Zapowiedzi nowych inwestycji mieszkaniowych

Planowane inwestycje mieszkaniowe na terenie Rzeszowa i okolic.

Informacje o planowanych inwestycjach mieszkaniowych.

Re: Zapowiedzi nowych inwestycji mieszkaniowych

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: peter » 15 lis 2018, 23:21

BS Deweloper przygotowuje sie do inwestycji "Apartamenty Drabinianka" przy ulicy Podmiejskiej 20, ciekawe rozwiazanie z boiskiem na dachu
Załączniki
1-2.jpg
1-2.jpg (80.57 KiB) Przeglądany 4512 razy
3-1.jpg
3-1.jpg (69.31 KiB) Przeglądany 4512 razy
peter
Maniak
Maniak
 
Posty: 1294
Na forum od: 04 paź 2014, 18:21

Re: Zapowiedzi nowych inwestycji mieszkaniowych

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: dr.borsuk » 15 lis 2018, 23:51

To boisko to chyba dla krasnali:) Standardowy budynek mieszkalny ma 12-14m szerokości. To ile długości ma to boisko? 10-12? Kogoś poniosła chyba fantazja :lol:
dr.borsuk
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 24
Na forum od: 15 lis 2018, 21:36

Re: Zapowiedzi nowych inwestycji mieszkaniowych

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: nefertar » 16 lis 2018, 0:11

Budynek ładny, ale mieszkanie pod boiskiem do kosza to dla wiernych fanów tego sportu chyba ^^
nefertar
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 49
Na forum od: 19 lut 2018, 4:33

Re: Zapowiedzi nowych inwestycji mieszkaniowych

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bezczas » 16 lis 2018, 10:16

Jeszcze jedno rzuca mi się w oczy - przyjedzie ktoś do Ciebie w odwiedziny i zonk - nie ma gdzie zaparkować. Wygląda na to, że przed blokiem będzie tylko 4-5 miejsc postojowych. Proszę tylko nie piszcie, że przecież Biedronka i Centrum jest niedaleko i tam można zostawić samochód.
bezczas
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 75
Na forum od: 26 kwie 2016, 8:37

Re: Zapowiedzi nowych inwestycji mieszkaniowych

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: dr.borsuk » 16 lis 2018, 11:51

Niestety taka jest teraz praktyka deweloperów, szczególnie przy pojedynczych budynkach. Przy całym osiedlu z racji współczynnika wymaganych miejsc postojowych wygląda to zawsze troszkę lepiej.

BTW, do najbliższej Biedronki jest z tego miejsca pewnie ponad 1,5km:)))
dr.borsuk
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 24
Na forum od: 15 lis 2018, 21:36

Re: Zapowiedzi nowych inwestycji mieszkaniowych

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Kres » 16 lis 2018, 12:30

1,9km od Biedronki,
950m od parkingu na żwirowni.

Obrazek
Kres
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 102
Na forum od: 17 lut 2016, 16:41

Re: Zapowiedzi nowych inwestycji mieszkaniowych

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: nefertar » 16 lis 2018, 13:24

Ja tam jestem zdania, że przy nowych inwestycjach max 5-10% mieszkań i to tych najmniejszych powinno mieć możliwość rezygnacji z przypisanych miejsc postojowych (zewnętrzne czy garażowe to już kwestia gustu i możliwości). W obecnych czasach, zwłaszcza nie w ścisłym centrum, nie ma praktycznie opcji rezygnacji z samochodu, a później jest problem, bo ogólnodostępne miejsca są okupowane przez mieszańców, którzy woleli zaoszczędzić tych kilkanaście tyś.
nefertar
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 49
Na forum od: 19 lut 2018, 4:33

Re: Zapowiedzi nowych inwestycji mieszkaniowych

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: lentek91 » 17 lis 2018, 14:06

uroczy pisze:Pomiędzy Urocze Nowe Miasto (Developres) a szarymi 2 małymi blokami na wąskiej działce powstaje inwestycja utrzymywana w tajemnicy przez agentów nieruchomości kto ma ją budować. Nie wiem czy jeszcze coś zostało do zakupu bo w expresowym tempie temat był wyprzedawany..



1 - przedszkole jako budynek parterowy
2 - wpust wjazdu do garażu i początek dwóch bloków 3 piętrowych które nie zdołają jeszcze przysłonić budynku żółtego Developresu ale pomarańczowy tylko częściowo już tak.
3 - droga dojazdowa wzdłuż całej działki
4 - pierwszy budynek
5 - drugi budynek

tuż za UNW i tymi nowo powstającymi budynkami ma być realizowana inwestycja N.G

Obrazek
Obrazek
Obrazek

pierwsza łopata za miesiąc ma być wbita..


Ja tam żadnej tajemnicy nie widziałem. Jak zadzwoniłem do agenta nieruchomości, to od razu dostałem informację kto to będzie budował, kiedy planuje ruszyć i na jakim etapie jest inwestycja. Ogólnie będzie można dla tej inwestycji wydzielić nowy temat, bo jak piszesz za niecały miesiąc chcą ruszyć (zobaczymy jak im to wyjdzie). Mieszkania faktycznie dobrze im schodzą i sam też jedno zarezerwowałem :)

PS. Potwierdzam czyjś wcześniejszy post, że ta inwestycja będzie budowana przez Szerbud. Na ich stronie internetowej tego jeszcze nie ma, ponieważ powiedzieli mi, że dopiero inwestycje, które wystartują (zacznie się budowa) pojawiają się na stronie :)
lentek91
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 192
Na forum od: 26 sty 2016, 10:52

Re: Zapowiedzi nowych inwestycji mieszkaniowych

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: swiety » 17 lis 2018, 16:16

Dosyć tam ciasno, pozostaje jedynie współczuć tym którzy mają mieszkania na niskich pietrach Uroczego - w okresie zimowym będzie zero światła w mieszkaniu. Nowe bloki powstaną 15m od budynku Developresu ... Do tego na sąsiedniej działce NG planuje kolejny blok (na zachód, trójkątna działka).
swiety
Moderator
Moderator
 
Posty: 2941
Na forum od: 22 cze 2014, 19:11
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Zapowiedzi nowych inwestycji mieszkaniowych

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pogodynka » 17 lis 2018, 17:19

Myślę, że nie ma co współczuć mieszkańcom UNM bo to było wiadome, że ta działka nie będzie stała pusta i powstanie na niej blok. Myślę, że chyba kupując zdawali sobie z tego sprawę. Zresztą na tym forum zanim Dewelopres zaczął swoją budowę, ten wątek się pojawił...A bloki Szerbudu są naprawdę śliczne i tylko cieszyć się trzeba, że nie powstaną tam kolejne szkaradki
pogodynka
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 317
Na forum od: 07 lut 2017, 0:15

PoprzedniaNastępna

Wróć do Newsy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości