[al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: kira » 05 lut 2017, 21:13

Witam wszystkich również Dewelopera.
Chciałem się dowiedzieć czy ktoś dostał jakąś wiadomość od dewelopera na temat odbiorów, bo z tego co czytaliśmy wszyscy na forum a dokładniej 19 stycznia (czyli ponad dwa tygodnie temu) nasz wychwalany przez wielu za doskonałą komunikatywność deweloper napisał
Od 6 lutego startujemy z odbiorami technicznymi. Czekam jeszcze na informację od Wykonawcy co do wytycznych dot. zwłaszcza bud. C i H (tutaj jest jeden Wykonawca na te dwa bloki), aby odpowiednio to zorganizować. Wstępnie odbiory odbywałyby się od poniedziałku do piątku w godz. 8-15.30 ok. 1,5 h czasu zarezerwowane dla każdego Lokatora.

W przyszłym tygodniu będziemy do Państwa dzwonić i ustalać szczegóły z każdym indywidualnie :)"


I już nie chodzi mi o to że te odbiory się nie zaczną pewnie jutro. A chodzi mi o ten telefon który deweloper miał do nas wykonać.
Tym bardziej że również dzwoniłem jeszcze przed tym wpisem od deweleopera i Pani w biurze również mnie poinformowała że będzie dzwonić tydzien przed rzeczonym terminem.

Jeśli to nie jest niesłowność, to ja już niewiem jak to nazwać.

I nie mówcie mi że jak coś, to mam sobie sam dzwonić do dewelopera, bo tym razem obiecali że to oni będą dzwonić i wkurza mnie to że mnie tak traktuje.

Niewiem jak Wy ale organizowanie fachowców na płytki, meble w kuchni, sprzęty itp. nie jest takie proste jeśli się ma tak mało informacji. Robi się to pomału irytujące, ponieważ dobrzy fachowcy potrzebują konkretnych terminów. A w naszym przypadku nawet nie wiemy na który konkretnie miesiąc ich zmówić!

Od dewelopera oczekuje wkońcu konretnych terminów. Czas leci na naszą niekorzyść.
kira
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 13
Na forum od: 06 sty 2016, 17:06

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 05 lut 2017, 21:34

kira pisze:...
Jeśli to nie jest niesłowność, to ja już nie wiem jak to nazwać.


Może?
... zima, mróz, trudne warunki pogodowe?

Przy tylu oddawanych mieszkaniach temperatura może pomieszać szyki. A jeszcze zapowiadają od środy ponad tydzień mrozów z nad Rosji. Czasem mimo dobrych chęci pogoda pokazuje kto tu rządzi i nic nie poradzisz.
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8562
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: kira » 05 lut 2017, 21:48

Przeczytaj dokładnie co napisałem. Mi chodzi o telefon.
Chcesz powiedzieć że nie można zadzwonić bo jest mróz?
kira
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 13
Na forum od: 06 sty 2016, 17:06

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: vicomte » 06 lut 2017, 0:29

Kira, skoro juz tak dyscyplinujesz kolege pisula, to moze sam przeczytaj dokladnie to, co napisales. Skoro "pani w biurze powiedziala, ze zadzwoni na tydzien przed rzeczonym terminem", to zrobi to na tydzien przed terminem odbioru przez Ciebie mieszkania.
vicomte
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 487
Na forum od: 23 lis 2015, 9:14

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: emi » 06 lut 2017, 0:36

to teraz takie pytanie za sto punktow czy do kogos zadzwoniła ?
emi
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 179
Na forum od: 02 mar 2016, 4:01

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Nasz Gaj » 06 lut 2017, 11:02

Tak. Zadzwoniła...
Część z Państwa dziś rozpoczęła obiory techniczne. Nie jest możliwym, aby każdego z Państwa umówić na jeden termin.

Odbiory będą odbywały się w określonych terminach. Każdy ma "swój czas" i zadzwonimy do każdego z Państwa, aby go indywidualnie ustalić jak przyjdzie Państwa pora. Wiem, że każdy chciałby być pierwszy, ale niestety tak się nie da ;)

Przyjęliśmy wg nas najbardziej odpowiednią zasadę ustalania terminów odbiorów mieszkań, a datę ustalimy z każdym z Państwa telefonicznie, nie na forum.

Także to tyle, celem podsumowania indywidualnego ustalania terminu odbiorów ;)
Kira - Ciebie prosimy o cierpliwość. Jeżeli natomiast niecierpliwisz się bardziej, zadzwoń sam i dopytaj. Z pewnością jest jakiś powód tego, że do Ciebie jeszcze nie zadzwoniliśmy.

Pozdrawiamy
Nasz Gaj
Deweloper
Deweloper
 
Posty: 78
Na forum od: 18 mar 2015, 13:04

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: vicomte » 09 lut 2017, 17:32

Sasiedzi z bloku C ( no i przy okazji D, z ktorym C stworzy mini-wspolnote z tym samym wjazdem garazowym) - wkrotce zobacza swoja brame do podziemnych miejsc parkingowych,

Obrazek

Dzisiaj wypatrzylem oferte srzedazy 3 arow gruntu, jakby ktos chcial dokupic do swojego przyszlego mieszkania, sluze namiarami na oferenta ;)

Obrazek
vicomte
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 487
Na forum od: 23 lis 2015, 9:14

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 11 lut 2017, 17:43

Postęp prac przy nowym wjeździe na osiedle i sklep Agaty:


Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8562
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: OloB » 12 lut 2017, 20:09

W garażu widzę wyfrezowaną rynnę w posadzce. Ciekawe czy idzie przez całą długość garażu? W projekcie jest chyba tylko w części na wprost bramy.
OloB
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 344
Na forum od: 01 wrz 2015, 11:12

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: emi » 13 lut 2017, 9:30

tylko w poczatkowej czesci tak jak w pierwszym etapie
emi
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 179
Na forum od: 02 mar 2016, 4:01

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości