[al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: etka2 » 21 maja 2017, 13:32

Same budynki tak,są ładne.Ale beton ma różne kolory,zacieki żółtawe,bywa uszczerbany,łatany co widac niestety.Wiem ze modne surowe wykańczanie mieszkan jakby w betonie i podłoga i ściany,tak kuchnie jak i łazienki...ale to jest ładny "beton".Tu sa niestety elementy jakby "czystego "betonu w ładnym kolorze,ale są tez fragmenty żółtawego betonu i niektóre takie jak z zaciekami/te juz paskudne/Donice maja inny kolor,/a donica tez jest "ścianą "tarasu/,a te L inny.Całośc nie jest przyjemna w odbiorze.
etka2
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 34
Na forum od: 20 mar 2016, 15:59

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: grizli » 21 maja 2017, 14:50

Ja też odnoszę wrażenie, że powierzchnie betonowe mają różne odcienie, fakturę, sposób łączenia, ale nie wiem, które pozostaną gołe, a które obłożone kamieniem, więc na razie wstrzymuje się z oceną.
grizli
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 150
Na forum od: 14 maja 2016, 12:48

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: etka2 » 22 maja 2017, 6:19

No właśnie nie zostaną obłożone....
etka2
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 34
Na forum od: 20 mar 2016, 15:59

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: giver » 22 maja 2017, 9:14

Rozpoczęły się nasadzenia na terenie II etapu

Obrazek
giver
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 102
Na forum od: 10 paź 2015, 12:41

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: vicomte » 22 maja 2017, 10:45

Ale bez agrowlokniny sciolkujacej, jak w pierwszym etapie. Wyrosna chwasty i afera gotowa... ;)

Obrazek
vicomte
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 487
Na forum od: 23 lis 2015, 9:14

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: darek1 » 22 maja 2017, 11:36

wyglada to coraz lepiej :)
balkony wg wizualizacji sa bardzo fajne i chyba w bardzo duzym stopniu to sie rzeczywiscie po krywa z tym stanem ktory jest aktualnie. A to że beton ma rozne odcienie to chyba nawet lepiej, nei chodzi mi o żółć i zacieki tylko o to co widac przed blokami, przynajmniej jest jakas roznorodnosc
Obrazek
darek1
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 16
Na forum od: 09 paź 2015, 14:54

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Buka » 22 maja 2017, 21:32

Zapewne przez nieuwagę grafik nie umieścił na tej wizualizacji tych czterech dysz rakietowych :)
Buka
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 83
Na forum od: 29 maja 2016, 17:43

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: paul202 » 22 maja 2017, 23:21

Buka pisze:Zapewne przez nieuwagę grafik nie umieścił na tej wizualizacji tych czterech dysz rakietowych :)


Zapewne wrecz przeciwnie. Garaż pierwszego etapu był funkcjonalny już od dawna. Dopiero garaż drugiego i trzeciego etapu zaczął puszczać kominy, jak mieszkania w komplecie się rozeszły. ;)

Co odnośnie przepisów ? Ilu osiedli nie widziałem w życiu z nie takimi parkingami, żaden tego nie miał. Nie na zielonych rekreacyjnych terenach, trawie gdzie dzieci się bawią wokół huśtawek, jeszcze na tak ograniczonej trawiastej przestrzeni. Oczywiście że dało się zrobić inaczej.

Już pominę 7 milionów :lol: ale gdzie boiska, które przy rezerwowaniu mieszkania jeszcze były (zajęły nawet część dyskusji) a teraz porosły bliżej nieokreśloną inżynierią z nasa.
paul202
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 26
Na forum od: 27 lis 2016, 15:52

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: icetruck » 23 maja 2017, 0:23

Buka pisze:Zapewne przez nieuwagę grafik nie umieścił na tej wizualizacji tych czterech dysz rakietowych :)


na tej wizualizacji zmieściłoby się nie 4 a 5 kominów :) 4 w centrum i jeszcze piąty po lewej stronie, na godzinie 20 ;)

paul202 pisze:Garaż pierwszego etapu był funkcjonalny już od dawna. Dopiero garaż drugiego i trzeciego etapu zaczął puszczać kominy, jak mieszkania w komplecie się rozeszły. ;)


ciekawy jestem na ile te kominy zostały wymuszone przez problemy z wodą w garażach - być może jest to właśnie wentylacja mająca poradzić sobie z wilgocią i stąd wielkość oraz ilość tych kominów (a jest ich razem ok 15)?
icetruck
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 403
Na forum od: 29 maja 2015, 11:33

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Doniek » 23 maja 2017, 8:00

Nie wiem co Wam te kominy przeszkadzaja, mi sie osobiście podobaja. Taki styl industrialny ;)
Doniek
Maniak
Maniak
 
Posty: 1370
Na forum od: 13 mar 2017, 23:32

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości