[al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [al. Powstańców W-wy] Osiedle "Nasz Gaj"

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: vicomte » 24 sie 2016, 11:16

KWK, pewnie masz rację, ten temat był juz tutaj wałkowany, zdaje się, ze idea była taka, by wózki można było wygodnie wyprowadzać do "wnętrza" osiedla, jak sam zreszta zauważyłeś. Gdybym miał dzieci, pewnie zacząłbym sie też zastanawiać, jak to wpływa na jakość życia na osiedlu...

Archi to był wpis informacyjny, nie wklejałem zdjęć porównujących, uznałem, że nie ma sensu, a wpis kolegi MarcinRz potwierdza, że miałem rację :) To trzeba zobaczyc live 8-)

KWK - nie wiem, czy tapeta jest niskiej jakosci, ja na pierwszy rzut oka myslalem, ze zastosowano jakis tynk dekoracyjny nawet, natomiast mam pewne watpliwosci, jak zachowa sie w przyszlosci (co staralem sie- moze nieco nieudolnie- wyartykulowac :) ). Dla mnie najwazniejsza jest estetyka, mniej w sensie urody a bardziej w sensie czystosci. Jezeli te tapety mozna zmywac- powinno byc OK :)

Pewnie sie starzeje, ale po okresie mieszkania w czyms takim mozaikowym:

Obrazek

...doceniam pomysl na wykonczenie scian NG i odbieram go jako lzejszy i nowoczesniejszy.
vicomte
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 487
Na forum od: 23 lis 2015, 9:14

Re: [al. Powstańców W-wy] Osiedle "Nasz Gaj"

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: etka2 » 24 sie 2016, 14:26

Wygląda na to ze zjazd,wjazd dla wózków z dziecmi/z osiedla/ bedzie mozliwy tylko między blokami A i B...to nie jest duza odległosc.Ale przy klatkach schodowych gdzie jest te kilka schodów tez chyba podjazdu nie ma.Mnie to,tez nie tyczy,ale dlaczego zainteresowani rodzice wczesniej na to nie zwracali uwagi?
etka2
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 34
Na forum od: 20 mar 2016, 15:59

Re: [al. Powstańców W-wy] Osiedle "Nasz Gaj"

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Zoana83 » 24 sie 2016, 18:54

Witam wszystkich sąsiadów :-) Czy ktoś skorzystał z oferty Citynet dot internetu ? Zastanawiam się czy czy łączę jest solidne.
Zoana83
Świeżak
 
Posty: 2
Na forum od: 24 sie 2016, 18:52

Re: [al. Powstańców W-wy] Osiedle "Nasz Gaj"

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: kupiec » 24 sie 2016, 20:22

Witam,

te płytki na korytarzu to chyba najtańsze wybrali.. jak dla mnie katastrofa - czyste cięcie kosztów...
Odnośnie podjazdów spodziewałem się nowoczesnego osiedla, a zostaję w nowym bloku z czasów komuny tylko z wyższą cena... Tyle się o tym mówi a projektanci nadal mają to gdzieś inwestor tym bardziej, aby sprzedać, nic wiecej...Dlaczego trzeba się bujać do okoła osielda aby wejść do bolku G. Parkuję sam albo rodzinka blokiem pod G i muszę lecieć z wóżkiem między bolk A i B aby móc wjechac wóżkiem z dzięckiem lub wózkiem dla inwalidy. Inni mieszkańcy mają podobnie. Dlaczego??? Rok 2016 a rozwiązania jak w 1980...Jest jeszcze czas aby to choć troszkę zmienić tak aby każdy blok miał swoje własne wejście bez schodów nie tylko od środka po przejechaniu 500m wóżkiem...
kupiec
Świeżak
 
Posty: 9
Na forum od: 20 sty 2016, 1:07

Re: [al. Powstańców W-wy] Osiedle "Nasz Gaj"

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Rze-NM » 25 sie 2016, 13:03

Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 25 sie 2016, 13:04 przez Rze-NM, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Rze-NM
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 319
Na forum od: 25 mar 2015, 18:08
Lokalizacja: Nowe Miasto

Re: [al. Powstańców W-wy] Osiedle "Nasz Gaj"

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Rze-NM » 25 sie 2016, 13:04

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Rze-NM
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 319
Na forum od: 25 mar 2015, 18:08
Lokalizacja: Nowe Miasto

Re: [al. Powstańców W-wy] Osiedle "Nasz Gaj"

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Zoana83 » 25 sie 2016, 16:47

I ci przynajmniej beda mieli lepsze balkony bo my w A zadnej prywatnosci przez takie kijowe;/
Zoana83
Świeżak
 
Posty: 2
Na forum od: 24 sie 2016, 18:52

Re: [al. Powstańców W-wy] Osiedle "Nasz Gaj"

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: OloB » 25 sie 2016, 23:03

Myślicie, że jest możliwe jeszcze wprowadzenie zmian w projekt osiedla i stworzenie dodatkowych podjazdów dla wózków?
Jeszcze do niedawna sam byłem operatorem wózka dziecięcego (na dodatek podwójnego), więc rozumiem rozżalenie niektórych osób. Jednak wiadomo, że dzieci z wózków wyrastają i dla większości osób będzie to problemem przez stosunkowo krótki okres. Gorzej będą miały osoby niepełnosprawne.
OloB
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 344
Na forum od: 01 wrz 2015, 11:12

Re: [al. Powstańców W-wy] Osiedle "Nasz Gaj"

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: MarkoP » 26 sie 2016, 7:50

Może już ktoś to pisał, ale ja nie doczytałem. Osiedle jest całkowicie odcięte od ruchu samochodami?
MarkoP
Świeżak
 
Posty: 7
Na forum od: 05 sie 2016, 9:01

Re: [al. Powstańców W-wy] Osiedle "Nasz Gaj"

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: OloB » 26 sie 2016, 8:12

Parking jest pod całą powierzchnią osiedla, więc przestrzeń między blokami jest wolna od samochodów. I jest to jedna z istotnych zalet tej inwestycji.
OloB
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 344
Na forum od: 01 wrz 2015, 11:12

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości