[al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Toya » 26 cze 2017, 11:38

cozagosciu pisze:pierwszy raz to widze, bardzo ladne osiedle ladne budynki nie widzialem jeszcze takich tarasów. najlepiej zalapac sie i miec od razu z miejscem psotojowym, jak sie nie uda to trudno

No dobrze, ale co to jest? ... i dlaczego zostało wklejone w tym miejscu? Przecież to nie Nasz Gaj!
Toya
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 269
Na forum od: 07 maja 2017, 4:54

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: emi » 26 cze 2017, 17:00

Obrazek na dole to pierwsza wizualizacja naszego gaju ale co to jest na gorze to tez nie wiem
emi
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 179
Na forum od: 02 mar 2016, 4:01

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: grizli » 26 cze 2017, 17:44

darek1 pisze:a na przyklad po 5 latach przechodzi to na nas

Jeśli ktoś kupił mieszkanie z X miejscami parkingowymi, to nawet po 25 latach będzie miał mieszkanie z X miejscami parkingowymi. Jeśli będzie chciał to mieszkanie sprzedać, to tylko w pakiecie z X miejscami parkingowymi. Tak jak pisał kolega Vicomte, może istnieją konstrukcje prawne, które pozwalają obejść ten problem, ale zawsze będzie to obejście, a nie realna sprzedaż potwierdzona wpisem do księgi wieczystej.
grizli
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 150
Na forum od: 14 maja 2016, 12:48

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: emi » 27 cze 2017, 8:03

To juz przestalo byc smieszne kolejny raz budzi nas huk z tych ogromnych kominow. Mysle ze kolejny raz developer zrobil nas w balona i one nie sluza tylko do oddymiania i nie sa to juz testy bo ile mozna testowac?! Huk jest nie do wytrzymania! Rozumie ze garaze sa mokre i trzeba je jakos wysuszyc ale czy mozna to robic troche pozniej niz o 7.30 !
emi
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 179
Na forum od: 02 mar 2016, 4:01

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Nasz Gaj » 27 cze 2017, 9:10

emi bardzo nam przykro z uwagi na tę niedogodność, ale dziś mamy odbiór przez nadzór na jednym z budynków z 2 etapu i niestety dla obecnych mieszkańców testy nadal trwają.
Taka sytuacja może mieć jeszcze miejsce maksymalnie 2 dni (ale niekoniecznie pod rząd).

Instalacja służy do oddymiana garaży i na co dzień nie będzie chodzić!

Pozdrawiamy
Nasz Gaj
Deweloper
Deweloper
 
Posty: 78
Na forum od: 18 mar 2015, 13:04

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: emi » 27 cze 2017, 10:15

Na przyszlosc w imieniu mieszkancow bardzo prosimy informowac o takich niedogodnosciach zostana unikniete wszelkie spiecia
emi
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 179
Na forum od: 02 mar 2016, 4:01

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: major » 27 cze 2017, 10:21

jak do oddymiania to póxniej bedą używane tylko w razie pożaru pewnie a nie na co dzień do osuszania garażu także nie ma o co robić hałasu skoro jeszcze trwają odbiory budowlane.
major
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 12
Na forum od: 19 cze 2017, 10:42

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: emi » 27 cze 2017, 16:58

Major jak wyzej napisalam ze prosimy o informowanie o takich rzeczach bo juz od miesiaca testuja i testuja i uwierz mi ze nie jest przyjemne jak ci to wyje o 7 rano! A wystarczy zwykla info np na forum
emi
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 179
Na forum od: 02 mar 2016, 4:01

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: sewkol » 28 cze 2017, 9:34

Nie wierzę w testy - po prosu mają wilgoć (w sumie to mało powiedziane - bardziej wodę) w garażach, komórkach i próbują na wszystkie możliwe sposoby złagodzić. Zdjęcie z wczoraj - komórka była zamknięta, więc nikt tam nie "zmywał". Jak kilkanaście dni temu zamykałem, to była tylko wilgoć, więc woda wychodzi, a raczej pogoda była sprzyjająca...
2017.06.27 Komórka.jpg
2017.06.27 Komórka.jpg (145.81 KiB) Przeglądany 3230 razy

Przy okazji pytanie do sąsiadów z budynku C (44), chociaż pewenie na pozostałych budynkach II etapu wygląda to tak samo. Czy ktoś z Was orientuje się nt. przepychanek pomiędzy NG i Metalowcem? Podobno nowym zarządcą ma być SETBAU (pierwszy raz słyszę) - ktoś coś słyszał o nich?
2017.06.27 Ogłoszenie Metalowiec.jpg
2017.06.27 Ogłoszenie Metalowiec.jpg (111.33 KiB) Przeglądany 3230 razy
sewkol
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 37
Na forum od: 22 lut 2016, 19:47

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: vicomte » 28 cze 2017, 10:36

Ale kolega zostawil otwarta komorke? Maja byc wysuszane. Ogloszenie Metalowca jest juz nieaktualne, za to na bloku 40 pojawilo sie ogloszenie samych lokatorow. Gratuluje inicjatywy, sasiedzi- tacy ludzie zmieniaja oblicze tego kraju ;-)

Setbau to firma zarzadzajaca nieruchomosciami, dosc znana w miescie, bo ma tego troche. Akurat mnie zdarzylo sie mieszkac zarowno "pod" Metalowcem, jak i "pod" Setbauem. Jezeli to prawda z tym wyborem Zarzadcy- to moze oferta Setbaua musiala przejsc jakas volte- na moje pytanie na etapie kupowania mieszkania o zarzadce i czy bedzie to Setbau, uslyszalem, ze jest drogi ;-)

Coz- jesli to sie potwierdzi, bedziemy mieli te przewage, ze bedziemy mogli porownac zarowno ceny, jak i jakosc uslug z blokami z I etapu. Mnie pod obu zarzadzajacymi mieszkalo sie dobrze. Ceny trudno mi porownac, bowiem pod Metalowcem mialem spoldzielcze prawo wlasnosciowe, zas Setbau place za zarzadzanie mieszkaniem tzw. bezczynszowym. Choc ostatnio poczestowali mnie ponad 10% podwyzka. Czy to ekwiwalent obecnej inflacji? No- nie wiem...

Wiadomo, jaki jest standard- jak sie dzis rzuci "dzien dobry" pani sprzatajacej, ta zawsze odpowie, czasem z zaspiewem, kojarzacym sie z szerokimi polami Ukrainy i pozostawi na klatce - zaleznie od aktualnej formy - albo zapach lawendy, zielonej herbaty lub bambusa albo starego mopa :)
vicomte
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 487
Na forum od: 23 lis 2015, 9:14

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości