[al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: vicomte » 18 lut 2017, 18:33

Fajna panorama, kolego Sindus, prosimy czesciej ;-)

Na laczniku Powstancow-Nowowiejska zaczely sie prace przy podbudowie asfaltu- stabilizowano powierzchnie i sypano kruszywo. Do otwarcia sklepu juz tylko niecale trzy tygodnie?

Obrazek
Obrazek
vicomte
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 487
Na forum od: 23 lis 2015, 9:14

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: cold_fire » 18 lut 2017, 23:46

Od pewnego czasu pojawił się u mnie w łazience problem związany z zapachami, czuję co sąsiad gotuje...wiecie czym może to być spowodowane? Wcześniej tego problemu w ogóle nie było (czuć tylko w łazience, blok 48)
cold_fire
Świeżak
 
Posty: 8
Na forum od: 14 lip 2016, 22:02

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Buka » 21 lut 2017, 15:01

Niedawno zaczęły prawidłowo działać wentylatory w pionie wentylacyjnym. To może być kwestia tego.
Buka
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 83
Na forum od: 29 maja 2016, 17:43

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Sindus » 21 lut 2017, 15:34

vicomte pisze:Fajna panorama, kolego Sindus, prosimy czesciej ;-)


OK. ;) (20.02.2017r)

Obrazek
Awatar użytkownika
Sindus
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 918
Na forum od: 02 wrz 2015, 9:24
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: emi » 22 lut 2017, 10:40

wszystko ladnie pięknie ale czy ktoś pomyslal o mieszkańcach pierwszego etapu? budowa drogi trwa już i trwa ale nikt nie myśli o uciążliwości tych zabiegów chodnik już połamany od jazdy aut ciężarowych wszędzie dziury już nie mówiąc o błocie developer zapewnial ze jak się wprowadzimy to ruch aut ciężarowych nie będzie się odbywał pod naszymi oknami a tu nie dość ze dudnienie od samego rana z budowy to jeszcze ciagly huk koparki i ciężarówek już nie mowiac o tym ze każdego dnia zastanawiamy się czy wyjedziemy z garażu czy rozkopią polowe drogi która nam zostawili i auta zostaną uwiezione w garażu na kilka tygodni przykro mi vicomnte myslalam ze będzie wkoncu jakiś plus dla developera z mojej strony niestety jest coraz więcej munusow sprzedal mieszkania i ma mieszkancow gdzies a niestety same bloki maja również dużo niedociągnięć które teraz wychodza
emi
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 179
Na forum od: 02 mar 2016, 4:01

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: vicomte » 22 lut 2017, 12:14

Emi, skoro juz mnie adresujesz - jestem tam prawie codziennie ( wkrotce zaczne machac chyba do Twoich okien :lol: ) i widze, co sie dzieje, ale zeby bylo ladnie i pieknie chwilowo musi byc brzydko i brudno, mam nadzieje, ze to zrozumiesz. Nie sadze, by ktokolwiek uziemnial Wasze samochody na "kilka tygodni", za kilka tygodni ten lacznik bedzie piekny i ukonczony w calosci zreszta. I sama bedziesz z niego korzystac :) Mysle, ze wszyscy mieszkancy ( no, moze prawie wszyscy ;) ) kupujac mieszkanie w I etapie rozmumieli, na co sie pisza i ze kilka miesiecy beda mieli za oknami krajobraz ksiezycowy, tak samo, jak my z drugiego, rozumiemy, ze taki bedziemy mieli rowniez, dopoki III etap sie nie dobuduje. Jesli chodzi o "niedociagniecia, ktore teraz wychodza", mam dla Ciebie okrutna informacje: boje sie, ze nie ma nowych mieszkan, gdzie nie wychodzilyby jakies niedociagniecia.

Wiesz przeciez, ze jestesmy w lepszej sytuacji, niz klienci deweloperow dawniej, nowa ustawa przedluza okres rekojmi z 3 do 5 lat, natomiast jesli usterka wystepuje do roku, z automatu nastepuje domniemanie, ze istniala w momencie odbioru, co nawet w teorii daje Ci prawo do odstapienia od umowy. Ale Ty, z czego mi wiadomo, nie skorzystalas z takiej propozycji, wiec - tak miedzy nami- chyba nie jest tak zle, prawda? ;)

Jeszcze jedno- znow wyjde na na rycerza NG ( "protect the king!", gdzie krola zamieniamy na NG :) ) ale zdziwilbym sie, gdyby nasz deweloper ignorowal Twoje monity czy skargi. Nie ma w tym zadnego interesu, a moglby tylko stracic. Klucza i probuja sie wymigac czasem deweloperzy, budujacy dla siebie, ale w wypadku NG, gdy bloki buduja firmy zewnetrzne, to one sa odpowierdzialne za wszelkie bledy wykonawcze i deweloper ma na pewno z nimi umowe, ze musza je na wlasny koszt usuwac, zwlaszcza, ze firma, ktora budowala Twoje mieszkanie ( czy jej podwykonawcy ), jest jeszcze wlasciwie za Twoimi oknami....
vicomte
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 487
Na forum od: 23 lis 2015, 9:14

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: emi » 22 lut 2017, 13:14

tak po pierwsze to akurat developer zapewnial ze droga bedzie skonczona nie bylo mowy o tym co sie dzieje teraz zapewniano ze ciezarowki beda jedzic inna droga a juz na pewno nic nie wspominpali ze bede musiala auto z blota wyciagac!!!! juz nie mowic ze ruch wjazdu i wyjazdu z garazu przy tylko jefnym pasie ruchu jest dosc niebezpieczny ciekawe kto odda pieniadze sasuadom ktorzy sie dzis spotkali maskami na wjezdzie do garazu. juz nie wspominajac o wilgoci ktora jest non stop obecna w garazu i jesli auto postoi dluzej niz dobe to potem ciezko hamulec zwolnic ale poczekamy do nastepbej zimy to sie sam przekonasz. a developer jawnie gra na zwloke bo byly usterki przekazywane i ustnie i pisemnie i to nie raz nie dwa ale pani ewelina caly czas utrzymuje ze nic do niej nie dotarlo
emi
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 179
Na forum od: 02 mar 2016, 4:01

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: emi » 22 lut 2017, 13:28

juz nie miwiac o tym ze mam dyzurowy tryb pracy i chcialabym sie od czasu do czasu wyspac bylam wytrzymala do grudnia bo wtedy mial byc zakonczony i oddany drugi etap ale to juz trwa ponad pol roku zreszta eielu moich znajomych kupili mieszkania i zaden developer nue dopuszcza do czegos takiego jak jest w tej chwili pod NG to jest brak szacunku dla klientow powinni byli pomyslec o tych utrudnieniach wczesniej i zaczac budowe lacznika od I etapu zreszta czemu pod blokiem b jest juz ladnie cisza i spokoj a pod blokiem a syf i brud juz nie mowiac ze pelno aut budowlancow i mieszkancy to nie wiem gdzie stawac maja jak zablokuja wjazd do garazu. Kierownik orzez miesiac wysiadal w ogromnej kaluzy i nadal twierdzi ze jest sucho wez vicomnte nie badz juz smieszny swoimi pochwalami jedyne co dobre w tym osiedlu to lokalizacja
emi
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 179
Na forum od: 02 mar 2016, 4:01

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: giver » 22 lut 2017, 13:53

Mam taki wniosek racjonalizatorski: dbajmy jednak o nasz język i starajmy się edytować posty, a nie pisać jedne pod drugim. Rozumiem emocje, ale mimo wszystko :)
giver
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 102
Na forum od: 10 paź 2015, 12:41

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: vicomte » 22 lut 2017, 14:53

Giver, doigrasz sie kiedys, zobaczysz ;)

Emi, Ciebie smiesza moje pochwaly, wyobraz sobie. ze mnie Twoja argumentacja. Skoro jedyna zaleta NG jest lokalizacja, to moze jednak warto rozwazyc sprzedaz tak nielubianego mieszkania w NG. Na pewno nie stracisz, a w odleglosci kilometra, za kilka miesiecy ulica Zaciszna i Urocza zapelni sie mieszkaniami wszelkiej masci i autoramentu innych deweloperow, w Twojej opinii na pewno znacznie, znacznie lepszymi, niz NG.

Ale jesli - po raz kolejny jednak - zdecydujesz sie zostac- to moze nie zaciagaj hamulca recznego w garazu, to co prawda nie "wyleczy" przyczyny, ale zmieni nieco skutek, prawda?

Pozdrawiam serdecznie! :)
vicomte
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 487
Na forum od: 23 lis 2015, 9:14

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości