[ul. Paderewskiego] Paderewskiego Park (Developres)

Planowane inwestycje mieszkaniowe na terenie Rzeszowa i okolic.

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul.Paderewskiego] Paderewskiego Park (Developres)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bogdanoo » 13 wrz 2018, 21:36

Drzewka jeszcze są.

Zamontowali już ogrodzenie z blachy falowanej za przystankiem.
Awatar użytkownika
bogdanoo
Maniak
Maniak
 
Posty: 1315
Na forum od: 25 lis 2017, 21:32

Re: [ul.Paderewskiego] Paderewskiego Park (Developres)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 23 wrz 2018, 17:10

Wywiesili kawał banera:


Obrazek



Ale sklep ogrodniczy jeszcze jest:


Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8535
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul.Paderewskiego] Paderewskiego Park (Developres)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: peter » 23 wrz 2018, 19:54

Jeszcze jest ale mysle ze lada chwila nastapi likiwdacja bo juz wisi baner przy wejsciu "Wyprzedaz do -50%" :D
peter
Maniak
Maniak
 
Posty: 1295
Na forum od: 04 paź 2014, 18:21

Re: [ul.Paderewskiego] Paderewskiego Park (Developres)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: zainteresowany » 27 paź 2018, 10:18

w Rzeszowie teraz żuraw na żurawiu miasto przypomina wielki plac budowy aż się oczy cieszą że miasto tętni życiem, całkowite przeciwieństwo umierającego Lublina czy Tarnowa ;)
zainteresowany
Świeżak
 
Posty: 9
Na forum od: 25 cze 2018, 9:21

Re: [ul.Paderewskiego] Paderewskiego Park (Developres)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: misiek2010 » 30 paź 2018, 23:44

Taki mały OT w nawiazaniu do posta wyżej: Tarnów od nastu już lat nie ma szczęścia do władz, co z miasta niegdyś dobrze prosperujacego i liczącego się w regionie czyni obecnie symbol upadku. Poprzedni prezydent został skazany prawomocnym wyrokiem, z kolei ostatnie 4 lata to kontynuacja postępującej od lat stagnacji i degradacji miasta. Jedyne czym miasto żyło w ostatniej dekadzie to spartolony remont głównej ulicy w mieście prowadzącej do rynku oraz przeciągajace się w nieskończoność modernizacje wiaduktów (do tego również niekoniecznie udane). Teraz patrząc na wyniki I tury wyborów miasto czeka dalszy upadek, niestety. Tutaj Rzeszów to zupełnie inna liga. Tarnów można zestawić np. z Nowym Sączem, Nowym Targiem (miasta powiatowe) gdzie jak widać "da się", jeżeli tylko znajdzie się ktoś, kto pociągnie to miasto, zamiast toczyć wojny z opozycją taką czy inną i dbając tylko o swoje wpływy. W Lublinie nie byłem, ale cieszy fakt, że to Rzeszów tak dynamicznie się rozwija pomimo dużej konkurencji na wschodniej ścianie Polski :)
misiek2010
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 27
Na forum od: 25 lip 2018, 22:30

Re: [ul.Paderewskiego] Paderewskiego Park (Developres)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pogodynka » 31 paź 2018, 0:13

Większość miast, które przestały być miastami wojewódzkimi straciło na randze i zatrzymalo się w rozwoju. Rzeszów odbil przede wszystkim dlatego, że został stolica województwa i tu zaczęły płynąć pieniądze i inwestycje. 20 lat temu też był w zupełnie innej lidze, a ponieważ już wówczas byłam osobą mocno dorosłą, więc doskonale pamiętam, że na pewno nie w wyższej niż Tarnów
pogodynka
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 317
Na forum od: 07 lut 2017, 0:15

Re: [ul.Paderewskiego] Paderewskiego Park (Developres)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: niezgi » 01 lis 2018, 10:46

ciekawe czy to przypadek ze kilku deweloperów nagle w tym samym praktycznie miejscu buduje ?? :) taki zbieg "okoliczności" może mieć dobry wpływ na klientów... może w końcu podejscie sie zmieni do klienta..... choc i tak najlepsze mieszkania nie beda dostepne a reszta dobrych "zarezerwowana" :) - pozostałe niech sie sprzedają :)
niezgi
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 71
Na forum od: 06 wrz 2017, 7:38

Re: [ul.Paderewskiego] Paderewskiego Park (Developres)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 01 lis 2018, 20:31

peter pisze:Jeszcze jest ale mysle ze lada chwila nastapi likiwdacja bo juz wisi baner przy wejsciu "Wyprzedaz do -50%" :D


Baner zrobił swoje. Pustki na tym ogromnym placu ale jeszcze kilka roślinek zostało.
Dobry moment żeby coś kupić i jeszcze coś utargować z ceny:



Obrazek



Obrazek



Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8535
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul.Paderewskiego] Paderewskiego Park (Developres)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: gabonczyk » 13 lis 2018, 2:44

Problemem Tarnowa jest bliskość Krakowa. Młodzi wyjeżdżają na studia i nie wracają. Do Rzeszowa akurat przyjeżdża bardzo dużo studentów, więc mieszkania są potrzebne. Część zostanie, część wyjedzie za lepszymi zarobkami. W Rzeszowie mimo wszystko powstało trochę miejsc pracy w ostatnich latach, ale nie są tak dobrze płatne jak w Krakowie, Wrocławiu, Warszawie czy Trójmieście. Mówię tutaj o branży informatycznej z którą mam styczność. Jeżeli jednak istnieje możliwość realizacji zleceń zdalnie np. dla zagranicznych klientów, to bardziej opłaca się mieszkać w wypasionym mieszkaniu w Rzeszowie niż w kawalerce w Warszawie za te same pieniądze.
gabonczyk
Świeżak
 
Posty: 2
Na forum od: 16 paź 2018, 21:34

Re: [ul.Paderewskiego] Paderewskiego Park (Developres)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: LukaszRogala » 14 lis 2018, 14:04

I tak i nie. W Rzeszowie mieszkałem i pracowałem zdalnie od 2011. Teraz mieszkam w Warszawie bo pomimo pracy na własną rękę (działalność gospodarcza w marketingu) to jednak gro klientów spotyka się w Warszawie. Mieszkam w tym momencie na Targówku, przy linii metra M2, spotkania odbywam w centrum. Dojazd zajmuje mi 20 minut. Za mieszkanie 55 metrów płacę 2000 netto ze wszystkimi mediami. Internet mam na firmę więc go nie wliczam.

A że mieszkam z dziewczyną to powyższa kwota dzieli się na pół. Więc za fajne mieszkanie, które umeblowałem i pomalowałem tak jak chciałem płacę 1000 PLN. :D

Przez moment mi chodziło po głowie żeby wrócić do Rzeszowa ale przeglądając oferty albo wszystko jest umeblowane i właściciel nic nie ruszy, albo ceny względem całkowitych korzyści są wysokie.
Awatar użytkownika
LukaszRogala
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 112
Na forum od: 22 lip 2015, 6:39
Lokalizacja: Warszawa/Rzeszów

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości