[ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: NABYWCA MIESZKANIA » 17 gru 2018, 21:13

Nikt nie odebrał jeszcze mieszkań - Pan deweloper kolejny raz nie dotrzymał słowa ... na początku grudnia pisał że pierwsze mieszkania odda w najbliższym tygodniu - nic z tego nie wyszło (jak zwykle) - i dalej niestety twierdzi że w następnym tygodniu ... który to już raz zwodzi nas i obiecuje ? bo już straciłem rachubę ...
NABYWCA MIESZKANIA
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 37
Na forum od: 22 wrz 2018, 8:43

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Abudabia » 18 gru 2018, 15:39

Zagrania ze strony dewelopera łacznie z panią notariusz nadają się do telewizji :lol:
Coś czuje, że kolejna reklama tej inwestycji i wielmożnego Pana dewelopera będzie w programie “Uwaga” lub „Sprawa dla reportera”. :D telewizja lubi takie sprawy!
Abudabia
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 11
Na forum od: 18 gru 2018, 15:33

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: niezgi » 18 gru 2018, 23:18

Abudabia pisze:Zagrania ze strony dewelopera łacznie z panią notariusz nadają się do telewizji :lol:
Coś czuje, że kolejna reklama tej inwestycji i wielmożnego Pana dewelopera będzie w programie “Uwaga” lub „Sprawa dla reportera”. :D telewizja lubi takie sprawy!


Czyzby cudowny zapis o zrzekaniu sie roszczen ;) nie spodziewalbym sie ;) a pani pewnie czytajac nagle kluski w buzi miala ;) uwazam ze powinien byc obowiazek zaakceptowania projektu aktu przez obie strony przed przyjsciem do notariusza. Ustawowo nalozony
niezgi
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 71
Na forum od: 06 wrz 2017, 7:38

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Abudabia » 19 gru 2018, 1:52

A kto powiedział, że to zostało przeze mnie podpisane? :D
Chodzi mi o pokazanie jak deweloper traktuje nabywców mieszkań. Niech to będzie przestroga dla innych. O ile ten Pan chciałby budować coś jeszcze w przyszłości, żeby każdy wiedział z kim ma do czynienia i jakie praktyki stosuje wobec nabywców.
Abudabia
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 11
Na forum od: 18 gru 2018, 15:33

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Ttatt » 19 gru 2018, 8:41

To wszystko jest żenujące. Dodatkowo pan deweloper straszy jakimiś kancelariami prawnymi. Czy nie jest świadomy tego, że my też mamy swoich prawników, którzy mogą indywidualnie kontaktować się z nim i informować go o naszych dalszych krokach w stosunku do jego nieuczciwych poczynań?
Ttatt
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 17
Na forum od: 18 gru 2018, 9:38

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Krzychu » 19 gru 2018, 14:48

A co wam da ciąganie się po sądach ? To niczego nie przyspieszy tylko jeszcze zwiększy i tak już duże opóźnienia.. ja osobiście chce jak najszybciej otrzymać swoje mieszkanie, wykończyć i co za tym idzie przepisać akt i zamieszkać.
Sam też zasięgnąłem porady banku i nie ma żadnych przeciwwskazań do podpisu aneksu, tylko obym z podpisem aktu wyrobił się do końca lipca.

Więc jak niektóre osoby chcą bawić się w sądy to ok, ale to niczego nie przyśpieszy tylko pójdzie w drugą stronę.

Moje zdanie, możecie się zgadzać lub nie.
Krzychu
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 91
Na forum od: 13 lip 2017, 22:45

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Abudabia » 19 gru 2018, 15:20

Krzychu :lol: :lol: :lol: żal mi takich ludzi, którzy myślą tak jak Ty. Odsetki są zawarte w umówie deweloperskiej i Ci się prawienie należą. A zrzekanie się praw do nich z idei dla dewelopera to nie lada głupota.
A ciekawe czy jakby Tobie zabrakło do którejś raty za mieszkanie czy deweloper zrobiłby Ci prezent w postaci późniejszego terminu zapłaty bez odsetek, NIE SĄDZĘ skroiłby Cię za wszystkie odsetki bez mrugnięcia okiem i powiedziałby Ci że jak nie masz to ktoś inny chętnie kupi, bo chętnych nie brakuje.
Deweloper łaski nie robi, że ma oddać mieszkania jak najszybciej, termin oddania już dawno minął. Jak się nie umie dotrzymywać terminów oraz załatwiać spraw w czasie to już nie wina nabywców. Nabywcy w terminie wpłacają transze za mieszkania.
Wszyscy którzy podpisali aneksy to gratulacje za zasilenie budżetu dewelopera, tak biednego i poszkodowanego najbardziej w tej całej sytuacji! Robi z siebie taką ofiarę losu, że jest to aż śmieszne. Dziwne, że stać go jeszcze na wynajem kancelarii adwokackiej. Ale w sumie racja tyle zaoszczędził na odsetkach, które dostał w prezencie na święta od osób które podpisały aneksy to go w sumie stać.
Deweloper niejednokrotnie Wam pokaże jak daleko ma Was gdzieś! Jeszcze się przekonacie, on jest miły tylko jak jemu coś trzeba, ale o tym przekonacie się już niebawem.
Abudabia
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 11
Na forum od: 18 gru 2018, 15:33

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Krzychu » 19 gru 2018, 15:37

Mamy inne pojęcie głupoty. Tak zrzeknę się bo mogę na tym więcej stracić niż zyskać. Nie bd Ci tłumaczył dlaczego bo szkoda mojego cennego czasu. Nikt nikomu nie karze podpisywać, wolna ręka. Tylko że takie postępowanie niczego nie przyspieszy ale widoczne nie dla każdego liczy się to samo. Rób jak uważasz. Ja wyrażam swoje zdanie, którego nie zmienię.
Krzychu
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 91
Na forum od: 13 lip 2017, 22:45

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: NABYWCA MIESZKANIA » 19 gru 2018, 15:39

Krzychu ... jeżeli sądzisz że otrzymasz klucze do mieszkania tak szybko jak Ci to obiecał deweloper to ... gratuluję Twojej wiary w cuda ... po za tym - z doświadczenia już wiem że otrzymanie kluczy to jedno a przepisanie własności to drugie. Nie zdziwcie się jak już nie długo deweloper przekaże informację że przepisanie aktów odbędzie się ... za 9 miesięcy np !!! ... Szanowni Państwo ( Ci co niby zgodzili się podpisać aneksy) - Wasza sprawa że zrzekliście się odsetek - ale nie zdziwcie się jak zaraz jak i tak deweloper będzie przeciągał oddanie kluczy i aktów do mieszkań a na dodatek jeszcze wystawi słony rachunek za prąd, wodę czynsz itp ... przecież już tak robił !... porozmawiajcie sobie z sąsiadami z bloków które z bólem skończył rok po terminie !!!
NABYWCA MIESZKANIA
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 37
Na forum od: 22 wrz 2018, 8:43

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Krzychu » 19 gru 2018, 16:03

Niczego nie obiecał, nie wiem skąd masz takie info :)
Tak jak pisałem up to you.
Krzychu
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 91
Na forum od: 13 lip 2017, 22:45

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości