej tam nie wejdę syf syf wolę z dwóch złych Biedrę .
michael149
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 45
Na forum od: 18 lip 2014, 22:11

Re: [al. Powstańców W-wy] Osiedle "Nasz Gaj"

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Matius » 22 sty 2015, 15:51

Pit pisze:
Matius pisze:
misiuz13 pisze:Takie małe info. Obok tego osiedla ma też być market spożywczy i będzie to na 90% Kaufland, potwierdzę to w lutym.


Dobra wiadomość. Tej sieci brakowało w Rzeszowie. Oby architektura tego hipermarketu była na wysokim poziomie ;)


Po pierwsze Witam wszystkich użytkowników forum ;)

Po drugie, czytam forum regularnie codziennie ale jak zobaczyłem wyżej wymienioną wypowiedź to nie wytrzymałem. Jak Ty człowieku możesz się cieszyć z tego, że zagraniczne sieci zalewają nasz kraj w czasie jak lokalni przedsiębiorcy bankrutują! Typowa mentalność Polaka! Później narzekajmy że gospodarka naszego kraju jest na słabym poziomie! W każdym możliwym miejscu otwiera się "przeklęta" biedronka, w której nigdy nie zrobie zakupów. Zastanówmy sie jaka przyszłość czeka nasz kraj jeśli będziemy myśleli tak jak Pan. I przepraszam że się uniosłem...


Z tym swoim butthurtem to wyjedź na wieś i tam szerz te swoje "mądrości"... Tam byś był wśród swoich i byś się czuł jak pączek w maśle. Przeklęte to jest jak już twoje myślenie typu: "wszystko, co zagraniczne i zachodnie to zło wcielone". Ja w przeciwieństwie do twojego rozumowania typowego wieśniaka lubię różnorodność i co za tym idzie możliwość wyboru do jakiego sklepu której sieci mam pójść i zrobić zakupy. Ty jednak widzę, że wolałbyś aby było tak jak za komuny: gospodarka centralnie sterowana, zero wyboru, zero różnorodności, brak towaru na półkach - normalnie raj na ziemi :lol:
Z takim myśleniem to pakuj manatki i najlepiej wyprowadź się do Korei Północnej.
Ostatnio zmieniony 22 sty 2015, 16:00 przez Matius, łącznie zmieniany 3 razy
Matius
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 142
Na forum od: 15 lip 2014, 17:48

Re: [al. Powstańców W-wy] Osiedle "Nasz Gaj"

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: rafik » 22 sty 2015, 15:52

Czyli szykuje nam się kolejny moloch handlowy.Obok Leclerc Tesco itd.A miałem nadzieję że ten boom na budowanie baraków w Rzeszowie się już skończył.Co do architektury to nie wiem czego niektórzy oczekują wystarczy wyszukać w necie ich markety w innych miastach.
rafik
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 1063
Na forum od: 04 sie 2014, 14:32

Re: [al. Powstańców W-wy] Osiedle "Nasz Gaj"

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: swiety » 22 sty 2015, 17:21

Za dużo tych baraków w jednym miejscu. Później będzie płacz, że korki. Miasto nie powinno wydać zgody na budowę kolejnego wielkopowierzchniowego sklepu. Tereny na północy miasta to jedyne miejsce na takie inwestycje.

Druga sprawa, ciekawe co z resztą terenu - chyba cały teren należy do tego dewelopera (aż do Sikorskiego?)
swiety
Moderator
Moderator
 
Posty: 2941
Na forum od: 22 cze 2014, 19:11
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [al. Powstańców W-wy] Osiedle "Nasz Gaj"

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: dante » 22 sty 2015, 17:29

rafik pisze:Czyli szykuje nam się kolejny moloch handlowy.Obok Leclerc Tesco itd.A miałem nadzieję że ten boom na budowanie baraków w Rzeszowie się już skończył.Co do architektury to nie wiem czego niektórzy oczekują wystarczy wyszukać w necie ich markety w innych miastach.

A tam moloch od razu.. :lol: . bedzie kompaktowy hipermarket 3-4 tys m2... dla obrazu połowa obecnej Castoramy...z parkingiem na 100-150 aut
boom na markety nieskończył sie... w kolejce czekają OBI, Decathlon, Ikea, Agata Meble i Selgros... :D
dante
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 63
Na forum od: 06 lis 2014, 21:17

Re: [al. Powstańców W-wy] Osiedle "Nasz Gaj"

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: rafik » 22 sty 2015, 22:47

swiety pisze:Za dużo tych baraków w jednym miejscu. Później będzie płacz, że korki. Miasto nie powinno wydać zgody na budowę kolejnego wielkopowierzchniowego sklepu. Tereny na północy miasta to jedyne miejsce na takie inwestycje.

Druga sprawa, ciekawe co z resztą terenu - chyba cały teren należy do tego dewelopera (aż do Sikorskiego?)


Dokładnie tak.Postawienie tu marketu po prostu zepsuje cały teren.Zielona oaza tylko z nazwy...
rafik
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 1063
Na forum od: 04 sie 2014, 14:32

Re: [al. Powstańców W-wy] Osiedle "Nasz Gaj"

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 22 sty 2015, 23:14

Nawet nie ma 500 metrów do Parku Papieskiego. Może wystarczy tej zieleni w mieście? Zwłaszcza że działki za drogie żeby rosła tylko trawa w mieście
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8535
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [al. Powstańców W-wy] Osiedle "Nasz Gaj"

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: rafik » 22 sty 2015, 23:31

Nikt nie karze budować tam parku ale jak deweloper reklamuje coś jako Gaj a wizualizacje to ładne budyneczki w otoczeniu zielonych drzew to chyba stawianie baraku z hektarem asfaltu lub baumy jest nie w porządku.Chyba nikt by tego nie chciał mieć pod domem.
rafik
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 1063
Na forum od: 04 sie 2014, 14:32

Re: [al. Powstańców W-wy] Osiedle "Nasz Gaj"

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: peter » 22 sty 2015, 23:58

Inwestor od poczatku jakos nie ukrywal ze powstanie market wielkopowierzchniowy wiec kazdy nabywca mieszkania raczej sie z tym liczy. A park kolejny po co w tej okolicy? W papieskim ze malo miejsca...
peter
Maniak
Maniak
 
Posty: 1295
Na forum od: 04 paź 2014, 18:21

Re: [al. Powstańców W-wy] Osiedle "Nasz Gaj"

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: swiety » 23 sty 2015, 0:15

Jak dla mnie powinni cały teren zabudować budynkami mieszkalnymi, a przy samej ulicy Powst. Warszawy albo budynki usługowe/biurowe albo mieszkaniówka z usługami na parterze. Skończy się na tym jak to w Rzeszowie bywa, linia zabudowy z du..y, haktar parkingu, dopiero póżniej jakaś zabudowa (blaszak) a dopiero dalej, gdzieś schowane bloki.
Niestety tak nie stworzymy miasta, a jedynie jakieś przedmieścia.
swiety
Moderator
Moderator
 
Posty: 2941
Na forum od: 22 cze 2014, 19:11
Lokalizacja: Rzeszów

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości