[ul. Lenartowicza] Wikana Square 2x10p (Wikana)

Planowane inwestycje mieszkaniowe na terenie Rzeszowa i okolic.

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul. Lenartowicza] Sovia Square 2x10p (Wikana)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Toya » 19 kwie 2018, 6:25

Petit_garcon pisze:
whistle22 pisze:
swiety pisze:Lokalizacja dużo lepsza niż bulwary park, bez porównania. Tu bulwary mamy pod oknem, tam tylko w nazwie. Tutaj inwestycja w centrum miasta, tam jednak przy obwodnicy. Ceny między 6-7 tys w zależności od wielkości mieszkania i piętra.



Wiesz kiedy można spodziewać się strony internetowej z wizualizacją osiedla oraz listą dostępnych mieszkań wraz z oficjalnymi danymi co do terminu zakończenia inwestycji?


Pod koniec lutego dowiedziałem się ze „do miesiąca czasu” powinna pojawić się strona. Także być może będzie na dniach.

No i .... Dalej nic w temacie?
Toya
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 267
Na forum od: 07 maja 2017, 4:54

Re: [ul. Lenartowicza] Sovia Square 2x10p (Wikana)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: whistle22 » 19 kwie 2018, 17:09

Pewnie czekają, aż ceny w Rzeszowie dojdą do 8 tysiecy :).
whistle22
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 17
Na forum od: 20 mar 2018, 1:23

Re: [ul. Lenartowicza] Sovia Square 2x10p (Wikana)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: swiety » 19 kwie 2018, 17:42

Na co mają czekać jak już takie są w tej inwestycji czy Capital Towers? Budowa wkrótce ruszy, będzie podzielona - pierwsze budynek A, ten bliżej Wisłoka, po pół roku budynek B bliżej Lenartowicza. Podobnie będzie z oddawaniem mieszkań (A końcem 2019/początek 2020, budynek B wiosna/lato 2020).

Sporo mieszkań już zarezerwowanych.
swiety
Moderator
Moderator
 
Posty: 2942
Na forum od: 22 cze 2014, 19:11
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Lenartowicza] Sovia Square 2x10p (Wikana)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: whistle22 » 20 kwie 2018, 0:04

Ceny mogą być i 20 tys/m2 pytanie kto to kupi. Co do rezerwacji to rozumiem, że Wikana podpisała już jakieś umowy z klientami? Zastanawiające jest dlaczego deweloper, który ma ponoć gotowy projekt nie wprowadza mieszkan do sprzedaży przy tak rozgrzanym rynku nieruchomości...
whistle22
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 17
Na forum od: 20 mar 2018, 1:23

Re: [ul. Lenartowicza] Sovia Square 2x10p (Wikana)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: gragar » 20 kwie 2018, 20:02

A może opóźnienia to wynik perturbacji z pozwoleniem ze względu na bliskość tej dużej stacji energetycznej -przesyłowej. Może ktoś myśli o konsekwencjach dla zdrowia tak bliskiej zabudowy i nie chce postawić tej ostatniej kropki :?: A może się mylę ,ale fakt dziwne to zwlekanie.
gaga
gragar
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 204
Na forum od: 16 lut 2016, 20:21

Re: [ul. Lenartowicza] Sovia Square 2x10p (Wikana)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: gallileo » 22 kwie 2018, 11:50

Co prawda nie jestem z Rzeszowa, ale pozwolę sobie włączyć się do Państwa dyskusji. Interesuja mnie w Waszym mieście inwestycje mieszkaniowe Wikany (a ta zwłaszcza), z tego względu że jestem posiadaczem akcji tej spółki. Nie jest to może ogromny udział, ale jak na moje możliwości na tyle istotny, by mocniej interesować się i śledzić poczynania społki.

Co do braku jakichkolwiek informacji ze strony spółki o tej inwestycji to mam pewne przypuszczenia na ten temat. Nie będę się wdawał w szczegóły, ale wydaje mi się, że wynika to z faktu, że Wikana jest spółką publiczną notowaną na GPW, gdzie bardzo ważna jest polityka informacyjna, ale też kolejność podawania pewnych komunikatów i być może chodzi o sprawy związane z zapewnieniem finansowania tej inwestycji. Ale to sa moje spekulacje. Myślę, że najpóźniej do połowy maja wszystko się wyjaśni.

Myslicie Państwo, że ta inwestycja zakończy się sukcesem? To dobra lokalizacja? Jest szansa, że mieszkania sprzedadzą sie po założonych cenach? Jak oceniacie to z perspektywy osób, ktore sa na miejscu i mieszkają w Rzeszowie? Z tego co czytałem we wcześniejszych postach raczej dobrze ten projekt rokuje?
gallileo
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 64
Na forum od: 22 kwie 2018, 11:31

Re: [ul. Lenartowicza] Sovia Square 2x10p (Wikana)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Martinn » 22 kwie 2018, 15:20

Według mnie sprzeda się całe osiedle w dość szybkim tempie. Ceny mieszkań w Rzeszowie rosną, a w przypadku tej inwestycji mamy centrum sprytnie odsunięte od głównych ciągów komunikacyjnych - jest blisko ale nie jest tak głośno. Kwestia rozpoczęcia budowy i puszczenia info w obieg a mieszkania zaczną nabywać swoich właścicieli :)
www.NieruchomosciWRzeszowie.pl - Prowadzę portal o rzeszowskich inwestycjach!
Awatar użytkownika
Martinn
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 258
Na forum od: 10 mar 2018, 16:12
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Lenartowicza] Sovia Square 2x10p (Wikana)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pogodynka » 22 kwie 2018, 16:10

Lokalizacja jak na Rzeszów jest bardzo dobra ale nie wiem, czy opóźnienie nie wynika z faktu, że obecnie w Rzeszowie trwa mieszkaniowy boom. Buduje się baaardzo dużo a miasto jest w sumie niewielkie. Oczywiście jest dużo naplywowych mieszkańców, także zza wschodniej granicy, ale mimo tego podaż jest teraz ogromna. Konkurencja buduje również na atrakcyjnych terenach a cena o której słyszałam w inwestycji Wikany jest ceną, której nie powstydzilaby się Warszawa w dobrej lokalizacji.
pogodynka
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 317
Na forum od: 07 lut 2017, 0:15

Re: [ul. Lenartowicza] Sovia Square 2x10p (Wikana)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: swiety » 22 kwie 2018, 17:28

gallileo pisze:Myslicie Państwo, że ta inwestycja zakończy się sukcesem? To dobra lokalizacja? Jest szansa, że mieszkania sprzedadzą sie po założonych cenach? Jak oceniacie to z perspektywy osób, ktore sa na miejscu i mieszkają w Rzeszowie? Z tego co czytałem we wcześniejszych postach raczej dobrze ten projekt rokuje?


Patrząc z perspektywy osób chcących mieszkać w centrum to najlepsza lokalizacja z nowych inwestycji mieszkaniowych. W samym środku miasta, a jednak schowana na uboczu. W pobliżu pełna infrastruktura : szkoła, przedszkola, usługi, największy park w Rzeszowie (bulwary).
Same bloku na wizualizacjach wyglądają bardzo dobrze, jeśli to zrealizują w ten sposób i nie zaoszczędzą na materiałach to będą jedne z lepszych budynków. To obiektywna ocena a nie bzdury niektórych deweloperów, którzy łatwo przyklejają etykietę "najlepsza lokalizacja" swoim projektom.

Cena trochę szokuje (szczególnie w przypadku mieszkań z ogromnymi tarasami), gdzie cena takich mieszkań dobija do 8500. Generalnie oscyluje w okolicach 7000. Jak na Rzeszów to sporo, ale patrząc na inne inwestycje w tym rejonie (Capital Towers) wydaje się być podobną. W Capitalu ceny zaczynają się do 5900 i wędrują do grubo ponad 8000.
Okolice mostu zamkowego są najdroższą lokalizacją i myślę, że w tym rejonie ceny bedą rosły. Tutaj tworzy się nowe centrum miasta. Kolejne inwestycje planowane wzdłuż Podwisłocza z pewnością utrzymają wysoką półkę cenową.
swiety
Moderator
Moderator
 
Posty: 2942
Na forum od: 22 cze 2014, 19:11
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Lenartowicza] Sovia Square 2x10p (Wikana)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: gallileo » 22 kwie 2018, 18:00

Bardzo dziekuje za odpowiedzi :) Z tego co czytam powinno byc dobrze. No to czekamy teraz na wiecej szczegolow... pozdrawiam serdecznie z Mazowsza
gallileo
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 64
Na forum od: 22 kwie 2018, 11:31

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości