[ul. Marcina Filipa] Marcinowe Wzgórze

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul. Marcina Filipa] Marcinowe Wzgórze

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: FreeQ » 13 paź 2016, 17:20

Prace i może na ukończeniu, ale między oddanymi budynkami będzie trwała budowa.... co do drogi to może być bardzo duży minus (niestety, bo też rozważam tą lokalizację)... i jeszcze mnie martwi system ogrzewania w tej inwestycji ..
FreeQ
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 47
Na forum od: 20 wrz 2016, 14:45

Re: [ul. Marcina Filipa] Marcinowe Wzgórze

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: nyd » 14 paź 2016, 13:54

stefek21 pisze:Zastanawia mnie jednak czy równie spokojnie będzie tam za kilka lat gdy powstanie planowana nowa droga - północno-wschodnia obwodnica Rzeszowa biegnąca tuż przed sąsiednim osiedlem "różowych bloczków" czyli jakieś 150-200m od budowanego Marcincowego Wzgórza?
Co myślicie o tej drodze? czy w tej okolicy za kilka lat będzie równie spokojnie?

Wiecie gdzie dokładnie ta droga ma przebiec? Czy chodzi o tę uliczkę (do góry?)
Czy tę trochę wcześniej, na wschód?
nyd
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 13
Na forum od: 10 wrz 2016, 10:01

Re: [ul. Marcina Filipa] Marcinowe Wzgórze

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: stefek21 » 14 paź 2016, 16:04

nyd pisze:
stefek21 pisze:Zastanawia mnie jednak czy równie spokojnie będzie tam za kilka lat gdy powstanie planowana nowa droga - północno-wschodnia obwodnica Rzeszowa biegnąca tuż przed sąsiednim osiedlem "różowych bloczków" czyli jakieś 150-200m od budowanego Marcincowego Wzgórza?
Co myślicie o tej drodze? czy w tej okolicy za kilka lat będzie równie spokojnie?

Wiecie gdzie dokładnie ta droga ma przebiec? Czy chodzi o tę uliczkę (do góry?)
Czy tę trochę wcześniej, na wschód?



Z projektu który jest opublikowany w zamieszczanym już wcześniej linku http://marcinowewzgorze.pl/osiedle/projekt-przebudowy-drogi-dojazdowej wynika ,że droga będzie bardziej na wschód czyli mniej więcej tu
https://www.google.pl/maps/place/50%C2%B002'29.4%22N+22%C2%B003'24.9%22E/@50.0415,22.054728,702m/data=!3m2!1e3!4b1!4m5!3m4!1s0x0:0x0!8m2!3d50.0415!4d22.0569167 .

Z jednej strony będzie lepszy dojazd, z drugiej na pewno nie będzie już takiej ciszy i spokoju jaki tam jest teraz.
Droga ma przeciąć prostopadle starą 4, i biec aż do słociny ale nie będzie to jakaś obwodnica dwupasmowa tylko po jednej jezdni w każdą stronę. Kiedy ma ruszyć budowa nie wiem, nie znalazłem nigdzie takich informacji. Może ktoś coś wie na ten temat?

Co do ogrzewania to pytałem znajomych którzy mają podobne systemy w swoim blokach/mieszkaniach i raczej są zadowoleni. Ceny wychodzą podobnie do tych co mają każdy piecyk gazowy w swoim mieszkaniu.
stefek21
Świeżak
 
Posty: 2
Na forum od: 12 paź 2016, 10:58

Re: [ul. Marcina Filipa] Marcinowe Wzgórze

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: nyd » 14 paź 2016, 20:08

Czyli mniej, jakieś 120m od budynku A - tak właśnie myślałem, że tam. Zastanawiam się jak w takiej sytuacji czuć się będą mieszkańcy tych domków jednorodzinnych bezpośrednio przy niej. Co do drogi, raczej powinni ją wyciszyć ekranami? (a przynajmniej żyję w takiej nadziei)

Tak właściwie, to E4 jest od tej lokacji oddalone o 210-230m, natomiast nie powiedziałbym, żeby było słychać choć trochę tamtejszy ruch uliczny (ale może ktoś mnie poprawi). Pomijając ekrany, pewnie wycisza ją też grupa domków pomiędzy.
nyd
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 13
Na forum od: 10 wrz 2016, 10:01

Re: [ul. Marcina Filipa] Marcinowe Wzgórze

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Arrival » 16 paź 2016, 18:16

Z jednej strony boicie się, ze jest pusto i na wschód pola, a z drugiej strony jak "dociągają" cywilizację to znów w drugą stronę ;).
Nie przesadzajmy, droga w mieście nie jest aż takim problemem, a wg mnie będzie to droga może o trochę większym natężeniu niż Olbrachta. Wygodna głównie dla mieszkańców Wilkowyji i może nielicznych przejezdnych.
Awatar użytkownika
Arrival
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 720
Na forum od: 16 lis 2014, 13:59
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Marcina Filipa] Marcinowe Wzgórze

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: nyd » 16 paź 2016, 21:35

Z jednej strony boicie się, ze jest pusto i na wschód pola, a z drugiej strony jak "dociągają" cywilizację to znów w drugą stronę

Tak, chyba trafiłeś w punkt ;)

To może dodam, żeby przełamać krążący defetyzm, że na czasie dopisuję się do listy rezerwacyjnej i tam najpewniej osiądę. Już od jakiegoś czasu przestałem rozważać inne lokacje, więc może przełamię złą passę "sprzedanych", a i kogoś tu zmotywuję.
nyd
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 13
Na forum od: 10 wrz 2016, 10:01

Re: [ul. Marcina Filipa] Marcinowe Wzgórze

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: FreeQ » 17 paź 2016, 22:12

no to dla równowagi ja dodam, że ostatecznie zdecydowaliśmy się nie kupować mieszkania w tej inwestycji.... zbyt dużo niewiadomych :P chociaż przyznam szczerze, że było blisko ... :)
FreeQ
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 47
Na forum od: 20 wrz 2016, 14:45

Re: [ul. Marcina Filipa] Marcinowe Wzgórze

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: domek123 » 24 paź 2016, 16:18

Witam,
Chcialem zapytac czy ludzie otrzymali juz klucze do mieszkań w blokach A i B ?
domek123
Świeżak
 
Posty: 2
Na forum od: 24 paź 2016, 16:16

Re: [ul. Marcina Filipa] Marcinowe Wzgórze

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: nyd » 24 paź 2016, 18:12

Chcialem zapytac czy ludzie otrzymali juz klucze do mieszkań w blokach A i B ?

Nie, z tego co wiem budynki A, B, D i E oddane zostaną jednocześnie, czyli pewnie najwcześniej w grudniu (choć może ktoś mnie poprawi). W umowie deweloperskiej koniec prac przewidziany jest na 30 listopada. Ogólnie, to prace wszędzie trwają.

Budynki C1 i C2 mają zostać oddane gdzieś w II kwartale (czerwiec?) 2017.
nyd
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 13
Na forum od: 10 wrz 2016, 10:01

Re: [ul. Marcina Filipa] Marcinowe Wzgórze

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: domek123 » 31 paź 2016, 20:18

Beda miejsca parkingowe przy blokach D E poza parkingiem podziemnym?
domek123
Świeżak
 
Posty: 2
Na forum od: 24 paź 2016, 16:16

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości