[ul. Lubelska] Bella Dolina (Developres)

Planowane inwestycje mieszkaniowe na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Lubelska] Bella Dolina (Developres)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: swiety » 20 lut 2017, 22:07

Za to tutaj będzie łatwiej wynająć mieszkania dla osób pracujących w strefach (w Jasionce itd). Znajomy kiedyś wynajmował mieszkanie na Staromieściu ogrody Koreańczykowi pracującemu w Jasionce. Strefy będą się rozrastać a Staromieście to najlepsze miejsce dla takich ludzi. Wynajem studentom jest niej opłacany niż osobom pracującym. Student nie wynajmie Ci kawalerki za 1800zł.
swiety
Moderator
Moderator
 
Posty: 2941
Na forum od: 22 cze 2014, 19:11
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Lubelska] Bella Dolina (Developres)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Mirosław » 21 lut 2017, 10:51

Czy ja wiem rynek na prawdę się nasyca moja dziewczyna dwa lata temu szukała mieszkania pod wynajem i na prawdę ciężko było o coś konkretnego a jak już coś znalazła to raczej właściciel mieszkania dyktował warunki i przebierał w ludziach którzy mu odpowiadali, a teraz jak przegląda oferty to i mieszkań jest więcej i w lepszym standardzie. Znajomi z którymi rozmawiam co wynajmują mieszkania mówią że ratuje ich teraz tylko lokalizacja bo coraz ciężej jest znaleść chętnego :roll:
Mirosław
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 32
Na forum od: 30 lis 2016, 10:05

Re: [ul. Lubelska] Bella Dolina (Developres)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: letowniak » 21 lut 2017, 17:30

^^ i tak to powinno wyglądać to najemca powinien dyktować warunki i wybierać a nie kastingi na mieszkańców ;) Wynajmowałem przez kilka lat mieszkanie i w rzeszowie i na zachodzie... tu te relacje z wynajmującymi były co najmniej patologiczne
Hardkloc - developer oferujący mieszkania w najwyższej jakości klocach
letowniak
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 374
Na forum od: 21 lip 2014, 1:55

Re: [ul. Lubelska] Bella Dolina (Developres)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: swiety » 21 lut 2017, 17:37

letowniak pisze:^^ i tak to powinno wyglądać to najemca powinien dyktować warunki i wybierać a nie kastingi na mieszkańców ;) Wynajmowałem przez kilka lat mieszkanie i w rzeszowie i na zachodzie... tu te relacje z wynajmującymi były co najmniej patologiczne


Czy ja wiem, w wielu krajach jest tak, że to właściciel mieszkanie decyduję komu wynająć i przebiera w najemcach. Normalne. Plus jest taki, że jeszcze kilka lat temu większość mieszkań była w niskim standardzie, obecnie wiekszość mieszkań to mieszkania nowe, dobrze wyposażone. Chociaż ceny niektórych ofert są patologiczne, rodem ze stolicy.
swiety
Moderator
Moderator
 
Posty: 2941
Na forum od: 22 cze 2014, 19:11
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Lubelska] Bella Dolina (Developres)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Boss » 28 lut 2017, 18:58

Pozdrawiam Marcin
www.pbase.com/fotogrzebyk
Awatar użytkownika
Boss
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 199
Na forum od: 30 cze 2014, 22:31
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Lubelska] Bella Dolina (Developres)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: swiety » 28 lut 2017, 19:19

Jak na Developres to wygląda nieźle, dużo lepiej niż wszystkie bloki na Zawiszy czy ten na Warszawskiej. Ilość pięter trochę za duża jak na to miejsce. Trzy , czteropiętrowe bloki wyglądałyby lepiej. Sąsiednie Ogrody mają max 3 piętra.
swiety
Moderator
Moderator
 
Posty: 2941
Na forum od: 22 cze 2014, 19:11
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Lubelska] Bella Dolina (Developres)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: PzD91 » 28 lut 2017, 19:45

Dobrze to wygląda, wysokość jak dla mnie ok, szkoda by było "marnować" miejsca dla bloków 3 piętrowych.
Awatar użytkownika
PzD91
Maniak
Maniak
 
Posty: 1590
Na forum od: 16 lut 2015, 22:04
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Lubelska] Bella Dolina (Developres)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: david22pl » 28 lut 2017, 20:27

swiety pisze:Jak na Developres to wygląda nieźle, dużo lepiej niż wszystkie bloki na Zawiszy czy ten na Warszawskiej. Ilość pięter trochę za duża jak na to miejsce. Trzy , czteropiętrowe bloki wyglądałyby lepiej. Sąsiednie Ogrody mają max 3 piętra.


Sąsiednie ogrody mają 5 pięter a nie 3. Więc różnica wysokości nie będzie odczuwalna.
david22pl
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 42
Na forum od: 09 mar 2016, 16:44

Re: [ul. Lubelska] Bella Dolina (Developres)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: swiety » 28 lut 2017, 22:42

david22pl pisze:
swiety pisze:Jak na Developres to wygląda nieźle, dużo lepiej niż wszystkie bloki na Zawiszy czy ten na Warszawskiej. Ilość pięter trochę za duża jak na to miejsce. Trzy , czteropiętrowe bloki wyglądałyby lepiej. Sąsiednie Ogrody mają max 3 piętra.


Sąsiednie ogrody mają 5 pięter a nie 3. Więc różnica wysokości nie będzie odczuwalna.


Nieprawda - Ogrody maja 3 piętra, jedynie 4 bloki Hiszpańskich ogrodów mają 5 pieter (deweloper dostał zgodę i zmieniono dla niego plan zagospodarowania). Więcej pięter = więcej kasy. Przy takich 6-7 piętrowych blokach osiedle traci kameralność, robi się blokowisko. Szkoda miejsca? Mieszkamy w Hong Kongu czy na manhattanie? W pobliżu mamy setki hektarów, które będą świeciły pustkami przez najbliższe 15-20 lat.
Popatrz na warszawski Wilanów, ile pięter mają tamtejsze bloki? Podpowiem - 3-4.
swiety
Moderator
Moderator
 
Posty: 2941
Na forum od: 22 cze 2014, 19:11
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Lubelska] Bella Dolina (Developres)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: flyRZE » 28 lut 2017, 22:49

Przecież kolega napisał, że sasiednie Ogrody mają 5 pięter, a Bella sąsiadowac będzie jak już to z Ogrodami, Hiszpanskimi.
Generalnie zarówno Sataromiescie jak i Hiszpańskie mają chyba użytkowe poddasza, które podwyższaja budynki o prawie kondygnacje.
flyRZE
Maniak
Maniak
 
Posty: 1315
Na forum od: 15 lip 2014, 11:42

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości