Zapowiedzi nowych inwestycji mieszkaniowych

Planowane inwestycje mieszkaniowe na terenie Rzeszowa i okolic.

Informacje o planowanych inwestycjach mieszkaniowych.

Re: Zapowiedzi nowych inwestycji mieszkaniowych

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Bartekprz » 08 mar 2018, 23:24

iamRZE pisze:W okolicy ul. Bł. Karoliny (obok inwestycji Apklanu) planowana jest budowa kolejnych 9 budynków

Inwestycja Projektanta "Koncepcja Osiedla Projektant Południe (zadanie H) - budynki o nr 37 - 45 przy ul. Bł. Karoliny"
Mieszkania już rezerwowane.
http://www.projektant.rzeszow.pl/index.php?gr=0&id=2#zadh
Bartekprz
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 69
Na forum od: 09 lut 2018, 22:09

Re: Zapowiedzi nowych inwestycji mieszkaniowych

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: maks » 11 mar 2018, 12:45

Osiedle będzie się rozbudowywać w kierunku południowym, za szkołą. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Projektant" ma w planach kolejne dziewięć bloków. Na osiedlu powstanie także nowy komisariat policji.


http://rzeszow.wyborcza.pl/rzeszow/7,34 ... oliny.html
maks
Fanatyk
Fanatyk
 
Posty: 3542
Na forum od: 25 gru 2014, 21:47

Re: Zapowiedzi nowych inwestycji mieszkaniowych

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: GregInv » 12 mar 2018, 15:22

Osiedle Karoliny Apklanu pozamiatane.
GregInv
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 184
Na forum od: 03 sty 2018, 15:22

Re: Zapowiedzi nowych inwestycji mieszkaniowych

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Bartekprz » 12 mar 2018, 23:12

GregInv pisze:Osiedle Karoliny Apklanu pozamiatane.

Myślę że i jedni i drudzy się wyprzedadzą. Najprezniej rozwijająca się okolica :)
Bartekprz
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 69
Na forum od: 09 lut 2018, 22:09

Re: Zapowiedzi nowych inwestycji mieszkaniowych

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: GregInv » 13 mar 2018, 13:53

Bartekprz pisze:
GregInv pisze:Osiedle Karoliny Apklanu pozamiatane.

Myślę że i jedni i drudzy się wyprzedadzą. Najprezniej rozwijająca się okolica :)


No nie wiem, sądząc po tempie rezerwacji Projektanta do Apklana do ten drugi raczej cieniuteńko.
Już chyba widać w Rzeszowie lekkie przesycenie.
GregInv
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 184
Na forum od: 03 sty 2018, 15:22

Re: Zapowiedzi nowych inwestycji mieszkaniowych

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Martinn » 14 mar 2018, 0:14

Myślę, że dobra cena Projektanta i bogate doświadczenie SM decydują o wyborze właśnie ich oferty
www.NieruchomosciWRzeszowie.pl - Prowadzę portal o rzeszowskich inwestycjach!
Awatar użytkownika
Martinn
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 258
Na forum od: 10 mar 2018, 16:12
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Zapowiedzi nowych inwestycji mieszkaniowych

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: gragar » 14 mar 2018, 15:04

Martinn pisze:Myślę, że dobra cena Projektanta i bogate doświadczenie SM decydują o wyborze właśnie ich oferty

Liczy się też podejście do przyszłego klienta a w przypadku projektanta to :o . Odniosłam wrażenie ,że łaskę mi robią panie udzielające informacji , więc zrezygnowałam z ich oferty. W końcu inni nie robią gorzej a przynajmniej czuję się ,że to ja jestem inwestorem i petentem i mam prawo pytać i dociekać . Ale może to moje subiektywne odczucia , może ktoś miał gorszy dzień ;) ;)
gaga
gragar
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 204
Na forum od: 16 lut 2016, 20:21

Re: Zapowiedzi nowych inwestycji mieszkaniowych

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: GregInv » 14 mar 2018, 15:51

Ja tam mam gdzieś podejście do klienta jeżeli na metrze mam pięć stówek taniej.
Jakoś przecierpię.
GregInv
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 184
Na forum od: 03 sty 2018, 15:22

Re: Zapowiedzi nowych inwestycji mieszkaniowych

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Martinn » 14 mar 2018, 16:41

gragar pisze:Liczy się też podejście do przyszłego klienta a w przypadku projektanta to :o . Odniosłam wrażenie ,że łaskę mi robią panie udzielające informacji , więc zrezygnowałam z ich oferty. W końcu inni nie robią gorzej a przynajmniej czuję się ,że to ja jestem inwestorem i petentem i mam prawo pytać i dociekać . Ale może to moje subiektywne odczucia , może ktoś miał gorszy dzień ;) ;)


Zgadzam się z Tobą, również miałem "przyjemność" dociekać informacji o jednej z ich inwestycji i otrzymywałem zlewcze odpowiedzi na niemal każde z moich pytań. A co było dla mnie najciekawsze to przy rezerwacji mieszkań (z wymaganym już wpłaceniem zadatku) nie było informacji jaki będzie finalny koszt m2 ! Wygląda na to, że ludzie kupują mieszkania nie znając końcowej ceny (może 4400, może 4500 a może 4600, "to się okaże"). Chodziło o inwestycję przy ul. Krajobrazowej.

Najwyraźniej SM ma zbyt dużo chętnych na zakup i nie musi dbać o klienta.
www.NieruchomosciWRzeszowie.pl - Prowadzę portal o rzeszowskich inwestycjach!
Awatar użytkownika
Martinn
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 258
Na forum od: 10 mar 2018, 16:12
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Zapowiedzi nowych inwestycji mieszkaniowych

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pogodynka » 15 mar 2018, 0:13

Martinn pisze:
gragar pisze:Liczy się też podejście do przyszłego klienta a w przypadku projektanta to :o . Odniosłam wrażenie ,że łaskę mi robią panie udzielające informacji , więc zrezygnowałam z ich oferty. W końcu inni nie robią gorzej a przynajmniej czuję się ,że to ja jestem inwestorem i petentem i mam prawo pytać i dociekać . Ale może to moje subiektywne odczucia , może ktoś miał gorszy dzień ;) ;)


Zgadzam się z Tobą, również miałem "przyjemność" dociekać informacji o jednej z ich inwestycji i otrzymywałem zlewcze odpowiedzi na niemal każde z moich pytań. A co było dla mnie najciekawsze to przy rezerwacji mieszkań (z wymaganym już wpłaceniem zadatku) nie było informacji jaki będzie finalny koszt m2 ! Wygląda na to, że ludzie kupują mieszkania nie znając końcowej ceny (może 4400, może 4500 a może 4600, "to się okaże"). Chodziło o inwestycję przy ul. Krajobrazowej.

Najwyraźniej SM ma zbyt dużo chętnych na zakup i nie musi dbać o klienta.


To samo wrażenie odniosłam i ja. Czułam się jak intruz i kazali mi wszystko sobie samej na stronie sprawdzić. Mam wrażenie, że podejście maja trochę takie jak w minionym ustroju, tak samo zresztą jak wystrój biura. Konkurują cena bo na pewno nie stosunkiem do potencjalnego klienta. Fajnie mieć odczucie, że wydając tyle kasy na mieszkanie, ktoś nie robi łaski, że Ci je sprzedaje, zwłaszcza, że teraz w Rzeszowie jest w czym wybierać.
pogodynka
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 317
Na forum od: 07 lut 2017, 0:15

PoprzedniaNastępna

Wróć do Newsy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości