[al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: vicomte » 08 gru 2016, 20:30

Anna, jestes dociekliwa ;) Jakkolwiek bylo -ten must have juz dziala, bez niepokoju, prosze :)

Jak tak dalej pojdzie- pewnie do konca roku wykonawca ukonczy budowe super apartamentu na F i z krajobrazu osiedla znikna zurawie. Nie bedziemy tesknic.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
vicomte
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 487
Na forum od: 23 lis 2015, 9:14

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Oliwka » 08 gru 2016, 21:12

Wentylacja nie chodziła na samym początku. Zreszta tak wlasnie napisala Pani Ewelina (popatrz raz jeszcze na jej cytat, ktory przytoczylas Ania :) ).Teraz juz wszystko chodzi bez zastrzezen i ogólnie rzecz ujmując nie jest źle i tragedii nie ma ;)
Ale wiem, że deweloper chce wyeliminować problem do minimum a my mamy mu pomóc w ustaleniu skali problemu, żeby odpowiednio dobrał swoje działania. Zatem zamiast narzekać drodzy sąsiedzi na forum zacznijcie rozmawiać z deweloperem a będzie nam wszystkim lepiej! :)
Pozdrawiam
Oliwka
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 14
Na forum od: 13 sty 2016, 5:31

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: krzysbylozajete » 08 gru 2016, 21:23

A ja mam takie pytanie (może ktoś już sie orientował) - można już jakoś w miarę normalnie, bez "znajomości" wejść do swojego mieszkania w II-gim etapie i zobaczyć jak to wygląda? Może jakieś dni otwarte albo coś by sie dało zorganizować. Chętnie bym zobaczyć te 4 ściany, w których będę mieszkał (mam nadzieję) do końca swojego żywota :D
krzysbylozajete
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 20
Na forum od: 10 paź 2016, 19:29

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Staszek Anioł » 08 gru 2016, 22:03

krzysbylozajete pisze:A ja mam takie pytanie (może ktoś już sie orientował) - można już jakoś w miarę normalnie, bez "znajomości" wejść do swojego mieszkania w II-gim etapie i zobaczyć jak to wygląda? Może jakieś dni otwarte albo coś by sie dało zorganizować. Chętnie bym zobaczyć te 4 ściany, w których będę mieszkał (mam nadzieję) do końca swojego żywota :D

Mnie udało sie wejść na budowę II etapu i miałem to szczęście obejrzeć moje mieszkanko , może nie powinienem otwarcie o tym mówić tu na naszym forum ale może nie dostanie mi się za to, jedyne co zauważyłem to że płytki na balkonie były już rozkuwane i na nowo fugowane ale nie chce się wypowiadać bo zaraz pewnie nasz nadworny relacjonujący budowę Vicomte :) uzna mnie za totalnego dyletanta więc przemilczę ten temat poza tym wygląda to całkiem dobrze jak dla mnie przyszłego lokatora a tak poważnie myśle że na dni otwarte nie mamy co liczyć :/ więc trzeba byc sprytnym i próbować szczęscia do czego oczywiscie nie nakałniam pozdrawiam wszystkich przyszłych sąsiadow
Staszek Anioł
Świeżak
 
Posty: 8
Na forum od: 29 lis 2016, 23:40

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: vicomte » 08 gru 2016, 22:12

Oliwka, pozdrawiam serdecznie, ciesze sie, ze tak myslacych jest wiecej :o Gdzie kolezanka byla wczesniej????? :)

Staszek Aniol - to ja jestem dyletantem. Ale na pewno nie nadwornym :) Musze Cie ostrzec- teraz nie opedzisz sie od pytan :)

Krzysbylozajete, na tym etapie budowy otoczenia blokow, byloby ryzyko ofiar w ludziach pewnie, gdybysmy tam wtargneli w jakas niedziele, nawet przy smialym zalozeniu, ze nikt nie mialby przy sobie piersiowek z Jagermeisterem ( Cashew wybacz :) ).

Choc pewnie, gdyby deweloper wykanczal jakies pokazowe mieszkanie pod klucz, cisnalbym go na zorganizowanie Dni Otwartych II etapu ;)

Staszek Aniol, mialem sie Ciebie jeszcze o cos spytac,,, aha!!!!,,, po jakiego skuwali Ci plytki z balkonu???? :)
vicomte
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 487
Na forum od: 23 lis 2015, 9:14

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Staszek Anioł » 08 gru 2016, 22:42

vicomte pisze:Oliwka, pozdrawiam serdecznie, ciesze sie, ze tak myslacych jest wiecej :o Gdzie kolezanka byla wczesniej????? :)

Staszek Aniol - to ja jestem dyletantem. Ale na pewno nie nadwornym :) Musze Cie ostrzec- teraz nie opedzisz sie od pytan :)

Krzysbylozajete, na tym etapie budowy otoczenia blokow, byloby ryzyko ofiar w ludziach pewnie, gdybysmy tam wtargneli w jakas niedziele, nawet przy smialym zalozeniu, ze nikt nie mialby przy sobie piersiowek z Jagermeisterem ( Cashew wybacz :) ).

Choc pewnie, gdyby deweloper wykanczal jakies pokazowe mieszkanie pod klucz, cisnalbym go na zorganizowanie Dni Otwartych II etapu ;)

Staszek Aniol, mialem sie Ciebie jeszcze o cos spytac,,, aha!!!!,,, po jakiego skuwali Ci plytki z balkonu???? :)

Nie mam pojęcia ale nawet na takiego eksperta jak ja czytaj "laika" widac żę były wykute ,raptem pare płytek na podłodze loggi i zafugowane na nowo czemu to miało służy nie wiem byc może coś na nie spadło i popękały who knows.. mm nadzijż że nie naruszy to konstrukcji naszego bloku he
Staszek Anioł
Świeżak
 
Posty: 8
Na forum od: 29 lis 2016, 23:40

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Oliwka » 08 gru 2016, 22:45

Mieszkanie wykanczalam kolego vicomte i czasu na forum mi zbraklo :D

O co chodzi z tym 18.12. ? Kto to organizuje, który blok o co biega? Możecie napisać coś więcej?
Dzięki.
Oliwka
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 14
Na forum od: 13 sty 2016, 5:31

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: rzeszowianinnn » 10 gru 2016, 11:17

A czego nie można wejść do swoich mieszkań ? W ustawie deweloperskiej przecież piszę, że każdy ma takie prawo w trakcie budowy. Dni otwarte to będą jakiegoś grilla i lampke szampana dla wszystkich dawać ?
rzeszowianinnn
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 23
Na forum od: 24 paź 2016, 12:49

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: vicomte » 10 gru 2016, 15:41

Jesli mowiac "ustawa deweloperska" masz na mysli te z wrzesnia 2011, to nie jestem pewien, czy ona reguluje takie kwestie. Art 21 w punkcie 5 mowi, ze mozesz zazadac zaznajomienia sie z projektem architektoniczno-budowlanym na przyklad.

Aczkolwiek racje masz w kwestii takiej, ze polskie prawo nie zabrania obejrzenia mieszkania w trakcie budowy po spelnieniu 2 warunkow: zapewnienia odpowiednich środków ochrony indywidualnej i zgody kierownika budowy. Bardziej chodzi tu o BHP.

A w ewentualne Dni Otwarte deweloperzy organizuja bardziej by zaprezentowac mieszkania potencjalnym nabywcom ( co prawda w wypadku NG to juz bardziej nabywcom mieszkan DP w przyszlosci ), a mniej po to, by zorganizowac piknik czy festyn rodzinny.
vicomte
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 487
Na forum od: 23 lis 2015, 9:14

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: rzeszowianinnn » 10 gru 2016, 17:25

vicomte pisze:Jesli mowiac "ustawa deweloperska" masz na mysli te z wrzesnia 2011, to nie jestem pewien, czy ona reguluje takie kwestie. Art 21 w punkcie 5 mowi, ze mozesz zazadac zaznajomienia sie z projektem architektoniczno-budowlanym na przyklad.

Aczkolwiek racje masz w kwestii takiej, ze polskie prawo nie zabrania obejrzenia mieszkania w trakcie budowy po spelnieniu 2 warunkow: zapewnienia odpowiednich środków ochrony indywidualnej i zgody kierownika budowy. Bardziej chodzi tu o BHP.

A w ewentualne Dni Otwarte deweloperzy organizuja bardziej by zaprezentowac mieszkania potencjalnym nabywcom ( co prawda w wypadku NG to juz bardziej nabywcom mieszkan DP w przyszlosci ), a mniej po to, by zorganizowac piknik czy festyn rodzinny.


Tak każdy ma takie prawo do obejrzenia. Szkoda, że dni otwarte nie są z grillem i szampanem.
rzeszowianinnn
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 23
Na forum od: 24 paź 2016, 12:49

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości