[al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 20 paź 2017, 15:00

W ramach realizacji Osiedla „Nasz Gaj” do użytkowania zostanie przekazanych 498 lokali mieszkalnych. Klucze do mieszkań z dwóch etapów zostały już przekazane, a mieszkania są w części zamieszkane. Obecnie trwają odbiory techniczne na etapie III, a co za tym idzie -
klucze zostaną przekazane do końca 2017 roku...


http://www.resinet.pl/aktualnosci/rzesz ... -roku.html


Niedługo trzeba będzie temat przenieść do działu zrealizowane.
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8535
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: icetruck » 20 paź 2017, 15:18

to jaest jakaś kolejna kryptoreklama, czy autor sam z siebie sprzedaje dziwne podrasowane dane?
icetruck
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 400
Na forum od: 29 maja 2015, 11:33

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: anna.nowakowska » 21 paź 2017, 11:49

icetruck pisze:to jaest jakaś kolejna kryptoreklama, czy autor sam z siebie sprzedaje dziwne podrasowane dane?


Nie wierzysz, że im się uda? Przecież już są na finiszu ;)
anna.nowakowska
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 36
Na forum od: 02 wrz 2017, 15:48

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: icetruck » 21 paź 2017, 13:07

oczywiście że wierzę ;)
chodzi mi bardziej o sianie np. takiej propagandy:

Drugi etap ruszył w marcu 2015 r. i po dwóch miesiącach wyprzedano wszystkie mieszkania.
icetruck
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 400
Na forum od: 29 maja 2015, 11:33

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: vicomte » 21 paź 2017, 19:31

Oczywiscie, mozemy tutaj przez 20 kolejnych wpisow roztrzasac kwestie, czy NG wyprzedal mieszkania na naszym osiedlu w 2 tygodnie, 2 miesiace czy 20 lat- tylko po co...Faktem jest, ze mieszkania tutaj sprzedaly sie - przy zachowaniu wszelkich proporcji - jak przyslowiowe cieple buleczki.

Dzisiaj, zgodnie z moimi przewidywaniami- znow wyjalem z mojej skrzynki pocztowej karteczke z numerem telefonu, opatrzonym haslem: "kupie mieszkanie w tym bloku" :)

Jakosc wszelakiego towaru weryfikuje rynek. No i ludzie chca tu mieszkac, pomimo calej "beznadziejnosci" tego osiedla :)
vicomte
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 487
Na forum od: 23 lis 2015, 9:14

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: icetruck » 21 paź 2017, 20:33

nikt nie rostrząsa, chciałem tylko nieśmiało wyśmiać propagandę sukcesu (a może zwykły dziennikarski błąd), przykro mi jeżeli poczułeś się urażony, że znowu coś mi się nie podoba w osiedlu :)
icetruck
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 400
Na forum od: 29 maja 2015, 11:33

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: giver » 22 paź 2017, 15:06

vicomte pisze:(...)Dzisiaj, zgodnie z moimi przewidywaniami- znow wyjalem z mojej skrzynki pocztowej karteczke z numerem telefonu, opatrzonym haslem: "kupie mieszkanie w tym bloku" :)

Jakosc wszelakiego towaru weryfikuje rynek. No i ludzie chca tu mieszkac, pomimo calej "beznadziejnosci" tego osiedla :)


Była informacja dołączona, że na własny użytek? Równie dobrze może chodzić o wynajem, bo pod tym względem lokalizacja jest idealna.
giver
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 102
Na forum od: 10 paź 2015, 12:41

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: vicomte » 22 paź 2017, 18:48

giver pisze:Była informacja dołączona, że na własny użytek? Równie dobrze może chodzić o wynajem, bo pod tym względem lokalizacja jest idealna.


Nie- nie bylo. Tak samo jak podania i zyciorysu. Lokalizacja jest pojeciem wzglednym, relatywizowanym nawet na tym watku, by daleko nie siegac (pozdrawiam kolegow forumowiczow z Projektanta) :) .

Poznalismy juz pierwsza tajemnice dotyczaca punktow uslugowych na naszym osiedlu.

Obrazek
vicomte
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 487
Na forum od: 23 lis 2015, 9:14

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: dStan » 23 paź 2017, 8:42

vicomte pisze:Dzisiaj, zgodnie z moimi przewidywaniami- znow wyjalem z mojej skrzynki pocztowej karteczke z numerem telefonu, opatrzonym haslem: "kupie mieszkanie w tym bloku" :)

Jakosc wszelakiego towaru weryfikuje rynek. No i ludzie chca tu mieszkac, pomimo calej "beznadziejnosci" tego osiedla :)

Nie wyciągałbym zbyt pochopnych wniosków dotyczących takich karteczek. Ja mieszkając na Siemieńskiego co jakiś czas również takie wyciągam ze skrzynki. Nie mówiąc o tym że w starym bloku na Rejtana obok URz również takie dostawałem. To znaczy, że tam jakość też jest taka wspaniała?
dStan
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 501
Na forum od: 30 cze 2014, 14:13

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: grizli » 25 paź 2017, 8:59

Czy zauważyliście, że ostatnio jakby mniej samochodów parkuje na drodze pożarowej? Może to efekt tej wrzucanej na forum kartki na tablicy ogłoszeń albo tekstu "NIE PARKOWAĆ" napisanego kredą zaraz za blokadami?

Przy okazji, mam taką propozycję do wszystkich mieszkańców, których razi parkowanie na drodze pożarowej, aby gdy przechodzą obok blokad stawiali je do pionu - po to zostały zamontowane, nie kosztuje to wiele wysiłku, nie uniemożliwi wjazdu tym, którzy chcą rozładować np. meble, a dziko parkujących skłoni do dodatkowej refleksji na temat przeznaczenia chodników na osiedlu.
grizli
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 150
Na forum od: 14 maja 2016, 12:48

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 4 gości