[al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: tyka » 18 lip 2017, 21:25

Dobry wieczór.
Czy zauważyliście, że w korytarzach prowadzących do mieszkań (II etap) brakuje wywietrzników/kratek wentylacyjnych?
W części korytarza, gdzie znajdują się windy zauważyłem 2 punkty wentylacyjne. Niestety ich brak, tuż za szczelnymi drzwiami prowadzącymi do mieszkań, powoduje że panuje tam duszna i nieprzyjemna "atmosfera". Nie ma w ogóle przewiewu, bo powietrze jest uwięzione szczelnymi drzwiami prowadzącymi do sekcji wind i do mieszkań. Odnoszę wrażenie, że wykonawca nie widzi tutaj problemu. :?:

Czy któryś z mieszkańców III etapu mógłby się podzielić informacją jak tam, w III etapie, rozwiązano (o ile rozwiązano) tę kwestię wentylacji?
tyka
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 22
Na forum od: 29 cze 2017, 23:58

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: sewkol » 18 lip 2017, 22:37

tyka pisze:Dobry wieczór.
Czy zauważyliście, że w korytarzach prowadzących do mieszkań (II etap) brakuje wywietrzników/kratek wentylacyjnych?

Też to zauważyłem. Zgłaszałem telefonicznie do NG - mieli sprawdzić i dać znać (moim zdaniem to błąd na etapie projektu...). Jak do tej pory nie ma odzewu.
Nasz deweloper lubi jak się zgłasza do nich bezpośrednio, więc pisz maila.

SK
sewkol
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 37
Na forum od: 22 lut 2016, 19:47

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: giver » 19 lip 2017, 7:48

icetruck pisze:w którym garażu byłeś? wilgotną podłogę obserwowałem przed zamknięciem w garażach pod C/D oraz H/E, parking G/F zawsze był w dużo lepszej "formie"


Budynek C.
giver
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 102
Na forum od: 10 paź 2015, 12:41

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: etka2 » 19 lip 2017, 8:49

Dziwi mnie ,ze pracownicy budowy zapewniają,że murki tarasów i garaży będą obłożone na D kamieniem elewacyjnym,podczas gdy II etap nie bedzie obłożony.W II etapie w bloku G zaczęto zacierac,wygładzac murki i jak do tej pory tylko od zewnątrz.
etka2
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 34
Na forum od: 20 mar 2016, 15:59

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: KWK » 19 lip 2017, 12:19

etka2 pisze:Dziwi mnie ,ze pracownicy budowy zapewniają,że murki tarasów i garaży będą obłożone na D kamieniem elewacyjnym,podczas gdy II etap nie bedzie obłożony.W II etapie w bloku G zaczęto zacierac,wygładzac murki i jak do tej pory tylko od zewnątrz.


Takie zapewnienia że murki schodów i garaży będą obłożone kamieniem też dawały panie przy sprzedaży mieszkań. Dziś już tego nie obiecują, a wręcz ponoć jet stwierdzenie, że nie będzie "kamienia". Cóż, aby sprzedać a potem szara rzeczywistość.
KWK
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 21
Na forum od: 17 lut 2016, 8:22

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: piter » 19 lip 2017, 18:26

witam. też zauważyłem,że na korytarzach II etapu,wychodząc z windy,za drzwiami prowadzącymi bezpośrednio do mieszkań brakuje wentylacji. Już teraz jest tam ciepło i duszno, pomyśleć tylko co będzie w sezonie grzewczym, kiedy dodatkowo ta część korytarza będzie ogrzewana rurami z szaf. Może deweloper i wykonawca coś pomyślą jak technicznie rozwiązać tą sprawę ?
piter
Świeżak
 
Posty: 5
Na forum od: 11 lip 2017, 9:28

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: OloB » 19 lip 2017, 21:40

W przypadku logoterm sezon grzewczy trwa 365 dni w roku. Potrzebna jest przecież ciepła woda.
OloB
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 344
Na forum od: 01 wrz 2015, 11:12

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Jot » 19 lip 2017, 22:27

Uprzedzam przed zwiedzaniem parkingu podziemnego.
Drzwi wejściowe są otwarte. Problem zaczyna się kiedy chce się już wyjść z parkingu - drzwi się zatrzaskują, a klamki od środka są poodkręcane.
:lol:
Jot
Świeżak
 
Posty: 1
Na forum od: 19 lip 2017, 21:57

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Toya » 20 lip 2017, 13:44

To taka pułapka na zbyt natrętnych i ciekawskich lokatorów :lol:
Toya
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 269
Na forum od: 07 maja 2017, 4:54

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: giver » 21 lip 2017, 18:08

Skutki burzy na osiedlu. Wiem, duża ilość wody w krótkim okresie czasu, miasto wygląda gorzej, ale mimo wszystko chyba tak nie powinno być.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Bonus, dziś widziałem na osiedlu w garażach ponownie Inspektora Nadzoru Budowlanego.
giver
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 102
Na forum od: 10 paź 2015, 12:41

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości