Zapowiedzi nowych inwestycji mieszkaniowych

Planowane inwestycje mieszkaniowe na terenie Rzeszowa i okolic.

Informacje o planowanych inwestycjach mieszkaniowych.

Re: Zapowiedzi nowych inwestycji mieszkaniowych

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Martinn » 06 lis 2018, 23:35

Fajnie, że zaczyna się u nas budować wysoko ;) Jeśli nie jest to jakaś podpucha i nie powstanie kolejny 55 metrowy budynek z czymś ala 15 m anteną to będzie to drugi (obok Capital Tower) budynek wysokościowy w Rzeszowie (>55m). Faktycznie Szklane Tarasy pod kątem designu i nowatorskich projektów są w czołówce na naszym rynku - pewnie będzie o tym nowym projekcie co raz huczniej :)
www.NieruchomosciWRzeszowie.pl - Prowadzę portal o rzeszowskich inwestycjach!
Awatar użytkownika
Martinn
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 258
Na forum od: 10 mar 2018, 16:12
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Zapowiedzi nowych inwestycji mieszkaniowych

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: peter » 07 lis 2018, 7:07

ST55 wyprzedali w ekspresowym tempie na etapie przygotowan pod palowanie, pozostalo kilka wolnych lokali doslownie :D
peter
Maniak
Maniak
 
Posty: 1294
Na forum od: 04 paź 2014, 18:21

Re: Zapowiedzi nowych inwestycji mieszkaniowych

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: uroczy » 15 lis 2018, 12:06

Pomiędzy Urocze Nowe Miasto (Developres) a szarymi 2 małymi blokami na wąskiej działce powstaje inwestycja utrzymywana w tajemnicy przez agentów nieruchomości kto ma ją budować. Nie wiem czy jeszcze coś zostało do zakupu bo w expresowym tempie temat był wyprzedawany..



1 - przedszkole jako budynek parterowy
2 - wpust wjazdu do garażu i początek dwóch bloków 3 piętrowych które nie zdołają jeszcze przysłonić budynku żółtego Developresu ale pomarańczowy tylko częściowo już tak.
3 - droga dojazdowa wzdłuż całej działki
4 - pierwszy budynek
5 - drugi budynek

tuż za UNW i tymi nowo powstającymi budynkami ma być realizowana inwestycja N.G

Obrazek
Obrazek
Obrazek

pierwsza łopata za miesiąc ma być wbita..
Ostatnio zmieniony 15 lis 2018, 17:41 przez uroczy, łącznie zmieniany 1 raz
uroczy
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 25
Na forum od: 15 lis 2018, 9:12

Re: Zapowiedzi nowych inwestycji mieszkaniowych

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Akari » 15 lis 2018, 12:29

Ja kiedyś gdzieś widziałam informacje że te bloki buduje szerbud ale na ich stronie nie znalazłam potwierdzenie więc nie wiem czy to prawda
Akari
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 18
Na forum od: 19 lip 2018, 18:37

Re: Zapowiedzi nowych inwestycji mieszkaniowych

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: peter » 15 lis 2018, 12:52

Niby inwestycja tak świetnie się sprzedawała i niewiele lokali już pozostała itd. co słyszałem już 2 miesiące temu a na działce jak się nic nie działo tak się nie dzieje. :lol: :roll:
peter
Maniak
Maniak
 
Posty: 1294
Na forum od: 04 paź 2014, 18:21

Re: Zapowiedzi nowych inwestycji mieszkaniowych

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: uroczy » 15 lis 2018, 13:25

jestem aktywnym obserwatorem od 1,5 roku ogłoszeń ze sprzedażą mieszkań i nie mogę się zgodzić aby 2 miesiące temu były sprzedawane mieszkania z tych bloków np. na otodom, rzeszowiaku. A co do startu pracowników z budową - info od agenta nieruchomości, zobaczymy czy się sprawdzi
uroczy
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 25
Na forum od: 15 lis 2018, 9:12

Re: Zapowiedzi nowych inwestycji mieszkaniowych

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: peter » 15 lis 2018, 13:39

Tak się składa że ja również uczestniczę w obserwacji rynku nieruchomości deweloperskich w Rzeszowie i powiem Ci że w sierpniu już na pewno o tym było u nas na forum a ogłoszenia już bardzo długo widnieją w portalach. Tak dla przypomnienia mamy polowe listopada. :lol: ale jakie info z tym startem?
peter
Maniak
Maniak
 
Posty: 1294
Na forum od: 04 paź 2014, 18:21

Re: Zapowiedzi nowych inwestycji mieszkaniowych

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Rafullo » 15 lis 2018, 16:55

A mi to wygląda na próbę reklamy inwestycji z racji właśnie słabej sprzedaży. I ogłoszenia faktycznie długo już wiszą.
Rafullo
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 43
Na forum od: 05 kwie 2018, 7:47

Re: Zapowiedzi nowych inwestycji mieszkaniowych

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: uroczy » 15 lis 2018, 17:37

nie mam żadnego interesu aby to reklamować, w takim razie przeoczyłem te ogłoszenia skoro druga osoba pisze, że już wisiały od dłuższego czasu i zapewne macie rację. Dzwoniąc z zapytaniem dot. tych mieszkań do pierwszego lepszego sprzedającego a pytając kto jest wykonawcą nie uzyskacie odpowiedzi..dowiedziałem się dzisiaj, że dlatego bo być może jeszcze nie zostały wydane pełne pozwolenia dot.tej budowy a więc to by wytłumaczało też to, że już wchodzą od dłuższego czasu i wejść nie mogą pracownicy z rozpoczęciem budowy
uroczy
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 25
Na forum od: 15 lis 2018, 9:12

Re: Zapowiedzi nowych inwestycji mieszkaniowych

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pogodynka » 15 lis 2018, 19:06

Myślę, że reklama w tej lokalizacji i za te pieniądze i przy tak fajnych mieszkaniach jest kompletnie zbędna, więc wierzę, że Uroczy to nie żaden napędzacz sprzedaży... Trochę szkoda, że jest tam planowane przedszkole, bo za kilka lat jak te dzieci wyrosną, to będzie średnio przydatne, zwłaszcza, że na Strażackiej jest ich kilka. Co innego sklep. On przyda się i młodym i starym w każdym wieku a jego akurat tam bardzo brakuje.... Drogi inwestorze: sklep, sklep, tylko sklep.....!
pogodynka
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 317
Na forum od: 07 lut 2017, 0:15

PoprzedniaNastępna

Wróć do Newsy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości