[ul. Kilara] Olszynki wieżowiec 160m - 36p (ApKlan)

Planowane inwestycje mieszkaniowe na terenie Rzeszowa i okolic.

Informacje o planowanych inwestycjach mieszkaniowych.

Re: [ul. Kilara] Olszynki wieżowiec 160m - 36p (ApKlan)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: WoJa » 19 sty 2018, 11:01

strit000 pisze:Znalazłem taką stronę związaną z inwestorami.
Jest wzmianka o inwestycji w Rzeszowie. :)
https://mega-polis.in.ua/oksana-melnyk- ... yi-melnyk/

Hm. 120 metrów, ale 3-ci wysoki w PL... Oby tylko nie budowali sobie marki na UA podpinając się po nie swoją inwestycję, bo to co piszą trochę odbiega od rzeczywistości w PL.
WoJa
Bywalec+
Bywalec+

Na forum od: 01 gru 2016, 12:05

Postautor: Lolek » 19 sty 2018, 14:05

No ale budynki budują architektonicznie pierwsza klasa. Może Rzeszów dzięki temu zyska?
Lolek
Bywalec+
Bywalec+

Na forum od: 06 lis 2016, 14:45

Postautor: BadB » 22 sty 2018, 17:39

Lolek pisze:No ale budynki budują architektonicznie pierwsza klasa. Może Rzeszów dzięki temu zyska?

"...architektonicznie pierwsza klasa..."?

Gust jest kwestią subiektywną, ale te słowa obieram jako sarkazm. W portfolio mają praktycznie same potworki architektoniczne... Mam nadzieję, że to tylko dlatego, że to Ukraina... a w Polsce zrobią coś bardziej przyzwoitego.
BadB
Rozkręca się
Rozkręca się

Na forum od: 16 sie 2015, 20:37

Postautor: Lolek » 23 sty 2018, 22:10

BadB pisze:
Lolek pisze:No ale budynki budują architektonicznie pierwsza klasa. Może Rzeszów dzięki temu zyska?

"...architektonicznie pierwsza klasa..."?

Gust jest kwestią subiektywną, ale te słowa obieram jako sarkazm. W portfolio mają praktycznie same potworki architektoniczne... Mam nadzieję, że to tylko dlatego, że to Ukraina... a w Polsce zrobią coś bardziej przyzwoitego.

Widocznie nie znasz się na dobrej architekturze.
Lolek
Bywalec+
Bywalec+

Postautor: pixeolo » 23 sty 2018, 22:34

Lolek, zaglądnij czasem na archdaily, do empiku na dział architektura, albo na cokolwiek co prezentuje dobrą, bardzo dobrą i wybitną architekturę :) Przecież ten mega-polis ma same postmodernistyczne pasztety w portfolio.
pixeolo
Moderator
Moderator

Na forum od: 10 lip 2014, 17:00

Postautor: bogdanoo » 23 sty 2018, 23:38

pixeolo pisze:Lolek, zaglądnij czasem na archdaily, do empiku na dział architektura, albo na cokolwiek co prezentuje dobrą, bardzo dobrą i wybitną architekturę :) Przecież ten mega-polis ma same postmodernistyczne pasztety w portfolio.

dokładnie, jedynie Olszynki Park spośród nich wszystkich wygląda w miarę normalnie
Awatar użytkownika
bogdanoo
Zaangażowany+
Zaangażowany+

Na forum od: 25 lis 2017, 21:32

Postautor: Lolek » 24 sty 2018, 16:38

Mówcie co chcecie. Ja wolę te "pasztety" niż paskudztwo pokroju Zigzag, ST tower, Nasz Gaj, N. Pobitno czy wspomnianych Olszynek czy CT. Nikt na zachodzie nie wybudowałby czegokolwiek co "rośnie" dzisiaj na rzeszowskim rynku mieszkaniowym.Ten chory kraj jest sto lat za murzynami.
Lolek
Bywalec+
Bywalec+

Postautor: konradp » 24 sty 2018, 17:34

Lolek pisze:Mówcie co chcecie. Ja wolę te "pasztety" niż paskudztwo pokroju Zigzag, ST tower, Nasz Gaj, czy wspomnianych Olszynek czy CT. Nikt na zachodzie nie wybudowałby czegokolwiek co "rośnie" dzisiaj na rzeszowskim rynku mieszkaniowym.Ten chory kraj jest sto lat za murzynami.

Specjalnie się zarejestrowałem żeby napisać, że chyba poza swoją wieś nigdy nie wyjechałeś. Inwestycje które wymieniłeś może nie powalają ale na pewno są lepsze niż wschodnio/bizantyjskie koszmarki. Moja propozycja, może przenosiny na Ukrainę ?
Tak naprawdę takie podejście to pokłosie w brakach w edukacji, ale dotyka to całego społeczeństwa. W porównaniu do zachodu najmniej u nas zajęć z historii sztuki i architektury w szkołach. Najwięcej jest tego w Danii co odzwierciedla się w architekturze.
konradp
Rozkręca się
Rozkręca się

Na forum od: 24 sty 2018, 17:28

Postautor: Lolek » 24 sty 2018, 18:10

Specjalnie się zarejestrowałem żeby napisać, że chyba poza swoją wieś nigdy nie wyjechałeś

Od dawna wiem że w narodzie silna jest wola do tego aby swoim bliźnim umniejszać. Jaki naród taki kraj. Nie mieszkam na wsi. Mistrzu "dedukcji".
Lolek
Bywalec+
Bywalec+

Postautor: Duszek » 24 sty 2018, 18:26

konradp pisze:Specjalnie się zarejestrowałem żeby napisać, że chyba poza swoją wieś nigdy nie wyjechałeś. Inwestycje które wymieniłeś może nie powalają ale na pewno są lepsze niż wschodnio/bizantyjskie koszmarki. Moja propozycja, może przenosiny na Ukrainę ?
Tak naprawdę takie podejście to pokłosie w brakach w edukacji, ale dotyka to całego społeczeństwa. W porównaniu do zachodu najmniej u nas zajęć z historii sztuki i architektury w szkołach. Najwięcej jest tego w Danii co odzwierciedla się w architekturze.

Specjalnie się zarejestrowałeś, żeby obrażać forumowiczów ?!
Awatar użytkownika
Duszek
Zaangażowany
Zaangażowany

Na forum od: 18 lip 2014, 11:45

PoprzedniaNastępna

Wróć do Newsy