Zapowiedzi nowych inwestycji mieszkaniowych

Planowane inwestycje mieszkaniowe na terenie Rzeszowa i okolic.

Informacje o planowanych inwestycjach mieszkaniowych.

Re: Zapowiedzi nowych inwestycji mieszkaniowych

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: nefertar » 02 lip 2018, 6:41

Owszem, wlasciwie to tylko w duzych miastach z tramwajami. W Rzeszowie raptem od roku i rzuca sie w oczy brak takiego rozwiazania. I podkreslam, ze pisalem pare razy o transporcie szynowym,a nie tylko o tramwaju...
I nie wiem, w jakim miescie tak w nocy Ci jezdza, bo z reguly tak jak caly dzienny transport ok 23 przestaja i zostaja nocne autobusy. Wiem,ze w Poznaniu sa nocne tramwaje, ale to raczej nie jest regula.
nefertar
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 49
Na forum od: 19 lut 2018, 4:33

Re: Zapowiedzi nowych inwestycji mieszkaniowych

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: OloB » 03 lip 2018, 11:07

Technologie transportowe są rozwijane. Jeśli mamy dostępność cichego, ekologicznego i coraz bardziej pojemnego transportu autobusowego, ubywa argumentów za inwestycjami typu tramwaj, czy (o zgrozo!) kolejka nadziemna.
Ponieważ Rzeszów dynamicznie się rozwija, a budowa nowych osiedli rzadko wygląda na dobrze (perspektywicznie) przemyślaną i zaprojektowaną wspólnie z miastem, technologie transportu publicznego powinny być elastyczne i łatwe do doprowadzenia we wszystkie rejony miasta. Więc linia autobusowa, ścieżki rowerowe...
Ale to dyskusja dla działu "Transport...".
OloB
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 344
Na forum od: 01 wrz 2015, 11:12

Re: Zapowiedzi nowych inwestycji mieszkaniowych

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: takata » 16 lip 2018, 13:09

Witajcie, znalazłam ogłoszenie, że ktoś będzie budować szeregówki dwulokalowe przy Ceramicznej w Rzeszowie.
Wiecie co to za deweloper?
takata
Świeżak
 
Posty: 2
Na forum od: 16 gru 2016, 15:59

Re: Zapowiedzi nowych inwestycji mieszkaniowych

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: ETernit » 19 lip 2018, 6:51

Na stronie Developresu pojawił się na mapie znacznik osiedla "Paderewskiego Park" z miniaturą osiedla. Zdaje się, że to już oficjalne. Można potwierdzić budowę 3 budynków w rejonie ul. Paderewskiego.
Zabudowa (bryła, elewacje) jak na moje oko wygląda spójnie z osiedlem "Dzielnica Parkowa -NG" wbrew wszelkim obawom, że DevlopRes nie będzie pasował. Odstawać architektonicznie będą w tej lokalizacji jedynie ST oraz Witolda Park.
ETernit
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 330
Na forum od: 15 paź 2015, 18:53

Re: Zapowiedzi nowych inwestycji mieszkaniowych

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: flyRZE » 19 lip 2018, 10:00

http://wyborcza.biz/biznes/1,100969,236 ... -15-2.html

W największych miastach w pierwszym półroczu zanotowano spadek w sprzedaży mieszkań r/r. Oczywiście rynek rzeszowski jest inny, ale zawsze tendencje z dużych miast pojawiały się w Rzeszowie z opóźnieniem, ale jednak, czy to oznacza, że zbliżamy się do pewnego nasycenia? Jeżeli tak to za 2-3 lata sprzedawały się będą przede wszystkim mieszkania w dobrych lokalizacjach.
flyRZE
Maniak
Maniak
 
Posty: 1331
Na forum od: 15 lip 2014, 11:42

Re: Zapowiedzi nowych inwestycji mieszkaniowych

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pogodynka » 19 lip 2018, 10:19

Na pewno będzie tak jak mówi FlyRZE. Wydaje mi się, że przy obecnej ilości inwestycji w Rzeszowie, juz trochę tak się dzieje. Poza tym rynek zmieni tez ustawa wg której deweloper będzie musiał mieć środki na całą inwestycje .
pogodynka
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 317
Na forum od: 07 lut 2017, 0:15

Re: Zapowiedzi nowych inwestycji mieszkaniowych

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: montasito » 19 lip 2018, 11:54

Ta ustawa będzie miała spory wpływ na kształt rynku pierwotnego. Plusem jest to, że ukróci trochę działania małych pseudo-deweloperów. Oczywiście nie chcę tu nikogo szufladkować, bo wierzę, że są na rynku mniejsi deweloperzy, którzy są solidni i wywiązują się ze swojej strony umowy . Sama niestety miałam styczność z firmą nową w mieszkaniówce i dopóki było dobrze, to było dobrze, ale jak trzeba w ramach rękojmi coś zrobić, to pojawiają się schody.
Awatar użytkownika
montasito
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 79
Na forum od: 14 cze 2018, 9:51
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Zapowiedzi nowych inwestycji mieszkaniowych

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Akari » 19 lip 2018, 18:40

Czy ktoś może wie kto to buduje? Bo niestety w ogłoszeniu nigdzie nie ma nazwy dewelopera

https://www.otodom.pl/oferta/2-pokoje-o ... %C5%BCszej
Akari
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 18
Na forum od: 19 lip 2018, 18:37

Re: Zapowiedzi nowych inwestycji mieszkaniowych

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: elCzaporro » 19 lip 2018, 22:27

Interesujące też jest gdzie to powstanie, z wizualek wygląda mi tak jakby chcieli wcisnąć te bloczki pomiędzy Urocze Nowe Miasto i szare bloczki obok. Tam jest dość ciasno, ale z drugiej strony pewnie coś się upcha.
elCzaporro
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 139
Na forum od: 03 lut 2017, 22:29

Re: Zapowiedzi nowych inwestycji mieszkaniowych

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: KrzysztofFilc » 20 lip 2018, 14:07

Ktoś coś wie?

http://aleja-kwiatowa.com/

Szeregówki, Jana Pawła II, po rozmowie z biurem na razie tylko strona postawiona, bez ogłoszeń. Kilka już w rezerwacjach słownych (mieli jakąś przedsprzedaż na targach?).

Jakie plusy i minusy ?
KrzysztofFilc
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 134
Na forum od: 14 gru 2017, 14:10

PoprzedniaNastępna

Wróć do Newsy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości