[ul.Paderewskiego] ST55 - 60m (Szklane-Tarasy)

Planowane inwestycje mieszkaniowe na terenie Rzeszowa i okolic.

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul.Paderewskiego] ST 55 - 60m (szklane-tarasy)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: harpun » 12 maja 2018, 22:29

5.05.2018
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
harpun
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 378
Na forum od: 05 sie 2014, 22:00
Lokalizacja: Kraków

Re: [ul.Paderewskiego] ST 55 - 60m (szklane-tarasy)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Dwight_Schrute » 16 maja 2018, 18:34

Panowie macie jakieś konkretne informacje co do łącznika Armii Krajowej z Wieniawskiego wzdłuż Powstańców Listopadowych czy to domysły ? Wiem, że kiedyś były takie plany w urzędzie miasta ale to było z 10 lat temu. Czy ktoś ma konkretne informacje? Jakieś plany , przetargi itp. ?
Dwight_Schrute
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 22
Na forum od: 13 lip 2017, 20:57

Re: [ul.Paderewskiego] ST 55 - 60m (szklane-tarasy)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Glover » 22 maja 2018, 9:10

Oficjalnie to wiadomo że przymierzają się do łącznika Wieniawskiego-Rocha i to ma być realizowane w 2019. Tyle, że taki łącznik nic nie zmieni dla tych co stoją codziennie w korkach w okolicach parku. Może jedynie zachęcić deweloperów do wykupu gruntów w okolicy tego łącznika a tam jest wszystko puste i w dodatku takie trochę realizujące wizję Ferenca wysokich bloków na wzniesieniach nad miastem, pewnie widocznych też z autostrady.
Może też przyspieszyć walkę w Radzie Miasta nad łącznikiem Wieniawskiego - Armii Krajowej a pewnie łatwo nie będzie bo trzeba wejść w ogródki.
Glover
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 88
Na forum od: 24 lis 2014, 13:03
Lokalizacja: Słocina

Re: [ul.Paderewskiego] ST 55 - 60m (szklane-tarasy)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Doniek » 23 maja 2018, 10:20

A wie ktoś moze czy cos sie kręci nt. połączenia ul. Niemierskiego do Warneńczyka i dalej w kierunku Lwowskiej?
Doniek
Maniak
Maniak
 
Posty: 1355
Na forum od: 13 mar 2017, 23:32

Re: [ul.Paderewskiego] ST 55 - 60m (szklane-tarasy)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bogdanoo » 24 maja 2018, 19:16

też o tym myślałem, tylko zastanawia mnie fakt co ma Developres do inwestycji NG? tj. ten fragment
jak tłumaczył Grzegorz Tarnowski, dyrektor Biura Gospodarki Mieniem, był tam tymczasowy parking, a dzierżawa tego terenu jest potrzebna inwestorowi do wykonania inwestycji.


Dzielnice Parkową, która jest tuż obok jest budowana przez Nasz Gaj, mały budynek biurowo usługowy przed Dzielnica Parkową na pewno nie jest Developresu :d, więc zastanawia mnie czy tam coś innego (nowego) się nie szykuje? :idea: :?:
Awatar użytkownika
bogdanoo
Maniak
Maniak
 
Posty: 1315
Na forum od: 25 lis 2017, 21:32

Re: [ul.Paderewskiego] ST 55 - 60m (szklane-tarasy)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: swiety » 24 maja 2018, 19:18

Może developres kupił całe centrum ogrodnicze? Po przeciwnej stronie Paderewskiego też jest spora, pusta działka.
swiety
Moderator
Moderator
 
Posty: 2941
Na forum od: 22 cze 2014, 19:11
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul.Paderewskiego] ST 55 - 60m (szklane-tarasy)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: leirion » 24 maja 2018, 20:04

bogdanoo pisze: więc zastanawia mnie czy tam coś innego (nowego) się nie szykuje? :idea: :?:


Gdy byłam na niedawnych targach budowlanych na Podpromiu, to przechodząc obok stoiska Developresu zapytałam czy będą coś budować po tej stronie Rzeszowa, tj. za Wisłokiem, oprócz oczywiście Uroczego Nowego Miasta. Pani powiedziała, że prawdopodobnie będą w okolicy Paderewskiego, ale to jeszcze nie jest pewne, wszystko zależy czy uda im się zakupić teren. Przy czym nie powiedziała, że dokładnie przy ulicy Paderewskiego, tylko w okolicy... Pytałam, czy to będą niskie czy wysokie budynki, ale nic więcej nie chciała zdradzić. Ja się zastanawiam, czy to raczej nie teren działek przy Paderewskiego, bliżej Rejtana.

Dopisek:
A jednak, prawdopodobnie to rzeczywiście teren Resgalu, właśnie się dowiedziałam (nie wiem na ile to prawda), że właściciel Centrum Ogrodniczego Ogrody ResGal sprzedał wszystko (ok. 4 ha) z powodu zadłużenia i mają tam powstać bloki. Tyle, że podejrzewano, że to NG kupiło i powiększy Dzielnicę Parkową.
leirion
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 104
Na forum od: 15 cze 2017, 12:12

Re: [ul.Paderewskiego] ST 55 - 60m (szklane-tarasy)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Glover » 27 maja 2018, 19:25

Res-Gal był już kiedyś sprzedany. Kupił go Uni-Pest z Kraczkowej który dawno temu też miał siedzibę przy Paderewskiego na przeciwko Res-Galu ale trochę bliżej parku. Jeżeli to prawda to pewnie Uni-Pest zrobił dobry interes na Res-Galu.
W sumie gdyby w miejsce Res-Galu zrobili kolejne bloki to powstałby taki ładny kwartał tyle że już nie chcę myśleć jak wyglądałby ruch samochodowy w tej części :(
Glover
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 88
Na forum od: 24 lis 2014, 13:03
Lokalizacja: Słocina

Re: [ul.Paderewskiego] ST55 - 60m (szklane-tarasy)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 30 cze 2018, 16:40

Artykuł z 28 czerwca(czwartek), i najważniejsze jego fragmenty:


W najbliższym czasie deweloper Szklane Tarasy rusza z budową nowej inwestycji – tym razem wyjątkowego wieżowca ST 55, który powstanie przy ulicy Armii Krajowej.
...
„Mieszkań zostaje coraz mniej, - mówi Maria Fijałkiewicz z działu sprzedaży dewelopera. W pierwszym tygodniu sprzedaży
zostało zarezerwowanych więcej niż 60% mieszkań”.
...
W budynku znajdować się będzie 98 ekskluzywnych mieszkań o zróżnicowanym metrażu od 33m2 do 123 m2 oraz po 4 lokale usługowe zlokalizowane na 1 i 2 piętrze, natomiast na parterze znajdować się będzie garaż.
...
17 piętrowy budynek będzie miał wysokość 60m, z wyższych pięter rozpościerać się będzie piękna panorama Rzeszowa i okolic. Na terenie inwestycji znajdować się będzie 132 miejsca na parkingach naziemnych i podziemnych.



źródło i całość: http://www.nowiny24.pl/artykuly-sponsor ... ,13296128/
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8535
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul.Paderewskiego] ST 55 - 60m (szklane-tarasy)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: swiety » 30 cze 2018, 16:50

98 mieszkań i zaledwie 132 miejsca parkingowe ? :lol: Parking na parterze a usługi na piętrach - mało przyjazny układ.
swiety
Moderator
Moderator
 
Posty: 2941
Na forum od: 22 cze 2014, 19:11
Lokalizacja: Rzeszów

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości