[ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul.Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: ksilver » 20 paź 2017, 9:23

Witam,
wczoraj miałem okazję podjechać i oglądnąć prace przy blokach Admy, a wiec duży ruch przed blokiem, w końcu widać że coś się dzieje... Rozmawiając z jednym z pracowników dowiedziałem się ze asfalt miał już być dawno wylany pod ulice obigającą bloki, mają braki w pracownikach no ale to to nas nie powinno interesować, mają dziś lub w następnym tygodniu działać w tym temacie. Chodź już od poniedziałku ruszają odbiory i prace powinny być kontynuowane nawet w weekend!!! jak dla mnie :geek: . Sam mam odbiór 27 i martwię się co będzie zrobione a co nie. Dla mnie bardzo ważne jest : prąd oraz ogrzewanie, bo jak będzie można działać po oddaniu mieszkania jak ściany nie są do końca suche oraz jak będzie można podłączyć sprzęt do remontu.

Przy okazji mam pytanie : po oddaniu mieszkania jak będzie można założyć licznik do mieszkania jak oddanie notarialne przypada na grudzień i z tego co słyszałem bez aktu not. do elektrowni nie ma się po co wybierać. Czy developer będzie udostępniał prąd ryczałtowo ? czy w inny sposób?
Awatar użytkownika
ksilver
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 53
Na forum od: 25 kwie 2017, 12:26

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: INKA88 » 23 paź 2017, 17:18

Witam! Dziś miały się zacząć odbiory B2 i B3 Admy... Ktoś już odebrał z obecnych na forum? Jak wrażenia?
INKA88
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 19
Na forum od: 23 paź 2017, 17:14

Re: [ul.Żmigrodzka] os.słoneczny stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Czesiek » 23 paź 2017, 19:13

Witam, odbiór mieszkania mam dopiero na 6 listopada
Ostatnio zmieniony 26 paź 2017, 8:03 przez Czesiek, łącznie zmieniany 1 raz
Czesiek
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 13
Na forum od: 28 wrz 2017, 19:33

Re: [ul.Żmigrodzka] os.słoneczny stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: ksilver » 23 paź 2017, 21:57

Witam, ja będę widział coś więcej w piątek wiec od razu napisze... sam jestem strasznie ciekawy co i jak. :mrgreen:
Awatar użytkownika
ksilver
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 53
Na forum od: 25 kwie 2017, 12:26

Re: [ul.Żmigrodzka] os.słoneczny stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: PawełzRzeszowa » 25 paź 2017, 22:02

Witam,
przymierzam się do zakupu mieszkania w bloku B6, proszę o informację jak przebiegała dotychczasowa współpraca z deweloperem? I jak są spostrzeżenia po odbiorze mieszkań?
PawełzRzeszowa
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 71
Na forum od: 21 paź 2017, 23:29

Re: [ul.Żmigrodzka] os.słoneczny stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Rolf » 26 paź 2017, 10:43

PawełzRzeszowa pisze:Witam,
przymierzam się do zakupu mieszkania w bloku B6, proszę o informację jak przebiegała dotychczasowa współpraca z deweloperem? I jak są spostrzeżenia po odbiorze mieszkań?


Mieszkania jeszcze nie odebrałem, więc napiszę coś więcej jak odbiorę. Natomiast co do relacji z deweloperem to informowanie o postępach prac leży - przez całą budowę deweloper wrzucił do internetu zaledwie parę zdjęć.
Jeśli chodzi o terminowość to budowa B2 i B3 miała być skończona do końca maja br a do tego czasu przy tym dłubią i na pewno przy odbiorach nie będzie skończona infrastruktura zewnętrzna (drogi, parkingi itp), w środku ponoć mają się wyrobić na odbiory. Ogólnie z deweloperem relacje wyglądają poprawnie.
Teraz przed nami najważniejszy okres, odbiory mieszkań, wykończenie i przekazanie własności - zobaczymy jak to wyjdzie więc temat jest rozwojowy :)
Rolf
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 56
Na forum od: 25 maja 2016, 12:45

Re: [ul.Żmigrodzka] os.słoneczny stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Pusheen » 26 paź 2017, 12:02

Witam, ja już jestem po odbiorze mieszkania. Znalazły się drobne usterki, ale jednak większość była w porządku. Byłam oglądać mieszkanie tydzień przed odbiorem i moim zdaniem od tego czasu infrastruktura praktycznie się nie zmieniła. Remontu nie można zaczynać ze względu na brak prądu, wody i działającej windy. Więc pozostaje tylko czekać, deweloperzy sami nie wiedzą jak długo. Jeśli macie jakieś pytania, to chętnie odpowiem. :)
Pusheen
Świeżak
 
Posty: 5
Na forum od: 25 paź 2017, 22:20

Re: [ul.Żmigrodzka] os.słoneczny stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: DamianB2 » 26 paź 2017, 12:20

Pusheen pisze:Witam, ja już jestem po odbiorze mieszkania. Znalazły się drobne usterki, ale jednak większość była w porządku. Byłam oglądać mieszkanie tydzień przed odbiorem i moim zdaniem od tego czasu infrastruktura praktycznie się nie zmieniła. Remontu nie można zaczynać ze względu na brak prądu, wody i działającej windy. Więc pozostaje tylko czekać, deweloperzy sami nie wiedzą jak długo. Jeśli macie jakieś pytania, to chętnie odpowiem. :)


Mówisz powaznie? Od dwoch miesiecy slyszalem i w biurze i od osob na budowie, ze winda jest gotowa i moze byc w kazdej chwili wlaczona. Wczoraj przejezdzalem obok blokow i w jednym z mieszkan swiecilo sie swiatlo. Niby nie dowodzi to ze w gniazdkach jest prad, ale tak samo zapewniano mnie ze instalacja elektryczna jest gotowa i bedzie dostepna na odbiory. Jesli mowisz powaznie to jednak nieuczciwie ze wprowadzano mnie w blad zamiast zadeklarowac ze nie wiadomo co bedzie a co nie
DamianB2
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 25
Na forum od: 16 maja 2017, 23:31

Re: [ul.Żmigrodzka] os.słoneczny stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Pusheen » 26 paź 2017, 13:00

DamianB2 pisze:
Pusheen pisze:Witam, ja już jestem po odbiorze mieszkania. Znalazły się drobne usterki, ale jednak większość była w porządku. Byłam oglądać mieszkanie tydzień przed odbiorem i moim zdaniem od tego czasu infrastruktura praktycznie się nie zmieniła. Remontu nie można zaczynać ze względu na brak prądu, wody i działającej windy. Więc pozostaje tylko czekać, deweloperzy sami nie wiedzą jak długo. Jeśli macie jakieś pytania, to chętnie odpowiem. :)


Mówisz powaznie? Od dwoch miesiecy slyszalem i w biurze i od osob na budowie, ze winda jest gotowa i moze byc w kazdej chwili wlaczona. Wczoraj przejezdzalem obok blokow i w jednym z mieszkan swiecilo sie swiatlo. Niby nie dowodzi to ze w gniazdkach jest prad, ale tak samo zapewniano mnie ze instalacja elektryczna jest gotowa i bedzie dostepna na odbiory. Jesli mowisz powaznie to jednak nieuczciwie ze wprowadzano mnie w blad zamiast zadeklarowac ze nie wiadomo co bedzie a co nie

Niestety, ale mówię poważnie. Mnie też zapewniano, że winda będzie gotowa na odbiory. Wczoraj jednak usłyszałam, że powinna być w przyszłym tygodniu. Prądu również nie było, odbiór miałam popołudniu i nie sądzę, żeby od tego czasu się pojawił.
Pusheen
Świeżak
 
Posty: 5
Na forum od: 25 paź 2017, 22:20

Re: [ul.Żmigrodzka] os.słoneczny stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Kamiemia » 26 paź 2017, 14:37

Witamy. Dziś odebraliśmy mieszkanie. Z wyjątkiem kilku drobnych usterek wszystko w porządku. Prądu nie ma w żadnym mieszkaniu , ponieważ przy odbiorze dostaje się formularz do energetyki, z którym każdy osobiście musi podpisać umowę na prąd. Jeżeli chodzi o wodę to dostaliśmy informację, że ma być w przyszlym tygodniu.
Kamiemia
Świeżak
 
Posty: 3
Na forum od: 28 lip 2017, 16:04

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Micu Rzeszow i 29 gości