[ul. Lubelska] Bella Dolina (Developres)

Planowane inwestycje mieszkaniowe na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Lubelska] Bella Dolina (Developres)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Mirro » 06 kwie 2017, 19:55

A mnie ciekawi tak "mało ważna" a jakże przyziemna kwestia. Gdzie ludzie będą stawiać auta?
Wiem, wiem. Jest napisane, że będą parkingi podziemne. Ale po pierwsze nie ma napisane ile ich dokładnie będzie, a po drugie chyba nie każdy ma uchowane w "skarpecie" wolne 30 tyś. na taką przyjemność.
Mirro
Świeżak
 
Posty: 9
Na forum od: 01 sty 2016, 21:56

Re: [ul. Lubelska] Bella Dolina (Developres)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: flyRZE » 06 kwie 2017, 20:08

Przecież będą też naziemne parkingi przy wewnętrznych osiedlowych uliczkach.
flyRZE
Maniak
Maniak
 
Posty: 1315
Na forum od: 15 lip 2014, 11:42

Re: [ul. Lubelska] Bella Dolina (Developres)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Mirro » 06 kwie 2017, 20:24

A są faktycznie. Na powiększeniu widzę. Ciężko dostrzec na smartfonie bez powiększenia. Naliczyłem około 70 miejsc na 77 mieszkań. Do tego podziemne. Nie powinno być źle.
Mirro
Świeżak
 
Posty: 9
Na forum od: 01 sty 2016, 21:56

Re: [ul. Lubelska] Bella Dolina (Developres)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Mirosław » 10 maja 2017, 14:33

Kiedy start inwestycji bo z tego co widać to nic tam się nie dzieje :?:
Mirosław
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 32
Na forum od: 30 lis 2016, 10:05

Re: [ul. Lubelska] Bella Dolina (Developres)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: swiety » 14 lip 2017, 10:27

Orientuje się ktoś dlaczego nie startują z budową? Na początku roku wykarczowali kawałek działki i od tamtego momentu cisza, na terenie przyszłej budowy nic się nie dzieje.
swiety
Moderator
Moderator
 
Posty: 2941
Na forum od: 22 cze 2014, 19:11
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Lubelska] Bella Dolina (Developres)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: gragar » 14 lip 2017, 12:05

A może to jest tak ,że zainteresowanie tą lokalizacją osiedla jest niewspółmiernie małe w stosunku do wielkości i kosztów inwestycji,więc teraz będzie priorytetem osiedle Nad Wisłokiem ,bo z tego co mi wiadomo sporo ludzi czeka konsekwentnie na bloki na Siemieńskiego .Ale to takie moje gdybanie ;) pozdrawiam.
gaga
gragar
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 204
Na forum od: 16 lut 2016, 20:21

Re: [ul. Lubelska] Bella Dolina (Developres)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: dStan » 14 lip 2017, 12:32

Nie sądzę, że zainteresowanie jest małe. Wydaje mi się po prostu, że Developres ma bardzo dużo rozpoczętych inwestycji, jeszcze więcej planów i część inwestycji schodzi na dalszy plan. Ciąglę rozbudowują osiedle Zawiszy, jeszcze nie skończyli L2 na SkyRes'ie a już rozpoczęli sprzedaż mieszkań w L3 (wydaje mi się, że w tym momencie to osiedle jest najbardziej atrakcyjne, również dla dewelopera pod względem zysków, dlatego taka decyzja o zmianie biurowca na mieszkaniówkę i szybkim rozpoczęciu sprzedaży), osiedle Urocze na Zacisznej a do tego rozpoczęta sprzedaż mieszkań na osiedlu Bella Dolina, w głowie cały czas gdzieś jeszcze krąży pewnie galeria na placu garncarskim. Dużo tego jest, a przytoczone osiedle Nad Wisłokiem jest zapewne na samym końcu (niestety). Deweloper wywiózł prawie cały sprzęt z miejsca budowy, o sprzedaży mieszkań nie słychać i się nie zanosi na rozpoczęcie a do tego deweloper pytany o plany, odpowiada tylko że są, na pewno osiedle będzie dalej rozbudowane, ale nie wiadomo kiedy.
dStan
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 501
Na forum od: 30 cze 2014, 14:13

Re: [ul. Lubelska] Bella Dolina (Developres)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: swiety » 14 lip 2017, 12:57

gragar pisze:A może to jest tak ,że zainteresowanie tą lokalizacją osiedla jest niewspółmiernie małe w stosunku do wielkości i kosztów inwestycji,więc teraz będzie priorytetem osiedle Nad Wisłokiem ,bo z tego co mi wiadomo sporo ludzi czeka konsekwentnie na bloki na Siemieńskiego .Ale to takie moje gdybanie ;) pozdrawiam.


Czy ja wiem, sąsiednie hiszpańskie ogrody sprzedały się bardzo dobrze, w kolejnym etapie sprzedali już sporo mieszkań a blok nawet "nie wyszedł z ziemi".
Lokalizacja to już kwestia gustu - bella dolina w perspektywie lepiej wypada. Zaletą "nad wisłokiem" jest bliska odległość do centrum.

Może nie mają wszystkich pozwoleń? Wprowadzają jakieś zmiany? Mieszkania są na stronie ale - nie wierze, że chociaż kilka nie byłoby sprzedanych. A od kilku miesięcy widnieje informacja, że wszystkie są dostępne.
swiety
Moderator
Moderator
 
Posty: 2941
Na forum od: 22 cze 2014, 19:11
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Lubelska] Bella Dolina (Developres)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: flyRZE » 14 lip 2017, 22:31

Podejrzewam, że wprowadzili ofertę z uwagi na targi i chcec pokazania jej z uwagi na konkurencję. Pewnie załatwiane są formalności może nie mają jeszcze pozwolenia na budowę. Zajęte nA pewno jakieś są, ale to pewnie wstępne rezerwacje wlasnie z uwagi na brak pozwolenia na budowę nie mogą ich zdjąć w systemie bo formalnie nie są sprzedane.
flyRZE
Maniak
Maniak
 
Posty: 1315
Na forum od: 15 lip 2014, 11:42

Re: [ul. Lubelska] Bella Dolina (Developres)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Mati1 » 07 sie 2017, 22:46

Witam,
Chyba od dziś zaczęła się sprzedaż.
Czy ta lokalizacja/developer ma jakieś wady przeciw?
Mati1
Świeżak
 
Posty: 1
Na forum od: 09 maja 2017, 9:16

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: qweadfh563 i 19 gości