[al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: ireeek » 25 lut 2017, 13:09

Aa
Ostatnio zmieniony 23 lip 2018, 20:42 przez ireeek, łącznie zmieniany 1 raz
ireeek
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 44
Na forum od: 20 lis 2015, 18:44

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: emi » 25 lut 2017, 14:49

zgafzam sie z ireeek ciezko usunac te plamy
emi
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 179
Na forum od: 02 mar 2016, 4:01

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: krzysbylozajete » 25 lut 2017, 15:09

Dzieki ireeek i Vicomte. Zadzwonie jutro do kierownika budowy i przekaże mu te informację. Mam nadzieję, że cos to da i nie skonczy sie tylko na zwykłym "zatarciu" tych plam. Jak sie przyglądnąłem im z bliska, to byly mocno zaschnięte. Jest możliwość, że po usunięciu pojawią się jeszcze raz ? Sorry, że wałkuje ten temat, ale jest to dla mnie istotne,bo nie chce czegoś robić dwa razy, a co za tym idzie, pakować sie w koszty. A jak już wspominałem- nie znam się na budowlance :/
krzysbylozajete
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 20
Na forum od: 10 paź 2016, 19:29

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: vicomte » 25 lut 2017, 16:13

Ireeek, Mistrzu Wiedzacy Lepiej, po raz kolejny Ci napisze - wymadrzac sie i krytykowac sprzed komputera moze kazdy, bo to najlatwiejsze.
vicomte
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 487
Na forum od: 23 lis 2015, 9:14

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Buka » 25 lut 2017, 16:15

Spokojnie, mamy dwóch zwalczających się ekspertów, więc zawsze dostaniesz poradę ;)
Buka
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 83
Na forum od: 29 maja 2016, 17:43

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: krzysbylozajete » 25 lut 2017, 16:19

Ehh...a ja tylko chcialem Was zapytać o poradę i co powinienem z tym fantem dalej zrobić
krzysbylozajete
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 20
Na forum od: 10 paź 2016, 19:29

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: loisen » 25 lut 2017, 18:33

krzysbylozajete pisze:Witam.
Zmienie troche temat dyskusji, bo kłótnie czy NG jest fajny i nie ma usterek, bądź też NG jest beee bo ma usterki mi sie, już trochę przejadł ;) Mianowicie, dziś miałem odbiór techniczny. Pan kierownik budowy, fajny gość, zapisał wszystkie uwagi itp. Na budowlance sie nie znam, stąd też wziałem ze sobą Pana, który będzie mi mieszkanie wykańczał. Stwierdził, że ściany jakie zastaliśmy to kompletna porażka, nie nadają sie do malowania, więc cale mieszkanie idzie do poprawki. Kierownik sie z tym zgodził. Ale bardziej martwił mnie jeden problem, mianowicie jakieś dziwne żółto-pomaranczowe zacieki. Wygladało to jakby ktos rozlał na scianie sok pomarańczowy. Sytuacja powtarzała sie prawie w każdym pomieszczeniu. Dziwne, bo kierownik sam nie wiedział co to jest (bądź nie chciał powiedzieć). W salonie widoczna była wilgoć, ale nie ma sie co dziwić, blok jest jeszcze "mokry". Reszta to jakieś małe niedociągnięcia, nie było ich dużo. Miał ktoś z Was podobną sytuację? Chodzi mi głównie o te dziwne plamy.

Pozdrawiam przyszłych sąsiadów


Witam
Ja w pierwszym etapie też mam te żółte kropki. Nie były one zauważalne przy odbiorze niestety (może z faktu że był to dość nasłoneczniony dzień a plamki są głownie na suficie).
Niestety cięzko je było zamalować - 3 warstwy farby anty-reflex nie wszędzie wystarczyły :(
Szczerze powiedziawszy to też się zastanawiam co to może być, szczegolnie że po tynkach wykonanych przez ekipę budowlaną, ściany były szpachlowane. Mieszkanie też bylo osuszane i wietrzone przez 2 miesiące po szpachlowaniu.
loisen
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 30
Na forum od: 16 sty 2016, 10:26

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: grizli » 27 lut 2017, 19:47

Kilka zdjęć z dzisiaj.

Wnętrza bloku C:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Blok D:

Obrazek

Blok E i F:

Obrazek

Blok H:

Obrazek
grizli
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 150
Na forum od: 14 maja 2016, 12:48

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: vicomte » 27 lut 2017, 22:45

Grizli, odbierales mieszkanie? Dawaj jakies info, wrazenia, opinie, przezycia :)
vicomte
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 487
Na forum od: 23 lis 2015, 9:14

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: grizli » 27 lut 2017, 23:08

Vicomte, ja mam mieszkanie w budynku z III etapu, więc niestety muszę jeszcze poczekać. Do budynku C wszedłem z ciekawości sprawdzić jak wygląda wykończenie klatki. Wg mnie wszystko jest bardzo OK i niczego niepokojącego nie zauważyłem, ale też nie znam się na budowlance i nie zaglądałem w każdą dziurę. :)
grizli
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 150
Na forum od: 14 maja 2016, 12:48

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości