[ul. Szopena] Olszynki Park 181m - 41p (ApKlan)

Planowane inwestycje mieszkaniowe na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Kilara] Olszynki wieżowiec 160m - 36p (ApKlan)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bogdanoo » 04 lut 2018, 20:05

niestety wszystko jest w myśl zasady jest popyt jest i podaż, skoro ludzie kupują takie dziadostwo pod względem wizualnym, inwestorzy się zbytnio nie wysilają w architekturze, dodatkowo pomaga im brak jakiejś spójnej wizji wyglądu budynków w danych lokalizacjach.

czy my jako członkowie forum - mieszkańcy itp.,nie możemy wyrazić jakiegoś sprzeciwu względem wyglądu niektórych nieruchomości?
Awatar użytkownika
bogdanoo
Maniak
Maniak
 
Posty: 1315
Na forum od: 25 lis 2017, 21:32

Re: [ul. Kilara] Olszynki wieżowiec 160m - 36p (ApKlan)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: porteño » 05 lut 2018, 0:20

rafik pisze:Zawsze można napisać że ktoś ma inny gust.Ale jest pewna granica pomiędzy posiadaniem innej koncepcji na dany projekt a totalnym brakiem "dobrego smaku". Niestety w naszym kraju jest to dość powszechne zjawisko.Dlatego np. powstają takie dzieła jak przebudowa kamienicy na Dąbrowskiego lub wspomniana hala. Myślę że po części może to wynikać nawet z edukacji ale to temat na inną dyskusję.

P.S
porteño ty jesteś może tym artystą z Rzeszowa,mieszkającym obecnie w Amsterdamie? ;)

Żaden urbanista nie ma patentu na "dobry smak". Może mieć wiedzę i doświadczenie, jednak smak czy gust to już kwestia indywidualna.
Gdyby tak wszyscy urbaniści szli jednym nurtem "dobrego smaku", to wszystkie miasta wyglądałyby tak samo, albo przynajmniej podobnie.
A artystą nie jestem, więc pudło.
porteño
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 1022
Na forum od: 24 lip 2014, 18:02

Re: [ul. Kilara] Olszynki wieżowiec 160m - 36p (ApKlan)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: hoophoop18 » 23 lut 2018, 16:42

Załoga dziś palnikami topi lód na górnym nowo zbudowanym parkingu, i ktoś klei taśmę. Być może bedą malować stanowiska.
hoophoop18
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 115
Na forum od: 22 mar 2017, 22:53

Re: [ul. Kilara] Olszynki wieżowiec 160m - 36p (ApKlan)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 24 lut 2018, 20:02

hoophoop18 pisze:Załoga dziś palnikami topi lód na górnym nowo zbudowanym parkingu, i ktoś klei taśmę. Być może bedą malować stanowiska.

Świeże linie przysypał śnieg, pewnie niedługo będzie można już tam parkować?


Obrazek



Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8535
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul. Kilara] Olszynki wieżowiec 160m - 36p (ApKlan)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bystry » 24 lut 2018, 20:32

Spodziewa się ktoś startu budowy wieżowca w tym roku? Ma ktoś jakieś informacje, które mogły by na to wskazywać? Bardzo małymi kroczkami tam dłubią i dłubią... I ostatnie pytanie, wie ktoś czy klub muzyczny będzie tam działał w tym roku, bo dochodzą do mnie sprzeczne informacje i nie wiem komu bardziej wierzyć?
bystry
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 913
Na forum od: 24 sty 2016, 11:34

Re: [ul. Kilara] Olszynki wieżowiec 160m - 36p (ApKlan)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: hlasco » 24 lut 2018, 21:30

Według mnie to co Apklan wybudował tu do tej pory i udostępnia na razie za darmo to swoisty offset dla miasta...chociaż mogłem też użyć innego słowa...za przychylność przy wydawaniu pozwoleń czy też warunków zabudowy dla nowych inwestycji tego developera
hlasco
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 176
Na forum od: 07 cze 2016, 20:59
Lokalizacja: Drabinianka

Re: [ul. Kilara] Olszynki wieżowiec 160m - 36p (ApKlan)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Adamerio » 24 lut 2018, 22:16

bystry pisze:Spodziewa się ktoś startu budowy wieżowca w tym roku? Ma ktoś jakieś informacje, które mogły by na to wskazywać? Bardzo małymi kroczkami tam dłubią i dłubią... I ostatnie pytanie, wie ktoś czy klub muzyczny będzie tam działał w tym roku, bo dochodzą do mnie sprzeczne informacje i nie wiem komu bardziej wierzyć?


Jaki "klub muzyczny"??? Mam nadzieję że nie chodzi Ci o tą budę jaką jest "Przystań na lato" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Adamerio
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 653
Na forum od: 30 sie 2016, 11:06
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Kilara] Olszynki wieżowiec 160m - 36p (ApKlan)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Grzegorz44 » 25 lut 2018, 1:33

bystry pisze: I ostatnie pytanie, wie ktoś czy klub muzyczny będzie tam działał w tym roku, bo dochodzą do mnie sprzeczne informacje i nie wiem komu bardziej wierzyć?

http://przystannalato.pl/

Tu jest kontakt tel. Można zadzwonić i zapytać. W tym wątku raczej nie poinformujemy. :lol:
Grzegorz44
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 295
Na forum od: 16 maja 2017, 18:33

Re: [ul. Kilara] Olszynki wieżowiec 160m - 36p (ApKlan)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bystry » 25 lut 2018, 10:19

Adamerio pisze:
bystry pisze:Spodziewa się ktoś startu budowy wieżowca w tym roku? Ma ktoś jakieś informacje, które mogły by na to wskazywać? Bardzo małymi kroczkami tam dłubią i dłubią... I ostatnie pytanie, wie ktoś czy klub muzyczny będzie tam działał w tym roku, bo dochodzą do mnie sprzeczne informacje i nie wiem komu bardziej wierzyć?


Jaki "klub muzyczny"??? Mam nadzieję że nie chodzi Ci o tą budę jaką jest "Przystań na lato" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Tak, chodzi mi o "przystań na lato"

Grzegorz44 pisze:
bystry pisze: I ostatnie pytanie, wie ktoś czy klub muzyczny będzie tam działał w tym roku, bo dochodzą do mnie sprzeczne informacje i nie wiem komu bardziej wierzyć?

http://przystannalato.pl/

Tu jest kontakt tel. Można zadzwonić i zapytać. W tym wątku raczej nie poinformujemy. :lol:


Wolałbym, żeby się wypowiedział ktoś kto jest właścicielem działki albo ktoś z jego kręgu bo w klubie może im się wydawać, że będą działać, a jak właściciel gruntu zmieni zdanie to się mogą zdziwić, przykład "life house" najlepszy :)
bystry
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 913
Na forum od: 24 sty 2016, 11:34

Re: [ul. Kilara] Olszynki wieżowiec 160m - 36p (ApKlan)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Ole » 25 lut 2018, 10:28

Wracając do głównego tematu parking na poziomie zero będzie za darmo (bo teren zalewowy) a na poziomie mostu zamkowego będzie wyłącznie dla przyszłych mieszkańców.
---- Regulamin Forum Rzeszowskich Inwestycji ----> https://inwestycje-rzeszow.pl/viewtopic.php?f=10&t=766
Awatar użytkownika
Ole
Moderator
Moderator
 
Posty: 2139
Na forum od: 04 lip 2014, 9:23
Lokalizacja: Staromieście

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: vsar_ i 21 gości