Zapowiedzi nowych inwestycji mieszkaniowych

Planowane inwestycje mieszkaniowe na terenie Rzeszowa i okolic.

Informacje o planowanych inwestycjach mieszkaniowych.

Re: Zapowiedzi nowych inwestycji

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: porteño » 23 lut 2017, 0:31

Oby na miejscu Jedynki nic wysokiego nie powstało. Już i tak Nowe Miasto ma za dużo tych wieżowców.
porteño
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 1022
Na forum od: 24 lip 2014, 18:02

Re: Zapowiedzi nowych inwestycji

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: tubylec » 23 lut 2017, 9:59

Nie uważam aby pomysł budowy był dobry z tego powodu, że przestrzeń Nowego Miasta została zaprojektowana 30 lat temu. Zakładała wybudowanie blokowiska, 11-piętrowych szaf, z których wszyscy się nabijają, czyli ci co nie mają pojęcia jak piękne jest to osiedle dla jego mieszkańców. Jest tutaj już wszystko - szpital, przychodnie, galerie handlowe, boiska,basen, mnóstwo zieleni, terenu dla aktywnego wypoczynku czy zwyczajnego spaceru. Wspomniane szafy, są w naprawdę dobrym stanie. Jak kupowałem tutaj mieszkanie to nigdzie w nowym budownictwie nie znalazłem dla nich alternatywy.
Jednak plany sprzed 30 lat, kiedy powstawały blokowiska, z pewnością nie przewidywały 180 metrowego szaleństwa.
Na pewno jakiekolwiek inwestycje przyczynią się do pogorszenia jakości życia mieszkańców tego osiedla. Nie rozumie dlaczego się ich szczuje. Mam nadzieję że nic tam nie wybudują, chyba że niewielki bloczek...
tubylec
Świeżak
 
Posty: 1
Na forum od: 23 lut 2017, 9:30

Re: Zapowiedzi nowych inwestycji

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Nikoś » 23 lut 2017, 10:54

tubylec pisze:Nie uważam aby pomysł budowy był dobry z tego powodu, że przestrzeń Nowego Miasta została zaprojektowana 30 lat temu. ...

nadzieję że nic tam nie wybudują, chyba że niewielki bloczek...

To lepiej nic nie budować, zasiać trawę dla psów i po sprawie.

porteño pisze:Oby na miejscu Jedynki nic wysokiego nie powstało. Już i tak Nowe Miasto ma za dużo tych wieżowców.
Kolejny gdzie jak nie w centrum miasta ?
To jeżeli za dużo to połowę wyburzyć i po sprawie :D
Nikoś
Maniak
Maniak
 
Posty: 2328
Na forum od: 05 wrz 2015, 12:09

Re: Zapowiedzi nowych inwestycji

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Sindus » 23 lut 2017, 11:07

tubylec pisze:Nie uważam aby pomysł budowy był dobry z tego powodu, że przestrzeń Nowego Miasta została zaprojektowana 30 lat temu. Zakładała wybudowanie blokowiska, 11-piętrowych szaf, z których wszyscy się nabijają, czyli ci co nie mają pojęcia jak piękne jest to osiedle dla jego mieszkańców. Jest tutaj już wszystko - szpital, przychodnie, galerie handlowe, boiska,basen, mnóstwo zieleni, terenu dla aktywnego wypoczynku czy zwyczajnego spaceru. Wspomniane szafy, są w naprawdę dobrym stanie. Jak kupowałem tutaj mieszkanie to nigdzie w nowym budownictwie nie znalazłem dla nich alternatywy.
Jednak plany sprzed 30 lat, kiedy powstawały blokowiska, z pewnością nie przewidywały 180 metrowego szaleństwa.
Na pewno jakiekolwiek inwestycje przyczynią się do pogorszenia jakości życia mieszkańców tego osiedla. Nie rozumie dlaczego się ich szczuje. Mam nadzieję że nic tam nie wybudują, chyba że niewielki bloczek...

Tak.Osiedle naprawdę jest piękne :lol: ...zresztą jakie jest piękne osiedle z wielkiej płyty w Polsce.Sprzed 60 laty plany nie przewidywały ' 11 piętrowych klocków' w tym miejscu i ...powstały.Myślę że ten budynek zmieniłby monotonię tego osiedla.W stolicy lub innych miastach takie wieżowce wyrastają jak grzyby po deszczu wśród zabudowy z lat PRL-u.Trudno mi sobie wyobrazić ten wieżowiec np.na Baranówce lub K.R.N (bloki 4 piętrowe).Czy powstanie ten wieżowiec?Oj.....dużo wody przepłynie w Wisłoku :) .Oto widok na Sky Tower we Wrocławiu wśród podobnych bloków jak na Nowym Mieście. Obrazek
Awatar użytkownika
Sindus
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 918
Na forum od: 02 wrz 2015, 9:24
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Zapowiedzi nowych inwestycji

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: klara » 23 lut 2017, 22:18

Tubylec ..masz rację. .
Sindus...szok..jak tobie podoba się ten wieżowiec wśród bloków to ja nie mam słów. ..wygląda jak wrzod na d..... Dlaczego jest Ci trudno wyobrazić powstanie wiezowca na Baranowce,?Myślę że tak samo by "pasował. " jak na podwisloczu...
klara
Świeżak
 
Posty: 8
Na forum od: 19 lut 2017, 15:20

Re: Zapowiedzi nowych inwestycji

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: letowniak » 24 lut 2017, 1:37

Duże obiekty buduje się tylko w top lokalizacjach, a Baranówka taką nie jest i nie będzie... 180m i tak tam nigdy nie powstanie to koszt ponad 500mln złotych w Rzeszowie taka inwestycja to tylko w formie pomnika a nie inwestycji która może się zwrócić ;)

porteño pisze:Oby na miejscu Jedynki nic wysokiego nie powstało. Już i tak Nowe Miasto ma za dużo tych wieżowców.

A gdyby był tak samo kolorowy ? :)
W Dubaju tez wieżowców nie brakuje, tylko nie wiem czy takie stwierdzenie może być jakimkolwiek argumentem przeciwko jakiejkolwiek budowie ;)
Hardkloc - developer oferujący mieszkania w najwyższej jakości klocach
letowniak
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 374
Na forum od: 21 lip 2014, 1:55

Re: Zapowiedzi nowych inwestycji

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: JanzRzeszowa » 24 lut 2017, 8:58

Nie ma się co martwić na zapas, w takiej formie ten wieżowiec nie powstanie w tym miejscu..., bo głównym problemem będzie finansowanie. To nie JWConstruction, tylko malizna.
JanzRzeszowa
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 980
Na forum od: 24 lis 2015, 13:29

Re: Zapowiedzi nowych inwestycji

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: WoJa » 24 lut 2017, 10:45

klara pisze:Tubylec ..masz rację. .
Sindus...szok..jak tobie podoba się ten wieżowiec wśród bloków to ja nie mam słów. ..wygląda jak wrzod na d..... Dlaczego jest Ci trudno wyobrazić powstanie wiezowca na Baranowce,?Myślę że tak samo by "pasował. " jak na podwisloczu...


Czyli wg Ciebie nowa zabudowa powinna być dostosowana do komunistycznego blokowiska? Czyli co, budujemy wielką płytę bo takiej jest otoczenie?
WJ
WoJa
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 455
Na forum od: 01 gru 2016, 12:05

Re: Zapowiedzi nowych inwestycji

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Lolek » 24 lut 2017, 15:45

porteño pisze:Oby na miejscu Jedynki nic wysokiego nie powstało. Już i tak Nowe Miasto ma za dużo tych wieżowców.



Przecież na Nowym mieście jest tylko jeden budynek który można nazwać wieżowcem. Budynek Urzędu skarbowego. Czy jeden to dużo?
Lolek
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 88
Na forum od: 06 lis 2016, 14:45

Re: Zapowiedzi nowych inwestycji

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: porteño » 25 lut 2017, 16:38

Nikoś pisze:
tubylec pisze:Nie uważam aby pomysł budowy był dobry z tego powodu, że przestrzeń Nowego Miasta została zaprojektowana 30 lat temu. ...

nadzieję że nic tam nie wybudują, chyba że niewielki bloczek...

To lepiej nic nie budować, zasiać trawę dla psów i po sprawie.

Wśród takich blokowisk oczywiście, że lepiej już niczego nie wciskać. Zieleni jest coraz mniej, samochodów tyle, że miejsca znaleźć nie można, po co jeszcze dodatkowy beton pchać?

Nikoś pisze:
porteño pisze:Oby na miejscu Jedynki nic wysokiego nie powstało. Już i tak Nowe Miasto ma za dużo tych wieżowców.
Kolejny gdzie jak nie w centrum miasta ?
To jeżeli za dużo to połowę wyburzyć i po sprawie :D

Właśnie jak najdalej od centrum jest miejsce dla wysokiej zabudowy.
Jak chcesz, to burz, powodzenia. ;)
porteño
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 1022
Na forum od: 24 lip 2014, 18:02

PoprzedniaNastępna

Wróć do Newsy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości