[ul. Witolda] Witolda Park 2x16p 1x11p (ApKlan)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul. Witolda] Witolda Park 2x16p 1x11p (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bogdanoo » 24 lut 2018, 19:54

pisul pisze:Obrazek


czy są jakieś plany wobec tej działki z tego zdjęcia?
Awatar użytkownika
bogdanoo
Maniak
Maniak
 
Posty: 1315
Na forum od: 25 lis 2017, 21:32

Re: [ul. Witolda] Witolda Park 2x16p 1x11p (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: GregInv » 19 mar 2018, 15:05

Dalej cienizna.
Pół roku sprzedaży - sprzedano 9 mieszkań. Jak tak dalej pójdzie to zamiast Witolda i Karoliny będą szybko kolejne bloki na Bulwarach.
GregInv
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 184
Na forum od: 03 sty 2018, 15:22

Re: [ul. Witolda] Witolda Park 2x16p 1x11p (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: gragar » 19 mar 2018, 19:23

GregInv pisze:Dalej cienizna.
Pół roku sprzedaży - sprzedano 9 mieszkań. Jak tak dalej pójdzie to zamiast Witolda i Karoliny będą szybko kolejne bloki na Bulwarach.

Pytanie ,czy to nie pierwsze jaskółki nasycenia rynku???. Na osiedlu obok , też jest sporo wolnych mieszkań .Najlepiej sprzedają się jednak na Zacisznej .W Energetyku zaledwie parę zostało ,na Uroczym Nowym chyba jedno . :P
gaga
gragar
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 204
Na forum od: 16 lut 2016, 20:21

Re: [ul. Witolda] Witolda Park 2x16p 1x11p (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 19 mar 2018, 21:44

Żadna jaskółka. Kto kupuje lub się zastanawia jedzie na miejsce i patrzy jak im idzie. Na razie palowanie i zima. A obok już konkurencja ma czym się pochwalić. Ale kilka miesięcy, wyjdą z ziemi a budynek zacznie nabierać kształtów i sprzedaż będzie jak w Bulwary Park.
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8535
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul. Witolda] Witolda Park 2x16p 1x11p (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: peter » 19 mar 2018, 23:41

Nie którzy klienci sie boja okolicy bo niby wydaje sie ze blisko do centrum itp. ale komunikacji miejskiej to tam jak na lekarstwo, a komunikacja samochodem tez bedzie problematyczna na obecnym ukladzie drogowym :D
peter
Maniak
Maniak
 
Posty: 1294
Na forum od: 04 paź 2014, 18:21

Re: [ul. Witolda] Witolda Park 2x16p 1x11p (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pogodynka » 20 mar 2018, 1:04

peter pisze:Nie którzy klienci sie boja okolicy bo niby wydaje sie ze blisko do centrum itp. ale komunikacji miejskiej to tam jak na lekarstwo, a komunikacja samochodem tez bedzie problematyczna na obecnym ukladzie drogowym :D

Jeszcze kilka lat temu ludzie rzucliby się zarówno na ta lokalizację jak i na mieszkania. Sprzedawalo się wszystko a tu miejsce jest akurat fajne i atrakcyjne. Teraz jest tylu deweloperow i taki wybór, że widać to gołym okiem, że boom się kończy a o klienta trzeba bardzo zabiegać
pogodynka
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 317
Na forum od: 07 lut 2017, 0:15

Re: [ul. Witolda] Witolda Park 2x16p 1x11p (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: GregInv » 20 mar 2018, 9:21

pisul pisze:Żadna jaskółka. Kto kupuje lub się zastanawia jedzie na miejsce i patrzy jak im idzie. Na razie palowanie i zima. A obok już konkurencja ma czym się pochwalić. Ale kilka miesięcy, wyjdą z ziemi a budynek zacznie nabierać kształtów i sprzedaż będzie jak w Bulwary Park.


Pisul. Jak zwykle niezawodny.
GregInv
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 184
Na forum od: 03 sty 2018, 15:22

Re: [ul. Witolda] Witolda Park 2x16p 1x11p (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: GregInv » 20 mar 2018, 14:29

peter pisze:Nie którzy klienci sie boja okolicy bo niby wydaje sie ze blisko do centrum itp. ale komunikacji miejskiej to tam jak na lekarstwo, a komunikacja samochodem tez bedzie problematyczna na obecnym ukladzie drogowym :D


Chyba to nie to. Po prostu ceny przekroczyły masę krytyczną. Wychodzi blisko koło 7 tys. za metr przyłączeniami, jakąś komórką i parkingiem. To jednak chyba za dużo na Rzeszów w lokalizacjach oddalonych od centrum.

A okolica jest całkiem OK. Trochę na uboczu a jednak blisko 94, wyjazdu na Skę i autostradę. Pod nosem biedra, makro, profamilia.
Nie ukrywam, że byłem bardzo napalony na jedno czy dwa mieszkanka na Witolda ale nie z tą ceną. Cóż, po prostu za bidny jestem :cry:
GregInv
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 184
Na forum od: 03 sty 2018, 15:22

Re: [ul. Witolda] Witolda Park 2x16p 1x11p (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: dStan » 20 mar 2018, 16:10

Nie wiem jak z cenami, ponieważ się tym nie interesowałem, ale jak najbardziej podzielam punkt widzenia petera. Przez jakiś czas mieszkałem, a teraz często jeżdżę do rodziców w okolice Św. Walentego i faktycznie, korki bywają spore (okolice szkoły, kościoła, skrzyżowanie Witolda i Paderewskiego), a z komunikacją miejską szału nie ma (choć ja zawsze wsiadałem na Rocha, od Słocińskiej w stronę miasta jest jeszcze linia 6 więc może jest trochę lepiej).
dStan
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 501
Na forum od: 30 cze 2014, 14:13

Re: [ul. Witolda] Witolda Park 2x16p 1x11p (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: peter » 20 mar 2018, 17:18

Jeżeli chodzi o cenę to na pewno też jedna ze składowych tego co napisałem wyżej mniej jest zachęcających czynników do kupna mieszkania w tej lokalizacji niż pozytywnych (cena, lokalizacja i komunikacja) jedne z głównych kryteriów które się bierze przy wybieraniu mieszkania, poza tym architektura tego kompleksu jest przeciętna ale to już kwestia gustu. Plusem na pewno jest doświadczenie dewelopera i raczej przeważające pozytywne opinie na temat jakości wykonanych już przez niego inwestycji. :D
peter
Maniak
Maniak
 
Posty: 1294
Na forum od: 04 paź 2014, 18:21

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości