[ul.Paderewskiego] ST55 - 60m (Szklane-Tarasy)

Planowane inwestycje mieszkaniowe na terenie Rzeszowa i okolic.

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul.Paderewskiego] ST 55 - 60m (szklane-tarasy)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Matius » 26 kwie 2018, 20:58

Bogdanoo, na stronie 2 tego tematu na samej górze w poście Pisula jest ta mapka. Po lewej stronie ulicy z tyłu tego składu drewna czy co to jest zaznaczona jest ta działka. Wygląda na jakiś budynek z parkingiem.
Matius
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 142
Na forum od: 15 lip 2014, 17:48

Re: [ul.Paderewskiego] ST 55 - 60m (szklane-tarasy)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: ozzymir » 27 kwie 2018, 9:27

Na parkingu firmy enformatic chyba nic innego nie może powstać jak ich kolejny budynek.
ozzymir
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 167
Na forum od: 04 sie 2014, 14:46

Re: [ul.Paderewskiego] ST 55 - 60m (szklane-tarasy)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Dwight_Schrute » 01 maja 2018, 23:41

Ludzie przestańce już narzekać na korki w centrum. Ja codziennie o 16-17 stoję 10-15 minut w korku zjeżdzając z S19 w stronę Ronda Pobitno na 2 pasmowej, a tutaj w centrum miasta każdy chciałby śmigać w samotności do pracy i z pracy.
Dwight_Schrute
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 22
Na forum od: 13 lip 2017, 20:57

Re: [ul.Paderewskiego] ST 55 - 60m (szklane-tarasy)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Doniek » 02 maja 2018, 7:25

-- ciach --Nie cytujemy postu zaraz po nim.-- ciach --

Nie zapominaj, że akurat mowa w tym temacie jest o Paderewskiego i okolicy. Możliwe, że codziennie gdzieś tam stoimy obok siebie w korku na tej trasie bo przeżywam to samo. Są dnie lepsze i gorsze, ale na pewno w obecnej sytuacji nie poprawi się to po oddaniu Nowoczesnego Pobitna, Parkowej / Witolda Park kolejnych Zielonych Tarasów na Słocinie plus budynku z tego tematu... . Najgorsze jest to, że w Rzeszowie nie ma alternatyw aby to ominąć nawet kosztem nadrobienia drogi, a kierowców zamiast co raz bardziej wyprowadzać z miasta zmusza się aby jak najwiecej spraw załatwiać w centrum. Za pare lat Rzeszów utknie w jednym wielkim korku.
Doniek
Maniak
Maniak
 
Posty: 1355
Na forum od: 13 mar 2017, 23:32

Re: [ul.Paderewskiego] ST 55 - 60m (szklane-tarasy)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Martinn » 03 maja 2018, 21:25

@Doniek Całkowicie się z Tobą zgadzam. Mieszkanie blisko centrum jest fajne i prestiżowe, ale pod względem funkcjonalności całego miasta a zwłaszcza części w której zabudowa się znajduje przed wydaniem inwestorowi pozwolenia na budowę powinno być rozsądnie przemyślane jaki ruch dane ulice są w stanie znieść i czy jest możliwe ich poszerzenie / wykonanie alternatywnych dojazdów.

Teraz jest wszystko fajnie pięknie, że się buduje i że się Rzeszów rozwija. Ja również popieram intensywną zabudowę naszego miasta. Ale to musi być przemyślane ! Dojazd na taką Słocinę 1 pasmową drogą już jest ciężki, a co dopiero będzie jak nowi mieszkańcy zamieszkają w inwestycjach na Dzielnicy Parkowej, Witolda Park, ST 55 i Zielonych Tarasach. Moim zdaniem to będzie istny koszmar i żadne ronda czy obejścia tutaj nie pomogą...

Podobnie jest przy inwestycji Bulwary Park - w godzinach popołudniowych dzieją się tam dantejskie sceny a co dopiero jak dojdzie kolejne kilka set samochodów mieszkańców inwestycji...
www.NieruchomosciWRzeszowie.pl - Prowadzę portal o rzeszowskich inwestycjach!
Awatar użytkownika
Martinn
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 258
Na forum od: 10 mar 2018, 16:12
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul.Paderewskiego] ST 55 - 60m (szklane-tarasy)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Glover » 11 maja 2018, 18:15

Jeżeli miasto juz teraz nie zacznie myśleć o łączniku Krzyżanowskiego przy Fordzie i Peugeocie z Wieniawskiego i dalej św. Rocha w miejscu które jest wpisane w MPZP na skrzyżowanie ok. 200m poniżej kapliczki to za 3 lata będzie tam TRAGEDIA!!!
ODblokowanoby tym samym ciekawe tereny inwestycyjne do których obecnie nie ma wcale dojazdu. Mam na myśli tereny w trójkącie Wieniawskiego - św. Rocha - Kiepury na Zalesiu. Tam jest świetne miejsce na nowe nawet wysokie blokowiska a nie na Zalesiu za Uniwerkiem.

Żeby było ciekawiej to dodam jeszcze że na Słocinie pomiędzy Św. Rocha a Św. Faustyny są już planowane kolejne bloki więc nie wiem na co czekają w UM.
Chyba trzeba zacząć protestować i zablokować skrzyżowanie koło szkoły żeby nas usłyszeli.
Glover
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 88
Na forum od: 24 lis 2014, 13:03
Lokalizacja: Słocina

Re: [ul.Paderewskiego] ST 55 - 60m (szklane-tarasy)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Glover » 12 maja 2018, 8:57

Oooo! Tylko co wczoraj napisałem poprzedni post a potem rozmawiałem ze znajomym który ma działkę w okolicy tego planowanego łącznika i okazuje się że już zaczynają oględziny w terenie i konsultacje z właścicielami działek na przebiegu tego łącznika Św. Roch - Wieniawskiego :shock:
Podobno też na połączeniu ze św. Rocha tam niedaleko kapliczki planują rondo. No ciekawe jak szybko to planują zrealizować. Fakt, że naciski społeczne i medialne są już duże więc może akurat szybko pójdzie. :D
Glover
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 88
Na forum od: 24 lis 2014, 13:03
Lokalizacja: Słocina

Re: [ul.Paderewskiego] ST 55 - 60m (szklane-tarasy)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bogdanoo » 12 maja 2018, 13:14

czyli z tego co mówisz, trasa będzie przebiegać jakoś tak:
Obrazek

Wygląda ciekawie, jakby powstała to będzie stanowić duże uproszczenie w ruchu dla jadących z górnej Słociny i Chmielnika itp.
Awatar użytkownika
bogdanoo
Maniak
Maniak
 
Posty: 1315
Na forum od: 25 lis 2017, 21:32

Re: [ul.Paderewskiego] ST 55 - 60m (szklane-tarasy)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Glover » 12 maja 2018, 16:52

Od Rocha do Wieniawskiego jakoś tak widziałem kiedyś na planach ale do Armii Krajowej było chyba inaczej tyle że logiczne byłoby żeby właśnie celowało na Krzyżanowskiego tak jak narysowałeś. A od Wieniawskiego miała jeszcze iść w kierunku Sikorskiego ale nie wiem czy po śladzie Wieniawskiego czy obok i to wszystko było wyrysowane 2+2.
Natomiast dalej na wschód od Rocha miała iść poniżej św. Marcina i kolejne skrzyżowanie z Faustyny a dalej to gdzieś w kierunku E94 w Krasnem. Kolega mówił że jego siostra która ma działkę na przebiegu trasy Rocha-Faustyny już z rok temu dostała propozycję z ceną wykupu więc może teraz nastąpi jakieś przyśpieszenie.
Dodatkowo teraz sobie przypomniałem że jakiś rok temu był do sprzedania dom przy Rocha właśnie w tym miejscu gdzie ma być to skrzyżowanie/rondo. Sprzedał się bardzo szybko a teraz jest znów wystawiony na sprzedaż. Może ktoś się połakomił na niską cenę i nie sprawdził że może będzie koło ronda mieszkał? :shock:
To ten dom po lewej a obok widać zarezerwowane miejsce na drogę i naprzeciwko również.
https://www.google.com/maps/@50.013438, ... 312!8i6656
Glover
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 88
Na forum od: 24 lis 2014, 13:03
Lokalizacja: Słocina

Re: [ul.Paderewskiego] ST 55 - 60m (szklane-tarasy)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bogdanoo » 12 maja 2018, 22:14

To właśnie w tym miejscu co zaznaczyłeś na googlemaps miała powstać dość większa droga (coś a'la obwodnica).
Pisałem o tym jakiś czas temu (temat o obwodnicy południowej) viewtopic.php?f=20&t=564&p=33973#p33973

Teraz z tego co piszesz zaczyna to mieć ręce i nogi:
Obrazek
Strzałkami zaznaczyłem miejsca o których mówimy (tak sądzę):
Strzałka czerwona: łącznik z Armii Krajowej
Strzałka Niebieska: połączenie z Wieniawskiego
Strzałka Żółta: Łącznik z Św. Rocha
Awatar użytkownika
bogdanoo
Maniak
Maniak
 
Posty: 1315
Na forum od: 25 lis 2017, 21:32

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości